Instagram hikayelerinizin daha ilginç olamayacağını düşündüğünden, mix'e müzik ekledi. Bu doğru, artık Instagram hikayelerinize bir soundtrack ekleyebilir ve binlerce tanınmış şarkı arasından seçim yapabilirsiniz.

Instagram Hikayeleri oldukça popülerdir ve Instagram, günlük 400 milyon kullanıcıya sahip olduğunu iddia etmektedir. Bu etkileyici büyüme düzeyini korumak için Instagram, Hikayelere yeni öğeler eklemeye devam ediyor. Ve buna ek olarak en son çeşitli etiketlerden lisanslı müziği hikayelere ekleyebilirsiniz.

Instagram Hikayelerine Müzik Ekleme
Instagram Blog'da, “hikayenize her an uyan ve nasıl hissettiğinizi ifade etmenize yardımcı olan bir film müziği ekleyebilirsiniz” ifadeleri vardır. Facebook'un önemli plak etiketleri ile güvence altına aldığı fırsatlar sayesinde “binlerce şarkıdan oluşan bir kütüphane” arasından seçim yapabilirsiniz.

Hikayelerdeki bir fotoğrafa veya videoya şarkı etiketi eklemek için üzerine dokunun. Artık seçeneklerinizi görmek için dokunabileceğiniz Müzik simgesini göreceksiniz. Belirli bir şarkıyı arayabilir, türe veya ruh halinize göre göz atabilir veya yalnızca popüler olanların listesini seçebilirsiniz.

Hangi şarkıyı seçerseniz seçin, önizleyebilir ve dahil etmek istediğiniz tam bölümü bulmak için atlayın. Daha sonra, arkadaşlarınız hikayenizi izlediğinde, arka planda çalmakta olan şarkıyı duyarlar ve sanatçı ile şarkı başlığını gösteren bir çıkartma görürler.

Video çekmeden önce bir şarkı da seçebilirsiniz. Sadece kamerayı aç, Kayıt düğmesinin altındaki Müzik seçeneğini bulun, şarkıyı seçin ve kullanmak istediğiniz bölümü bulun. Ardından şarkıyı arka planda oynatılırken yalnızca videonuzu kaydedebilirsiniz.

Müzik etiketi, Android ve iOS'ta Instagram v51'de mevcuttur, ancak şimdilik yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur. Bir video çekmeden önce bir şarkı seçebilme seçeneği, Android'in daha sonra almasıyla şimdilik şimdilik iOS'ta kullanılabilir.
Instagram kullanıcılarının Hikayelerine bir film müziği eklemesine izin vermek ilham verici bir harekettir. Instagram'ı kullanan insanlar, her şeyden önce, muhtemelen müziklerine giriyor ve (muhtemelen) korkunç zevklerini aileleri, arkadaşları ve takipçileriyle paylaşmak istiyorlar.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 612 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Şimdi Instagram Hikayelere Müzik Ekleyebilirsiniz konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Şimdi Instagram Hikayelere Müzik Ekleyebilirsiniz ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şimdi Instagram Hikayelere Müzik Ekleyebilirsiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "