Ogznet.com
Ücretsiz Soru Cevap Scripti Skymbu (PHP) Paylaş:

Ücretsiz Soru Cevap Scripti Skymbu (PHP)

Ücretsiz Soru Cevap Scripti Skymbu (PHP)

Skymbu Soru Cevap Scripti geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak dağıtılan bir Php soru cevap scriptidir.

Bu script ile kendi soru cevap sitenizi kurabilirsiniz. Gelişmiş bir script ancak tasarım açısından artık bazı düzenlemeler ve geliştirmeler istiyor. Responsive bir tasarıma sahip değil. Bunun yanında üyelik sistemi mevcut ve bazı yerlerde Ajax kullanılmış.

Bu scriptin alt yapısını kullanarak kendi sitenize adapte edebilirsiniz. Ancak siz isterseniz tek başına soru-cevap sitesi açmak içinde kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir. Php altapısı ile Mysql veritabanı kullanmaktadır.

Skymbu Question and Answer Script - Skymbu ücretsiz bir soru-cevap php scriptidir. Ücretsiz bir soru-cevap web sitesi oluşturmanıza izin verir.

Scriptin resmi internet sitesi kapanmış ve geliştirme sayfası da aktif değildir. Ancak yinede orijinal ve ücretsiz bir php script olarak arşivinizde bulunmasında fayda var.

İlginizi çekebilir

Soru-Cevap Sitesi Kurmak için En İyi PHP Soru Cevap Scriptleri

Bir soru-cevap web sitesi kurmak için buradaki PHP scriptlerini kullanabilirsiniz. Aşağıda gösterdiğimiz Soru-Cevap scriptlerinin bazıları ücretsizdir, bazıları..

Skymbu Question and Answer Script (696 KB)
Daha önce 125 kez indirildi.
Yorumlar (1)
  • avatar
    memet

    girilen iki sayı arasındaki sayılardan t harfine basıldığında tek sayıları c harfine basıldığında çift sayıları a harfine basıldığında asal sayıları fonksiyon kullanarak bulan ve ekrana yazdıran php programını yazınız.

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!