Snapchat hiç şüphesiz şu sıralar en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcı Snapchat kullanıyor ve anlarını takipçileriyle paylaşıyor. Ancak herhangi bir sebepten dolayı Snapchat hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bunun için yazının geri kalanını okumalısınız.

Snapchat komik bir canavar. Bazı özellikleri büyük ölçüde bağımlılık yapmaya devam ediyor ancak Instagram ve Facebook gibi servislerin fikirlerini saklamaya devam etmesi nedeniyle şirket yenilik yapma konusunda baskı altında.

Dahası, kullanıcı tabanı mutlu değil. Uygulamanın kısa bir süre önce yeniden tasarlanması, birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı; şirket, eski düzeni geri getirmesini istiyor. Ancak Snapchat'ın CEO'su Evan Spiegel'in yaptığı açıklamaya göre, pek olası görünmüyor:

"Uygulamanızın yeniden tasarımının kısa vadede işimize zarar vereceği ve güncel uygulamanızı kullanmaya başladıklarında topluluğumuzun davranışının nasıl değişeceğini bilmeme ihtimalimiz var" dedi.
Yeniden tasarım ve özellik seti sizi rahatsız ediyorsa, uygulamayı silmenizin vakti gelmiş olabilir. Snapchat hesabınızı nasıl sileceğiniz aşağıda.

Snapchat Hesabınız Nasıl Silinir

Snapchat hesabınızı Android veya uygulamanın iOS sürümünden silemezsiniz. Bunu yerine, bir masaüstü web tarayıcı başlatmanız ve Snapchat web sitesine gitmeniz gerekecek.

snapchat hesap silme

Başlamak için aşağıdaki talimatları uygulayın:

  1. accounts.snapchat.com adresine gidin.
  2. Snapchat kimlik bilgilerinizi girin ve Giriş düğmesine basın.
  3. Bir menü açılır. Hesabımı Sil'i tıklayın.
  4. Snapchat kimlik bilgilerinizi ikinci bir kez girin ve Devam yazısının üzerine tıklayın.

Devam düğmesine bastıktan sonra, Snapchat hesabınızı devre dışı bırakacaktır. Bu, arkadaşlarınızdan hiçbirinin uygulamada sizi göremeyecek veya sizinle iletişime geçemeyeceği anlamına geliyor.

Hesabınızı tamamen silmek için 30 gün beklemeniz gerekir. 30 günlük süre dolduktan sonra, hesabınız başka bir işlem yapmadan sizin adınıza silinir.

Silme işlemini iptal etmek için, accounts.snapchat.com adresine gidin ve hesabınıza giriş yapın.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 549 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Snapchat Hesabı Nasıl Silinir konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "