Ogznet.com
Snapchat, İçerik Oluşturucuların Takipçi Sayılarını Artık Herkese Göstermelerine İzin Veriyor Paylaş:

Snapchat, İçerik Oluşturucuların Takipçi Sayılarını Artık Herkese Göstermelerine İzin Veriyor

Snapchat, İçerik Oluşturucuların Takipçi Sayılarını Artık Herkese Göstermelerine İzin Veriyor

Snapchat’taki takipçi sayınızı göstermek ister misiniz? Artık, içerik oluşturucular takipçi sayılarını profillerinde herkese açık olarak gösterme seçeneğine sahip olacak.

Snapchat sonunda içerik oluşturucuların profillerinde herkese açık takipçi sayılarını görüntülemelerine izin veriyor. Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarla karşılaştırıldığında ki hepsi yıllardır herkese açık takipçi sayılarını gösteriyor, Snapchat bu konuda geride kalıyordu.

Ama şimdi Snapchat, uygulamadaki içerik oluşturuculara fayda sağlamak için herkese açık bir takipçi sayısını gösteriyor.

Markalar, hangi kullanıcıların sponsor olacağını belirlemek için takipçi sayılarını kullanır. Herkese açık bir takipçi sayısı olmadan, markalar genellikle kullanıcılara bu bilgileri sormaları için mesaj göndermek zorunda kalır.

Bununla birlikte, ekranda takipçi sayısının görünmesi, markaların iş ortaklığı yapacak içerik oluşturucuları bulmasını çok daha kolay hale getirir. Hem Snapchat hem de sponsorlar için bir kazan-kazan durumu oluşur.

Bir Snapchat sözcüsü, Variety'ye yaptığı açıklamada, platformun genel bir takipçi sayısı ekleme kararına dikkat çekerek şunları söyledi:

İçerik oluşturucu topluluğumuzdan gelen geri bildirimleri dinledik ve çoğu, Snapchat'taki topluluklarının büyüdüğünü gösterme seçeneğine sahip olmakla ilgilendiklerini belirtti. Bu nedenle, bugünden itibaren, içerik oluşturuculara takipçi sayılarını herkese açık profillerinde görünür yapma seçeneği sunuyoruz.

İçerik oluşturucular, Snapchat ayarlarından takipçi sayısı metriğini kolayca açıp kapatabilir. Kylie Jenner, DJ Khaled ve Cardi B gibi ünlüler şimdiden etkileyici takipçi sayılarını profillerinde göstermeye başladılar.

Ne yazık ki, herkes abone sayısını gösteremez. Bunun için herkese açık bir profile sahip yerleşik bir içerik oluşturucu olmanız gerekir. İçerik oluşturucu profillerini duymadıysanız Snapchat, Eylül 2020'de bu özelliği kullanıma sundu.

İlginizi çekebilir

En Çok Merak Edilen Snapchat Özellikleri ve Kullanım Şekilleri

Snapchat, belirli bir süre sonra otomatik olarak silinecek resim ve videoları göndermek için tasarlanmış bir sosyal medya platformudur. Bu özellik, oldukça ilgi..

Doğrulanmış Snap Stars profilleri gibi, içerik oluşturucu profilleri de kullanıcıların uygulamada kalıcı bir genel profile sahip olmasına izin verir. Bu, içerik oluşturuculara hedef kitleleri hakkında bilgi edinmeleri ve markalarla bağlantı kurmaları için bir dizi araç sağlar. Ayrıca içerik oluşturucuların hayranlarıyla etkileşime girmesine ve profillerinde fotoğraf ve videoların öne çıkmasını sağlar.

Görünüşe göre Snapchat, uygulamadaki içerik oluşturucular için daha faydalı araçlar sunmaya başlayarak daha iyi bir platform olma yolunda ilerliyor.

Snapchat'ta bir içerik oluşturucu olmasanız ve takipçi sayısı gösterme özelliğinden yararlanamasanız bile, uygulamanın eğlenceli filtreler ve lensler koleksiyonunu kullanmanın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Snapchat Filtrelerini Hızlı ve Kolayca Kullanma

Snapchat filtreleri, 2015'teki tanıtımlarından bu yana giderek daha popüler hale geldi. Ancak, Snapchat'te yeniyseniz, Snapchat'ta filtrelerin nasıl kullanılaca..

Yorumlar (1)
  • avatar
    Buket Türk

    çook güzel bir özellik sonunda geldii

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!