Ogznet.com
Telefonda Bulunması Gereken En İyi Seyahat Uygulamaları Paylaş:

Telefonda Bulunması Gereken En İyi Seyahat Uygulamaları

Telefonda Bulunması Gereken En İyi Seyahat Uygulamaları

Olmazsa Olmaz En İyi Seyahat Uygulamaları

Cep telefonları ve internet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası. Aklımıza gelebilecek gerçek hayattaki her sorunu basitleştirmeye yardımcı olacak çok sayıda uygulama var. Neyse ki, seyahat deneyiminizi harika hale getirmenize yardımcı olacak yüzlerce seyahat uygulaması var. Seyahat planlama stresinizi hafifletenlerden, ucuz uçuşlar ve otellerde size harika fırsatlar sunanlara kadar, sahip olmanız gereken harika seyahat uygulamalarından bazılarını listeledik. Haydi başlayalım.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Skyscanner – uçak bileti, otel, araç kiralama

Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması.

Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması. Uçak biletleri, oteller ve araç kiralama seçenekleri. Tüm seyahatinizi planlayın ve yerinizi ayırtın. Ucuz uçuşları aramak için en iyi uygulamalardan biridir. En iyi uçuş fiyatlarını ve muhteşem otel indirimlerini bulmak için kullanabilirsiniz. Burada seyahat sektöründe sunulan her şeyi keşfedebilirsiniz. Rezervasyon ücreti ya da herhangi bir gizli masraf yoktur. Sadece en iyi fiyatlar var.

TripIt: Travel Planner

  • Android · iOS / Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
 

Tek kelimeyle bir dahi ve sahip olunması gereken bir seyahat uygulaması. Birden fazla otel, uçuş ve tren yolculuğu rezervasyonu kafanızı karıştırıyorsa, TripIt hayatı sizin için kolaylaştırabilir. Mail adresinize erişmesine izin verin veya rezervasyon onayı maillerini iletin; böylece bu uygulama, saatlerce bir araya getirmekte zorlanacağınız bir seyahat planı oluşturacaktır.

Offline Survival Manual (Hayatta Kalma Becerileri)

Hayatta kalma becerileri

Hayatta kalma becerileri, bir kişinin tehlikeli bir durumda (örn. Doğal afetler) kendisini veya başkalarını kurtarmak için kullanabileceği tekniklerdir. Genel olarak, bu teknikler insan yaşamı için temel gereksinimleri sağlamayı amaçlamaktadır: su, yiyecek, barınak, habitat ve doğru düşünme, yardım için işaret verme, güvenli bir şekilde gezinme, hayvanlar ve bitkilerle istenmeyen etkileşimlerden kaçınmak ve ilk yardım için. Ek olarak, hayatta kalma becerileri genellikle eski insanların binlerce yıldır kullanmak zorunda olduğu temel fikirler ve yeteneklerdir, bu nedenle bu beceriler kısmen tarihin canlandırılmasıdır. Bu becerilerin çoğu, uzak yerlerde uzun sürelerin tadını çıkarmanın ya da doğada kendini geliştirmenin bir yoludur. Bazı insanlar bu becerileri sadece hayatta kalmak için değil, doğayı daha iyi değerlendirmek ve rekreasyon için kullanırlar.

Alışılmışın dışında bir yolu keşfetmeyi seviyorsanız, bu sizin için mutlaka sahip olunması gereken bir uygulamadır. Uygulama internet olmadan çalışıyor ve yüzlerce hayatta kalma becerisiyle dolu.

Booking.com Otel Rezervasyonu

Booking.com Otel Rezervasyonu

Binlerce insanın otel ve ev rezervasyon fırsatlarını bulduğu dünyanın en yüksek puanlı seyahat uygulaması. Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir seyahat, tatil veya hafta sonu kaçamağı için bir konaklama yeri bulun.

Pansiyonlar, oteller ve diğer mülkleri aramak için en iyi sitelerden biri. Bu uygulama, ucuz konaklama bulmak için bir dizi rezervasyon sitesi arasında gezinme zahmetinden sizi kurtarır.

Hostelworld: Hostels & Backpacking Travel App

 

Bu, muhtemelen dünyanın her yerinden ucuz pansiyonlar bulmanıza yardımcı olacak en iyi uygulama. Düşük bir bütçe ile geziyorsanız, bu uygulamanın her şeyden önce telefonunuzda olması gerekir. Kullanımı çok kolaydır ve pansiyonlar için rezervasyonlarınızı aramanızı, rezerve etmenizi ve yönetmenizi sağlar.

"Hostel" Avrupa da lüks aramayan gezginlerin konakladığı yerdir.

Airbnb

Unutulmaz bir tatil deneyimi Airbnb ile başlar.

Bir grup içinde seyahat ediyorsanız, Airbnb her zaman en iyi seçenektir. Süslü kendi kendine yardım kulübelerinden lüks dairelere ve Villalara kadar her şey Airbnb'de.

Unutulmaz bir tatil deneyimi Airbnb ile başlar. İster yakında, ister uzakta olsun keşfetmek için yeni yerler ve yeni seyahat maceraları bulun. Dünyanın dört bir yanındaki destinasyonları gezerken, dönemsel kiralık evlere ulaşın, yeni deneyimler yaşayın. İster tüm seyahatinizi planlayın, ister ev sahibi olarak para kazanmaya başlayın.

HotelTonight: Book amazing deals at great hotels

HotelTonight uygulaması, boş otel odalarında harika indirimler ve harika fırsatlar sunuyor.

Son dakika otel rezervasyonları için ihtiyacınız olan uygulama. HotelTonight uygulaması, boş otel odalarında harika indirimler ve harika fırsatlar sunuyor.

HotelTonight size bu gece, yarın ve ötesi için harika otel fırsatları sunuyor. Oteller bize boş odalarında indirim yapıyor ve siz de tüm avantajlardan yararlanıyorsunuz. Mükemmel oteli en iyi fiyatla bulmak için sonsuz kaydırma yok. Üç dokunuş, tek kaydırma ve yeriniz ayırtılsın! Daha az planlamaya ve daha çok yaşamaya başlamak için şimdi indirin.

Splitwise

Bir grup halinde seyahat ediyorsanız, masrafları takip etmek ve sizin için matematik yapmak için harika bir uygulama.

Bir grup halinde seyahat ediyorsanız, masrafları takip etmek ve sizin için hesap yapması için harika bir uygulama. Bir grup oluşturun, üyeler ekleyin ve herkes diğerlerinin payını işaretleyerek harcamalarını yapmaya başlayabilir ve uygulama gerisini halleder. Size ne kadar borcunuz olduğuna dair güzel bir gerçek zamanlı görünüm sunar! Seyahat için olması gereken ve faydalı bir uygulama.

Xe Currency Converter & Money Transfer

  • Android · iOS / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 

Hızlı forex dönüştürme oranlarını kontrol etmek ve para birimi dönüştürme konusunda size yardımcı olmak için döviz bozdurma uygulaması. Artık 100 Dolar'ın, Macar Forinti veya Türk Lirası olarak ne kadar olacağını anlamaya çalışmak için hesap yapmanıza gerek yok.

Duolingo

  • Android · iOS / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Şimdi Duolingo ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz.

Yerel dilin temel cümlelerini kullanmak, yerel halkla iletişim kurabilmek geçerli bir yöntemdir. Size temel ifadelerle başlayan, bir dili okumayı, yazmayı ve konuşmayı öğreten bir uygulamaya ne dersiniz? Bu uygulama 27'den fazla dili kapsar. Kendi seviyenizi belirleyin ve kendinizin öğretmeni olun!

Google Çeviri

Google Çeviri

Uygulama, internet olmadan ve gerçek zamanlı çeviri sunar. Kamerayı çevirmeniz gereken metne yöneltin ve kişisel çevirmeniniz işini yapsın! İnsanların teknoloji öncesi çağda seyahat etmelerinin ne kadar zor olduğunu bir düşünün.

Hırsızlık önleme uygulaması

  • Android · iOS / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Hırsızlık önleme uygulaması

Telefonun kaybolması veya çalınması konusunda endişeli misiniz? Bu kullanışlı uygulamalar, telefonunuz şarj olmaktan çıkarılırsa veya cebinizden çıkarılırsa sizi bir alarmla uyarır.

Ayrıca, kayıp telefonunuzu takip etmek Android Google Cihazımı Bul veya iOS'un yerleşik özelliğini kullanmak için Cihazımı Bul'u da kullanabilirsiniz.

Citymapper

  • Android · iOS / Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

en kapsamlı toplu taşıma uygulaması

Birçok uluslararası şehri kapsayan Citymapper uygulaması, çeşitli ulaşım modlarını birleştirir ve size varış noktanıza ulaşmanın en iyi yolunu gösterir. Uygulama gerçek zamanlı verileri gösterir, böylece bir sonraki yolculuğunuzu kaçırmazsınız.

Aklınıza gelebilecek tüm toplu taşıma seçenekleriyle en hızlı rotaları oluşturur. Canlı sefer saatlerini gösterir. İstanbul dışında; Paris, Barcelona, Berlin, Amsterdam, Roma, Milano, Londra, Moskova, Singapur, Los Angeles, New York gibi 40 popüler şehirde toplu taşımayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

MAPS.ME – Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber

  • Android · iOS / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Çevrimdışı harita, navigasyon, rehber

İster internet olmayan bir yolda gidiyor olun, ister mobil interneti kullanmanın bir servete mal olduğu yurtdışına seyahat edin, yol tariflerini bulmak için MAPS.ME'yi kullanın. İnternet olmadan çalışır ve adım adım ayrıntılı navigasyon sunar. Maceraya çıkmadan önce ihtiyacınız olan haritaları indirin. Her gezgin için sahip olunması gereken başka bir seyahat uygulaması.

Rome2rio: Trip Planner

  • Android · iOS / Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Uygulama sizi dünyanın her yerinden A noktasından B noktasına götürür.

Uygulama sizi dünyanın her yerinden A noktasından B noktasına götürür. Hedefiniz olarak herhangi bir adresi, yer işaretini veya şehri girin; tüm seyahat seçeneklerinizi ve rezervasyon bilgilerinizi, konaklama sağlayıcıları ve yapılacak şeylerle birlikte anında tek bir uygun noktada görüntüler.

İster uçuş, tren, otobüs, feribot, yolculuk paylaşımı veya kiralık araba bilgileri olsun, 160'tan fazla ülkede 5000'den fazla şirketten tahmini fiyatları, yolculuk sürelerini ve rezervasyon ayrıntılarını sunar.

Google Haritalar - Navigasyon

  • Android · iOS / Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Google Haritalar - Navigasyon

Google Haritalar ile daha hızlı ve daha kolay yolculuk yapın. Her yolcunun ihtiyaç duyduğu tek harita uygulaması. Size çeşitli ulaşım modları için talimatlar verir ve ayrıca haritayı internet olmayan yerlerde kullanım için indirmenize izin verme seçeneğine sahiptir.

220 ülke ve bölgeyi kapsayan haritalarda, yüz milyonlarca işletme ve yer bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, gerçek zamanlı GPS navigasyonu, trafik ve toplu taşıma bilgilerini alın, yemek yiyebileceğiniz, bir şeyler içebileceğiniz ve gidebileceğiniz yerleri öğrenerek yerel mahalleleri keşfedin.

what3words

what3words, kesin konumları belirlemenin kolay bir yoludur.

Uzak bir bölgede dolaşıyorsanız veya aşırı kalabalık bir açık alanda parti yapıyorsanız, saatlerce kafanızı kaşımadan birinin gelip sizi alması için tam yeri paylaşmak genellikle zorlaşır.

What3words, dünyadaki her 3m kareye asla değişmeyecek benzersiz 3 kelimelik bir adres atadı. Çadırınızı büyük bir kamp alanında bulmak ya da acil servisleri tam yere yönlendirmek için 3 kelimelik adresi paylaşmanız yeterli.


Böylece telefonunuzda bulunması gereken seyahat uygulamalarının listesinin sonuna geldik. Bunları yükleyin ve yeni maceralara hazırlanın.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!