Ogznet.com
Ogznet.com

Site Hakkında

Ogznet.com teknoloji, web tasarım, mobil platform yazıları, oyun, video, internet ve yaşama dair bir çok konuda içeriği bulunan ve devamlı gelişmekte olan kişisel blog sitelerinden biridir.

Ogznet.com

10.01.2014 tarihinde yayına başlayan blog sitem o günden bu güne gelişerek yayın hayatına devam etmektedir. Ogznet.com kendi adımın kısaltması ve sonuna net eklenmesi ile oluşturulmuş bir domain adıdır. Yani ismim olan Oğuz'un kısaltılarak Ogz ve sonuna net eklenmesi ile Ogznet olmuştur. Daha jenerik bir domain uzantası olan .com da sonuna eklenince Ogznet.com adresi oluşmuştur.

Ogznet.com, kişisel bloglar kategorisinde yer almaktadır. Web tasarım ve mobil platform içerikleri daha ağırlıklı olmak üzere; internet, yaşam, yapı ve inşaat, teknoloji, oyunlar, videolar, programlara kadar ilgi duyacağınız ve günlük yaşamda uygulayabileceğiniz pek çok farklı alanda pek çok yazı paylaşmaya çalışıyorum.

Ben kim miyim?

Adım Oğuz, İstanbul’da ikamet eden, asıl mesleği İnşaat Mühendisliği olan, web tasarım ve kodlama konularına 2004'ten beri ilgi duyup devamlı içinde olan, önce kendi kendine Asp, sonra yine kendi kendine Php öğrenip Mysql veritabanı ile web siteler yapan (bu site dahil), bazı scriptlerini ücretsiz dağıtan, bir web site geliştirici (eskiden webmaster derlerdi) ve son olarak Açık Öğretim İşletme mezunu birisiyim işte.