Ogznet.com

icon Sosyal Medya

Facebook, Instagram, Twitter ve daha bir çok popüler sosyal medya ağları ile ilgili haberler, uygulamalar, ipuçları ve daha fazlası.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

Snapchat hiç şüphesiz şu sıralar en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcı Snapchat kullanıyor ve anlarını takipçileriyle paylaşıyor. Ancak herhangi bir sebepten dolayı Snapchat hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bunun için y..

WhatsApp otomatik indirme kapatma

WhatsApp'ta fotoğraf ve videoları otomatik olarak indirmeyi kapatmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bunu nasıl yapabileceğinizi görmek için okumaya devam edin.

Google Fotoğraflar film yapma nasıl yapılır?

Google Fotoğraflar'ın web sitesinde fotoğraflarınızdan film yapmak için yeni bir özellik kullanıma sunulmuştu: temalı filmler. Değer verdiğiniz insanlar veya özel etkinlikler için özel bir film yapmanızı sağlar bu uygulama. Araç, tüm fotoğrafları bir..

Google Haritalarda Konum Geçmişini Görüntüleme ve Silme

Google ile paylaştığımız konum bilgilerinin uzun süre sistemde kayıtlı olduğunu görmek oldukça rahatsız edici olabilir. Google’ın Zaman Çizelgesi özelliği, tüm bu bilgileri bir bakışta görmenizi ve konum bilgisi depolayan özellikleri kapatmanızı ve t..

Netflix'te İzleme Geçmişi Nasıl Silinir?

Son zamanlarda Netflix'te neleri izlediğinizi veya Netflix önerilerinin neler olduğunu başkalarının görmesini istemiyor musunuz? Netflix izleme geçmişinizden film ve dizi başlıklarını silebilirsiniz.

Google Fotoğraflar'a Alternatif Platformlar

Geçen yıl Kasım ayında Google, 1 Haziran 2021'den itibaren Google Fotoğraflar'daki "yüksek kaliteli" fotoğraflar için artık sınırsız ücretsiz depolama alanı sunmayacağını duyurdu. Birçoğunuz bir Google Fotoğraflar alternatifi arıyor olabilirsiniz. An..

YouTube'a Alternatif En İyi 13 Video İzleme Sitesi

YouTube’un birçok kişi için video izleme noktasında ilk durak olduğu konusunda kimsenin şüphesi yoktur. Aslında, dünyanın en popüler web sitelerinden biri. Peki ya YouTube’a erişilemezse? Ya da sadece video izlemek için daha fazla seçenek mi istiyors..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!