Solante ile Yaz Aylarında Cildinizi Koruyun

Solante ile Yaz Aylarında Cildinizi Koruyun

Solante ile Yaz Aylarında Cildinizi Koruyun

Solante ile Yaz Aylarında Cildinizi Koruyun

Cildiniz güneşe karşı hassastır. Cilt kuruluğu ve cilt lekelerine yol açan iyi bir koruyucuya her zaman ihtiyaç duyar. Güneşin zararlı ışınları nedeni ile cildinizde kuruluk ve pul pul dökülme meydana gelebilir. Zengin içeriğe sahip olan solante immuna sun care lotion ile hücre hasarlarını koruyarak güneşin zararlı etkilerini ortadan kaldırır. Cildi nemlendirmeye ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olan solante immuna sun lotion ile cildiniz beslenerek güneşten korunur. Bitkisel bir ürün olan solante lotion suya dayanıklı etkisi sayesinde gün boyu cildinizi güneşten korumaktadır.

Solante İmmuna Sun Lotion Nasıl Kullanılır?

Koruyucu lotion’un kullanımı oldukça kolaydır. Güneşlenmeden önce 15 dakika öncesinden cildinize sürerek uygulamanız önerilir. 3-4 saat aralıklarla tekrar ederek cildinizi koruyucu losionla güneşin etkilerinden koruyabilirsiniz.  

Cildinizi Güneşten Solante İle Koruyun

Tüm cilt tiplerine uygun olan solante güneş koruyucuları çocuklar ve yetişkinler içinde kullanıma uygun üründür. Bebeğinizin hassas olan cildine Bebekler İçin Güneş Koruyucu Losyon paraben içermediği için bebeğinizin cildine zarar vermez. Bebeğinizin narin cildini koruyan solante babies sun care lotion sayesinde bebeğinizin cildini koruyabilirsiniz.  

Kızarıklık Sorunlarında Solante Yanınızda

Serbest radikallerin yok edilmesinde fayda sağlayan telerubor sun care lotion cildi kızarıklığa karşı hassas olanlar için uygun bir üründür. Cildinizi güneşin etkilerinden ve zararlarından koruyan lotion ile cildiniz her zaman canlı ve nemli kalarak yapısını korumaktadır. Güneşlenmeden önce cildinize yedirerek 15 dakika beklemeniz önerilmektedir. Gün boyu kullanabileceğiniz ürünü 3- 4 saat sonra yeniden uygulayarak cildinizi kurumaktan koruyabilirsiniz.  

Tahriş Olmuş Ciltlere Özel Solante

Hassas ciltlere zarar vermeden koruyan solante irrita sun care cildinizin tahriş olan yapısını değiştirerek onarılmasında yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün ile güneşten cildinizin zarar görmesini önler. Günlük olarak güneşe çıkmadan kullanabileceğiniz ürün ile tam gün güneşten korunmanız mümkün. Terleme ve yüzme sonrasında 3- 4 saat düzenli olarak sürülmesi tavsiye edilir. Güneşe çıkmadan 15 dakika öncesinden kullanılması tavsiye edilir. Ürünü temin etmek için https://www.recete.com/solante/ Sitesinden ürün detaylarını öğrenebilir sipariş verebilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.