Snapchat Streak'leri Geri Alın

Snapchat Streak'leri Geri Alın

/ / Okuma süresi: 7 dk, 0 sn / Yorum (0)
A A A

Snapchat’e giriş yapıyorsun. En iyi arkadaşının adının yanında harika ateş sembolü görüyorsun. Sayı her gün büyüyor. Şimdiye kadarki en iyi Streak (resmi olarak Snapstreak olarak bilinir). Snapchat ustası oldun! Sonra gerçekleşebilecek en kötü şey olur. Beklenmedik şekilde, Snapchat Streak'ınızı kaybettiniz. Hayatın mahvoldu. Ama panik yapmayın! Bazen Streak'ınızı geri alabilirsiniz ve bu yazıda bunun nasıl yapılacağını açıklıyoruz.

İlginizi Çekebilir
Birisi Snapchat'te Sizi Engellerse Nasıl Anlarsınız

Birisi Snapchat'te Sizi Engellerse Nasıl Anlarsınız

Bir arkadaş Snapchat'de kaybolduysa ve sizi hesabından bloke edip etmediklerini merak ettiyseniz, bu makale tam size göre.

Snapchat Streak Kuralları
Temel bilgilerle başlayalım. Bazılarınız tam olarak bir Streak'un neyi gerektirdiğini veya faydalarını bilmeyebilir. Bir Snapstreak'ı nasıl geri alacağınızı öğrenmek istiyorsanız bunları anlamanız gerekir.
Bu hiçbir şekilde kişisel bir çaba değil - bu arkadaşlığınızın bir gösterisidir. Başka birine güvenmelisin. Bir arkadaşınıza Snap Streak denemek istediğinizi açıkça söyleyebilirsiniz ya da konuşulmamış bir anlaşma olabilir.

Bir Streak, bir arkadaşınız birbirini izleyen 3 gün boyunca her 24 saatte bir Snaps gönderdiğinde başlar.
Bunu yaptıktan sonra, Streak’in kaç gün sürdüğüne dair bir taksimin yanı sıra, ilgili kişinin adının yanında bir yangın amblemi görünür.

Kurallar basit: Her gün o kişiye bir Snap göndermek zorundasınız. Snap'e 24 saat içinde cevap vermek zorundalar. Sohbetler sayılmaz. Anılar, Anılar’dan veya Snapchat Gözlüklerinden gönderilir.
Video görüşmeleri de yapılmaz. Ancak, Snap işlevi ile gönderilen videolar sayılır.

Bunun bireylerle ilgili olduğunu unutmayın. Bu nedenle bir Gruba snap göndermek veya Hikayem'e bir tane eklemek Streak'e eklenmez.

Snapchat Streak'inin faydaları nelerdir? Bu, esasen burada hedeflediğiniz şey. Ne kadar çok Snap varsa uygulama içi puanınız artar. Snapchat puanınızın işleyiş şekli. Sosyal ağla ne kadar ilgilendiğinizle alakalı sayısal bir değerlendirmedir.

Snapchat’ın Emojisi ne anlama geliyor?
Öncelikle, bu emojilerin Kupalardan farklı olduğuna dikkat edin; Snapchat Trophy'leri kazanma olasılığınız daha yüksek.

Sohbet işlevine gidin ve kişilerinizi görürsünüz. Emojiler bu isimlerin bir kısmına eşlik edecektir, eğer hepsi değilse (kaç arkadaşa eklediğinize ve onlarla ne sıklıkla iletişim kurduğunuza bağlı olarak).

Bir kişiye sürekli olarak mesaj gönderiyorsanız, adının sağında bir gülen yüz görünecektir.
Bu, en iyi arkadaş olduğunuzu gösterir. Bu, birinin Streak'ına katılıyorsanız kesinlikle görünecektir.

Streak'ınız 100 güne ulaşırsa Snapchat, alev sembolünün yanındaki “100” emoji'yi koyarak sizi tebrik edecektir. Onun ötesinde, bu geçerli Streak'de yaptığınız ardışık günlerin sayısını listelemeye devam edecektir.

Kimse mükemmel değildir, bu yüzden bir parti kaçınılmaz olarak bir Snap'i bir önceki 24 saat içinde göndermediklerini unutur. Snapchat kapandığında - Streak numaranızla bir kum saati emoji göstererek size hatırlatır. Bir kum saati görürsen,
bir Snap gönder! Diğer kişi de unuttuysanız, onlara Sohbet’e bir ileti gönderin. Bu durumda bildirimlerin açık olmasını umuyoruz.

Bir Streak'i nasıl devam ettirebilirsiniz? Her gün söyleyecek anlamlı bir şey bulamazsınız, bu yüzden çok kötü hissetmeyin. Bunun Streak'i sürdürmek olduğunu açıklayan bir metin ekleyin; Alternatif olarak, güzel bir “düşünme” mesajı gönderin.

Filtreleri kullanarak Snap'larınızı her zaman daha ilginç hale getirebilirsiniz.

Snapchat Streak'unu Neden Kaybettin?

Bunun en açık nedeni, kendinizin veya arkadaşınızın geçtiğimiz 24 saat içinde bir Snap göndermemesidir. Ama hemen diğer kişiyi suçlamayın; bazen kimsenin hatası değildir.

Çoğu zaman, bağlantı sorunları uygulamayı ele alır. Biriniz internete bağlanırken sorun yaşıyorsanız, Snaps gönderemedi gibi durumlarda, Snapchat size bir Snap verilmediğini söylemelidir. Tekrar deneyebilir, ancak kablosuz bağlantınızın olduğundan emin olun. Aksi takdirde, daha sonra göndermek zorundasınız (bu nedenle her gün belirli saatlerde evde olacağınızı bildiğinizde Streak başlatmanız iyi bir fikirdir).

Donanım veya işletim sistemleriyle ilgili bir sorun da olabilir. Ne yazık ki, eğer bu birkaç gün boyunca devam ederse, Streak'unuz tek kurban olmayacaktır. “En iyi arkadaş” statünüz de ortadan kalkacaktır.

Her iki tarafın da Snaps gönderdiği, ancak Streak'in yine de ortadan kaybolduğu görülebilir. Kimse gerçekten nedenini bilmiyor - ama çoğu uygulamada bir hatayı suçluyor. Özellikle de bir güncelleme yüklediyseniz. Sohbet zaman çizelgesinden kaybolan Açılmış Enstantane'ler de dahil olmak üzere Snapchat içindeki diğer hatalara dikkat edin.

Neyse ki, bu örneklerin çoğunda, Streak'nuzu geri alabilirsin.

Snapchat Streak Nasıl Geri Alınır?
Snapchat, özel kullanıcı tabanını tanır ve takdir eder, ayrıca bazı şeyler kontrolümüz dışındadır. İşte bu yüzden, Snapstreak'unuzu yeniden eski haline getirmenin bir yolu var.

Bunu yapmak için Snapchat'a itiraz etmeniz gerekiyor.

Ayrıntılara girmeden önce, koşullar olduğunu bilmelisin. Özellikle, düzenli olarak yapamazsınız. Streak'unuzu kaybetme ve Snapchat'a hitap etme alışkanlığına kapılmayın. Bunun için düşmeyecekler. İkincisi, eğer çok sayıda Streaks kaybolduysa, bu yöntem muhtemelen sadece bir temasla çalışacaktır. Her gönderim için bir kullanıcı adı sınırı vardır. En uzun süren Streak'i öncelikli hale getirin.

Snapchat’e Streak’i nasıl geri alacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Snapchat Desteği'ne gidin. Potansiyel sorunların bir listesini görürsünüz; Snapstreaks'ım kaybolduya tıklayın. Streaks hakkında bir iletişim formu yüklenecektir. Bu, hesabınızla ilgili temel bilgileri gerektirecektir (kullanıcı adı, e-posta adresi, hücre numarası ve cihaz) daha sonra Streak hakkında bilgi verir.

Mümkün olduğu kadar çok ayrıntı ekleyin. Streak'unuzun ne kadar süredir devam ettiğini hatırlayabilirsiniz. Yoksa, arkadaşına sor. Hatırlamıyorsanız, tahmin edin. Formda daha sonra bir yaklaşım olduğunu söylemek için alan var.

Aynı şekilde, Streak'unuzu kaybettiğiniz kesin bir tarih biliyorsanız, bu yararlı bir veridir. Bununla birlikte, en son güncellemeyi yüklediğinizden bu sorunun gerçekleştiğini de söyleyebilirsiniz.

Sondan bir önceki soru kum saati emoji ile ilgilidir. Bu, birinizin sadece unuttuğunuzdan kaynaklanmaktadır - bu durumda, Snapchat muhtemelen yardım etmek için hiçbir şey yapmaz. Yine de, son bölümde davanızı netleştirebilirsiniz.

“Hangi bilgileri bilmeliyiz?”

Dürüst ol. Uygulamanın yüklenmemesi durumunda Snapchat'a bir Snap gönderileceğini, bir Snap göndermeyeceğini veya internet bağlantınızın başarısız olduğunu bildirir.

İsteğinizi gönderin ve bir cevap bekleyin.

Neden Snapchat Yardım Etmiyor?

İlginizi Çekebilir
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

Snapchat hiç şüphesiz şu sıralar en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcı Snapchat kullanıyor ve anlarını takipçileriyle paylaşıyor. Ancak herhangi bir sebepten dolayı Snapchat hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bunun için y..

Sosyal ağ, sadece doğal olarak azalırsa Streak'unuzu eski haline getirmez. 1000 güne yaklaştığınızın bir önemi yok: birisi unuttuysa, bu kendi hatanızdır. Ya da belki de hizmet yeterince hak ettiğini düşünmüyor. Mükemmel olmaktan çok uzak. Ancak popüler olanı, çekirdek kitlesi bile Snapchat ile ilgili çok fazla yanlışlıklar olduğunu biliyor.
Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 1
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 6553 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Snapchat Streak'leri Geri Alın konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Snapchat Streak'leri Geri Alın ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat Streak'leri Geri Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.