Web Araçları

Ücretsiz Soru Cevap Scripti Skymbu (PHP)

06 Kasım 2019 5138 0 dk, 51 sn
Ücretsiz Soru Cevap Scripti Skymbu (PHP)
Abone Ol 
Skymbu Soru Cevap Scripti geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak dağıtılan bir Php soru cevap scriptidir.

Bu script ile kendi soru cevap sitenizi kurabilirsiniz. Gelişmiş bir script ancak tasarım açısından artık bazı düzenlemeler ve geliştirmeler istiyor. Responsive bir tasarıma sahip değil. Bunun yanında üyelik sistemi mevcut ve bazı yerlerde Ajax kullanılmış.

Bu scriptin alt yapısı ile oluşturduğum, çalışan canlı sürmünü şu an bu sitede görebilirsiniz. Ben sadece kendi siteme adapte etmek için biraz değiştirdim. Ancak siz isterseniz tek başına soru-cevap sitesi açmak içinde kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir. Php altapısı ile Mysql veritabanı kullanmaktadır.

Skymbu Soru Cevap Scripti

Scriptin resmi internet sitesi kapanmış ve geliştirme sayfası da aktif değildir. Ancak yinede orijinal ve ücretsiz bir php script olarak arşivinizde bulunmasında fayda var.

Orjinal indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar (1)

avatar
memet 06 Kasım 2018

girilen iki sayı arasındaki sayılardan t harfine basıldığında tek sayıları c harfine basıldığında çift sayıları a harfine basıldığında asal sayıları fonksiyon kullanarak bulan ve ekrana yazdıran php programını yazınız.

Cevapla

Yorum Yaz

Yukarı kaydır