Sosyal Medya Facebook, Instagram, Twitter ve daha bir çok popüler sosyal medya ağları ile ilgili haberler, uygulamalar, ipuçları ve daha fazlası.

Pinterest'ten GIF Nasıl İndirilir?

Pinterest üzerinde bir GIF indirmek isterseniz! Nasıl indirirsiniz? Burada size göstereceğim şey bu. Bu yayında, Pinterest'ten GIF'leri PC'nize ve cep telefonunuza nasıl indireceğinizi anlatacağız.

Sosyal Medya 07 Ağustos 2020 0 30


Tinder Hesabı Nasıl Sıfırlanır?

Tinder'de yeni bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız veya ELO puanınızı sıfırlamak istiyorsanız bu kılavuz size yardımcı olacaktır. Ne yazık ki, Tinder hesabınızı "geleneksel" şekilde sıfırlayamazsınız. İşler artık değişti..

Sosyal Medya 07 Ağustos 2020 0 50

YouTube Videoları Nasıl Düzenlenir?

YouTube, Video Düzenleyicisi'nde kullanıcılar için ücretsiz bir dizi etkileyici video düzenleme özelliği sunuyordu, ancak Eylül 2017'den itibaren bu özellik kullanımdan kaldırıldı. Ancak Geliştirmeler bölümü, aşağıdakiler gibi bir dizi video düzenleme görevi gerçekleştirmenize olanak tanır.

Sosyal Medya 06 Ağustos 2020 0 44

Instagram Takipçilerim Neden Azalıyor?

Instagram hesabınızı büyütmek, takipçi sayınızı artırmak ve mevcut takipçilerini elde tutmak için bu yazıyı mutlaka okuyun. İşinize yaracak en az bir kaç ipucu bulacaksınız.

Sosyal Medya 06 Ağustos 2020 0 74

Bilgisayardan Instagram Canlı Videoları Nasıl İzlenir?

Chrome IG Story eskiden Instagram Canlı videolarını izlemek için kullanılan yöntemdi, ancak artık mevcut değil. Peki, bunun yerine kullanabileceğiniz Chrome IG Story alternatifleri nelerdir?

Sosyal Medya 05 Ağustos 2020 0 49

Instagram hesabı kullanıcı bilgileri telefondan nasıl kaldırılır?

Herhangi bir uygulamada, oturumu kapatmak için hesaptan çıkış yapmanız gerekir. Oturum açmak için, Android cihazlarda otomatik doldurma özelliğini kullanmadıkça, giriş bilgilerini tekrar girmeniz gerekir. Ancak Instagram'da işler biraz farklı. Instagram giriş bilgilerinizi saklayarak, bu bilgileri hatırlama zahmetinden kurtarıp hızlı bir şekilde giriş yapmanızı sağlar.

Sosyal Medya 05 Ağustos 2020 0 32


WhatsApp QR Kod Özelliğini Kullanarak Rehbere Kişi Eklemek

WhatsApp QR kodunu tarayarak bir arkadaşınızın ya da aile bireyinizin kişi bilgilerini WhatsApp’a kolayca ekleyebilirsiniz.

Sosyal Medya 11 Temmuz 2020 0 155

En Çok Merak Edilen Snapchat Özellikleri ve Kullanım Şekilleri

Snapchat, belirli bir süre sonra otomatik olarak silinecek resim ve videoları göndermek için tasarlanmış bir sosyal medya platformudur. Bu özellik, oldukça ilgi çekici bulunmuş ve uygulama çok popüler olmuştur.

Sosyal Medya 08 Temmuz 2020 0 366

Facebook Video Nasıl İndirilir? İşte Facebook Video İndirme Araçları

Facebook videolarını program yüklemeden veya program ile nasıl indireceğinizi gösteriyoruz. Bu araçlar ile ücretsiz bir şekilde Facebook video indirebilirsiniz. Aşağıda Facebook'tan nasıl video indireceğinizi açıklanmıştır.

Sosyal Medya 02 Temmuz 2020 0 929

Twitter'ı Daha Verimli Kullanabilmek için 6 Ücretsiz Araç

Herhangi bir kullanıcının en çok retweet yapılan veya en çok beğenilen tweet'lerini nasıl bulursunuz? Twitter'daki gereksiz içeriği nasıl filtrelersiniz? Bu harika, ücretsiz Twitter araçları, Twitter'ı daha iyi hale getirmek için araçlar ve kısayollarla doludur.

Sosyal Medya 28 Haziran 2020 0 372

Yukarı kaydır