Snap Inc., Spectacles 2.0'ı başlattı. Gözlüklerin bu yeni ve geliştirilmiş versiyonu daha iyi bir tasarıma, daha iyi özelliklere ve önyükleme için bazı yeni özelliklere sahiptir. Ancak, Snap buna göre fiyatını artırdı.

2016 yılında, Snap ilk gözlükleri piyasaya sürdü. Eskiden Snapchat olarak bilinen Snap’tan bu gözlükler, video çekebilen güneş gözlükleriydi. Gözlükler büyük bir popülerite ile çıkarılacaktı, ancak sonunda şirket sadece 150.000 çift sattı.

Snap Spectacles Version 2.0 (Snap Gözlük v2.0)

Snap’ın yeni Gözlükleri daha küçük, daha ince ve biraz daha estetik. Yine de, Ruby, Onyx ve Sapphire daha ucuz güneş gözlüğü gibi görünüyorlar. Ne yazık ki, Snap fiyatı 129 dolardan başlayıp 150 dolara çıkardığından maalesef ucuz değiller.

Gözlükler, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yüklemek için gelişmiş aktarım hızları sunar. Bu doğru, Gözlükler 2.0 şimdi fotoğraf çekmenin yanı sıra fotoğraf çekebilir. Ve her ikisi de yüksek tanımlıdır.


Snap Inc. ayrıca yeni ve geliştirilmiş Gözlükleri suya dayanıklı hale getirdi, yani yüzme havuzlarına ve denize yolculuklar yapabilecekleri anlamına geliyor. Gözlük 2.0 ayrıca, kullanıcı ile çekimdeki kişiler arasındaki konuşmaların alınmasına yardımcı olan ikinci bir mikrofona da sahiptir.

Yeni Gözlükler sadece Spectacles.com'dan temin edilebilir. ABD, Kanada ve İngiltere’deki müşterilere şu anda erişebiliyorlar. Avrupa’nın diğer kısımları 3 Mayıs’a kadar beklemek zorunda.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 413 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Snap Snapchat Bağımlıları için Spectacles 2.0'ı Başlattı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Snap Snapchat Bağımlıları için Spectacles 2.0'ı Başlattı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snap Snapchat Bağımlıları için Spectacles 2.0'ı Başlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "