Sokak Modasının Dış Giyim Ritüelleri Modayı Tıkla’da!

Sokak Modasının Dış Giyim Ritüelleri Modayı Tıkla’da!

Sokak Modasının Dış Giyim Ritüelleri Modayı Tıkla’da!

Uzun bir süredir erkek modasına yönelik önde gelen stiller arasında sokak modası ön plana çıkıyor. Oldukça cool bir stil olması nedeniyle rahat Türk erkekleri için de çok sevilen sokak modasının en öne çıkan parçalarını sizler için derledik. 2019’un en seçkin ve estetik erkek sokak modasını yansıtan parçalar birbirinden renkli. Ancak daha sade tarzı olanlar için de sokak modasını yansıtan çok fazla ürün var. Yeni bir tarz ile 2019’u tamamlamak ve geçirmek için Modayı Tıkla mağazası üzerinden sezonun en yeni ürünlerine göz atabilirsiniz.

Erkek modasını yansıtan stiller…

Sokak modası denlince akla kot ceket ve pantolon gelir. Ancak bunların bazı detaylara sahip olması gerektiğini asla unutmayın. Desenli ve yazılı kot ceketler veya dizüstüne kadar uzanan modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca iyi bir sokak modası kombini için kot ceketin içerisine kapşonlu sweatshirt giyilebilir. Dar kalıp pantolon modelleri sokak modasını yansıtan en seçkin pantolon örnekleri arasında yer alır. Bu pantolon modellerinin özelliği ise bileklerde son bulması ve bilekleri tamamen kavramasıdır. Ayrıca baskılı dar kalıp pantolon modelleri de sokak modasının öne çıkan ürünleri arasında.

Pantolon ve kot ceketin yanı sıra en çok tercih edilen ürünlerden biri kapşon detaylı ürünlerdir. Bunun en iyi örnekleri arasında şişme mont veya sweatshirt modelleri yer alır. Özellikle sweatshirt modelleri hem renkli hem de her türlü kıyafetle kombin olabilen bir yapıya sahip. Bu nedenle sokak modasının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunur. Desenli veya sade yapıya tasarımlar seçilebilir. Ancak dikkat çekici bir sokak modası için desenli ve baskılı tasarımlar ön planda.

Erkek sokak modasını 2019’da da kasıp kavurmaya devam edecek ve Modayı Tıkla mağazasında birbirinden farklı renkleri bulunan örgü detaylı hırkalar önem ifade ediyor. Özellikle dizüstüne kadar uzanan tasarıma sahip hırka modelleri değişik bir yaşam stiline sahip kişiler tarafından tercih edilen ürünler arasında. Stilinizi baştan yaratmak ve sokak akımının 2019 versiyonu tasarımlarını gardırobunuza kazandırmak için Modayı Tıkla!

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile