Seyahat için En Popüler iPad Uygulamaları

Seyahat için En Popüler iPad Uygulamaları

iPad, herhangi bir ev kullanımı için mükemmel bir cihazdır, ancak evden uzaklaşmanıza ve tatildeyken veya iş için seyahat ederken ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ve eğlenceleri sağlamanıza da yardımcı olabilir. iPad'iniz için gerekli olan bu temel seyahat uygulamaları, birçok güzel şeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Arkadaşlarınızla konuşabiliyor, başka dilleri tercüme edebiliyor ve tüm döviz değişim fiyatlarını görebilirsiniz. Birisi en iyi iPad seyahat uygulamaları mı dedi? Evet. Ve işte buradalar.

Tatil veya iş seyahatinde gerekli olabilecek iPad uygulamaları.

Kayak.com

Bir gezi planladığınızda yapmanız gereken ilk şey, Kayak.com'u iPad'inize yüklemek. Bunu ilk yüklemeniz gereken seyahat uygulaması yapan uçak bileti ve otel rezervasyonu yapmasıdır.

Kayak, uçak bileti, otel odası ve araç kiralama fırsatları için en iyi fırsatları karşılaştırmanın en kolay yolunu sunuyor. Kayak, en iyi fırsatları bulmak için seyahat web sitelerini araştıran bir web motoru olan Kayak.com tarafından desteklenmektedir.

Mobil uygulama sadece en iyi fırsatı bulmanızı değil, aynı zamanda fotoğraflarınızı kontrol etmenizi ve yorumları okumanızı ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar.

Yelp

Gideceğiniz yere vardığınızda, muhtemelen acıkacaksınız. Ama nerede yemek yemelisin? İster iyi bilinen restoran zincirlerinde yemek yiyerek tatilde iyi vakit geçiriyor olun, ister yerel lokantaları keşfetmek isteyen gezginler, Yelp mükemmel restoranı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yelp, herhangi bir iPad için sahip olunması gereken bir uygulamadır ve seyahat uygulamaları söz konusu olduğunda, Yelp bir numara. Bu kullanıcı yorumları tarafından desteklenmektedir ve Yelp sistemden yanlış değerlendirmeleri önbelleğe alır, bu yüzden çoğunlukla restoranda yemek yemiş insanlardan değerlendirmeleri alıyorsunuz. Ayrıca yemeğin kendisine bir göz atıp restoranın menüsüne ve/veya web sitesine bağlantı da alabilirsiniz.

TripIt Travel Organizer

Tüm seyahat planlarınız bir kez bozulduğunda, bunları organize etmenin kolay bir yolunu isteyeceksiniz. TripIt tüm seyahat bilgilerinizi ve e-posta onaylarınızı bir noktada saklayan bir seyahat organizatörüdür.

Rezervasyonlar, tüm seyahat bilgilerinizle birlikte tek bir ayrıntılı sayfa oluşturmak için bunları kullanan plan@tripit.com adresine gönderilir. Bilgileri aile, arkadaş ve iş arkadaşlarınızla bile paylaşabilirsiniz.

Packing (to Do!)

Yola çıktığınızda diş fırçanızı unuttuğunuz hiç aklınıza geldi mi? Ya da en sevdiğin gömleği otelde bıraktığını öğrendin mi?

Bu paketleme ve yapılacaklar listesi, düzenli bir şekilde organize olmanıza yardımcı olur, böylece yalnızca ihtiyacınız olan her şeyi getirdiğinizden emin olmanıza gerek kalmaz, aynı zamanda bir otelden diğerine geçmenizi sağlayan tatilleriniz için, bu uygulama, sizden emin olmak için bir kontrol listesi sunar, geride bir şey bırakma. (Sadece iPad'i geride bırakmadığınızdan emin olun, aksi halde listeyi kontrol edemezsiniz.)

TripAdvisor

Yelp'e harika bir alternatif ise TripAdvisor. Ve ikisi de benzer hizmetler sunarken, boşlukları doldurarak birbirlerini geliştirmek için kullanılabilirler. Eğer restoran arıyorsanız harika olabilir, ama başka eğlence formları bulmak için olmayabilir, Yelp ile aradığınızı bulamazsanız, TripAdvisor kontrol edebilirsiniz.

Bu ücretsiz uygulama, diğer seyahat uygulamaları ile karşılaştırıldığında gerçekten iyidir. Uçuşlar, restoranlar, oteller veya yapılacak şeyler bulmak için kullanılabilir. Ve sadece yerlerin yorumlarını incelemekle kalmaz, aynı zamanda konumdaki fotoğraflara da göz atabilirsiniz.

Waze

Apple Haritalar, restoran ve işletmeler için Yelp sayfası gibi mükemmel kaynaklara ve bağlantılara sahiptir, ancak en temel işlevlerden biri ile her zaman en iyisi değildir: size yol tarifi verir. Herhangi bir haritalama yazılımı için iki sorun alanı trafik sıkışıklığı ve inşaat alanlarıdır. Waze, bu gibi durumlarda sürücülere alternatif yol sağlıyor.

Waze, bulut kaynaklı bilgi kullanır, bu da yoldaki diğer insanların trafik koşullarına karşı uyardığı anlamına gelir. Bu, diğer birçok harita uygulamasından daha hızlı ve daha akıcı bir şekilde tepki vermesini sağlar.

Çoğumuz ev/iş yolundaki trafik durumunun farkındayız. Bazı otoyolların ne zaman yoğun olacağını ve ne zaman önleneceğini biliyoruz. Waze aynı bilgiyi tüm şehirlere taşımaya yardımcı olur.

XE Currency

Ülke dışına mı gidiyorsunuz? Kanada, Paris veya Moskova'ya gidip, dolar miktarlarını herhangi bir para birimine dönüştürmek için bir araç kullanmak kullanışlı olabilir. XE Para Birimi uygulaması sadece dünyanın para birimleri için geçerli dönüşümü değil, aynı zamanda çevrimdışı modda kullanım için en yeni olanı da sağlayacaktır, böylece bunu kullanmak için internete bağlı olmanız gerekmez.

iTranslate

Bazen, en yakın wc'ye ulaşmanın en hızlı yolu, herhangi bir dilde ona nasıl yön sorulacağını bilmektir. iTranslate sadece 50'den fazla dile çeviri yapmakla kalmaz, aynı zamanda bu dillerin 20'den fazlasının çevirilerini de dinleyebilirsiniz. Bu, telaffuzunuzu tamamen döndürdüğünüzde bir konuşma yapmayı kolaylaştırır.

Weather Channel

Hedefinize ait hava durumunu da kontrol etmek iyi bir fikirdir. Bu, Disney World'deki Magic Kingdom'a gitmek için hangi günün en iyi olduğu ve hangi günlerde kapalı mekan etkinliklerine gitmek gerektiği gibi küçük ayrıntıları planlamanın harika bir yolu olabilir. Weather Channel uygulaması, dünyanın her yerindeki yerler, en yeni haberleri ve ABD polen haritaları için hava durumu tahmini sağlar. En yeni güncelleme iPad 3'ün Retina Ekranını destekliyor.

Skype

Büyük bir telefon faturasına maruz kalmadan, ülke dışından bir arama yapmak veya sevdiklerinizle video konferansı yapmak ister misiniz? Skype, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde iken çok para tasarrufu için biletinizdir. Açıkçası, kullanımlar sadece seyahatin ötesine geçiyor, ancak bu iş gezileri ya da aile tatilleri için Skype, iletişim halinde olmanın harika bir yoludur.

Crackle

Uyumakta zorluk çekiyor musun? Televizyonda bir şey yok ve otel odanızda bir film izlemek için büyük ücret ödemek istemiyor musunuz? Crackle, Universal Studios'tan ücretsiz film ve TV sunuyor. Bu film, Talladega Nights, Ghostbusters II gibi klasikler veya 1941 gibi daha eski klasikler gibi filmleri izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Crackle ayrıca Seinfeld, News Radio ve The Three Stooges gibi klasik TV dizileri de sunuyor.

Ucuza Uçak Bileti Alabileceğiniz Siteler
İlginizi Çekebilir

Ucuza Uçak Bileti Alabileceğiniz Siteler

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile