Ogznet.com
Ücretsiz En İyi Disk Birleştirme Programı - Smart Defrag Paylaş:

Ücretsiz En İyi Disk Birleştirme Programı - Smart Defrag

Ücretsiz En İyi Disk Birleştirme Programı - Smart Defrag

Smart Defrag Disk Birleştirme Programı [Full Lisans Kodu]

Smart Defrag, en yüksek sabit disk performansı için tasarlanmış güvenilir, kararlı, ancak kullanımı kolay bir disk birleştirme programıdır. Yalnızca birleştirme sağlayan diğer geleneksel disk birleştirme programlarının aksine, Smart Defrag, disk veri erişimini hızlandırmak için frekans kullanımına dayalı olarak dosyalarınızı akıllı bir şekilde düzene sokar.

Geliştirilmiş IObit disk birleştirme motoruyla Smart Defrag, disk erişim hızını hızlandırmak ve disk dayanıklılığını artırmak için HDD'yi birleştirebilir ve SSD'yi kırpabilir (SSD Trim). Smart Defrag, size daha hızlı veri erişimi sağlamak için Windows 10'daki dosya düzenleme algoritması için özel optimizasyon da sağlar.

Buna ek olarak, Smart Defrag birkaç başka kullanışlı özellik sunar:

  • Boot Time Defrag, daha fazla dolu RAM'i serbest bırakmak ve sistem kararlılığını sağlamak için Windows kayıt defterini ve dosyalarını birleştirebilir;
  • Otomatik Birleştirme ve Zamanlanmış Birleştirme, disklerinizin her zaman ihtiyaçlarınıza göre en yüksek performanslarına göre optimize edilmesini sağlar;
  • Game Optimize, oyunculara son derece akıcı bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmıştır; Disk Sağlığı, disk durumunuzu gerçek zamanlı olarak izlemenize yardımcı olabilir.

Özetle, Smart Defrag, Windows'ta daha hızlı veri erişimi, daha akıcı oyun oynama ve daha hızlı işlem için sahip olunması gereken bir disk optimizasyon aracıdır.

Smart Defrag - Sabit Disk ve Bilgisayar Performansını Optimize Etmek için Hızlı ve Derin Birleştirme

Parçalı sabit disk genellikle yavaş ve kararsız bilgisayar performansının ana nedenidir. Smart Defrag, sabit sürücünüzü en verimli şekilde birleştirmenize yardımcı olur. Smart Defrag, yalnızca bilgisayarı derinlemesine birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda disk performansını optimize eder. 'Kur ve unut' özelliği ile Smart Defrag, PC'nizde arka planda otomatik ve sessiz çalışarak sabit diskinizin en hızlı şekilde çalışmasını sağlar.

Smart Defrag, dosyaları, klasörleri ve tüm sürücüleri gerektiği gibi veya planlandığı şekilde birleştirebilir. Ayrıca, SDD performansınızı ve ömrünüzü uzatmak için SSD kırpma özelliğine sahiptir.

Smart Defrag, bilgisayarınızı birleştirmek için en iyi zamanı akıllıca belirleyen bir sabit disk birleştirme programıdır.

Bilgisayarınızı gün boyunca sürekli olarak birleştirmek için ayarlayabilir veya yeniden başlatılırken işlem yapmasını sağlayabilirsiniz. Size bir çok kişiselleştirme sağlayan ve diğer birçok ücretsiz birleştirme aracından daha fazla ayar sunar.

Smart Defrag - Ücretsiz Full Lisans Kodu

Ücretsiz bir Smart Defrag 7 Pro Full lisans kodu için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Programın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
  • Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak “Etkinleştir> Lisans Gir” menüsünden Pro sürümünü etkinleştirin.

  • Smart Defrag 7 Pro - Full Lisans Kodu: 62509-F9C79-706F6-672B7

    • Bu Full sürüm 6 aylıktır ve sadece 200 adet ile sınırlıdır.

Bu sayfada sizlere Smart Defrag 7 Pro indirme linki, Smart Defrag 7 Pro key ve IObit yazılımının dağıttığı Smart Defrag 7 Pro full lisans kodu paylaşılmıştır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!