Skype, bu hafta duyurduğu görüntülü sohbet hizmetine bulut tabanlı bir kayıt özelliği eklediğini duyurdu; artık Windows 10 sürümü için hemen hemen her Skype sürümünde erişebilirsiniz. Skype bloguna göre “gelecek haftalarda” arama kayıt özelliği kazanacak.

İlginizi Çekebilir Skype Alternatifi 6 Ücretsiz Program

Skype Alternatifi 6 Ücretsiz Program

Daha önce görüntülü görüşme yaptıysanız, büyük olasılıkla Skype üzerinden olmuştur. Ama sadece popüler olduğu için bu konunun en iyisi olduğu anlamına gelmez. Ve daha da önemlisi, en güvenli olan da değil. Bu yüzden Skype'ın yerine ücretsiz olarak ku..

Bir aramayı kaydetmek için, alt taraftaki artı sembolüne (+) basmanız yeterlidir. Bir Skype çağrısının sol köşesinde “Kaydı başlat” seçeneğini seçin. Aramadaki herkes, kayıt sırasında herhangi bir videoya (veya paylaşımlı ekrana) ait ses ve görüntü yakalayacağınız bir kayıt uyarısı verir. Kaydı bitirdiğinizde, telefonu kapatın ya da aynı yere geri dönün ve “Kaydı durdur” seçeneğini seçin.

Kaydınız bittiğinde, Skype, diğer Skype kullanıcılarını görüntülemek, indirmek veya doğrudan Skype ile paylaşmak için çağrıdaki herkese kaydı gönderir.
Ayrıca kaydı 30 gün boyunca bulutta saklar. Skype, bir çok UI'yi ayırdığı ve çekimleri daha hoş bir izleme deneyimi için yan yana ya da formata yerleştirdiği için kayıt, aramanın kendisinden biraz farklı görünüyor.

Yeni kaydınızı masaüstüne veya dizüstü bilgisayarınıza kaydetmek için kaydın yanındaki üç noktaya tıklayın ve “farklı kaydet” i seçin. Ayrıca, Skype’ın yerleşik paylaşım özelliği olan kaydı “yönlendirmek” için bir seçenek de görürsünüz.

iOS veya Android'de indirmek için kayda dokunup basılı tutun ve “kaydet” i seçin.
Aynı menü, kaydı diğer Skype kullanıcılarına iletme seçeneğini de sunacaktır.

İlginizi Çekebilir Skype Hesabı Kalıcı Olarak Silme Adım Adım Eğitimi

Skype Hesabı Kalıcı Olarak Silme Adım Adım Eğitimi

Skype, bir kişiyle görüntülü sohbet etmek istediğimizde aklımıza gelen ilk video uygulamasıdır. Ancak, hesabı silme işlemi hiçte kolay olmayacak kadar zordur. Microsoft, Skype hesabınızı kalıcı olarak silme işini neredeyse bir bulmaca çözmek kadar zo..

Skype'ı kayıt görüşmeleri için genellikle kullanan bir kişi olarak, Skype'a yerleşik bir kayıt cihazının olması, servisin komple paket gibi hissetmesini sağlar. Daha önce, Skype'ta aramaları kaydetmek için üçüncü taraf bir uygulamaya ihtiyaç duyuyordunuz.
Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 384 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Skype'ta Aramalar Nasıl Kaydedilir konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Skype'ta Aramalar Nasıl Kaydedilir ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype'ta Aramalar Nasıl Kaydedilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "