Ogznet.com

icon Sosyal Medya

Facebook, Instagram, Twitter ve daha bir çok popüler sosyal medya ağları ile ilgili haberler, uygulamalar, ipuçları ve daha fazlası.

Android'de Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazıda, Android cihazınıza indirebileceğiniz Instagram için en iyi repost uygulamalarını listeledik. Repost uygulamaları, Instagram'da farklı kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını paylaşmanıza ve yeniden yayınlamanıza yardımcı olan ..

Instagram için En İyi 5 Repost Uygulaması

Başkalarının Instagram gönderilerini profilinizde nasıl paylaşabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Ne yazık ki Instagram uygulamasında resmi bir yol veya paylaşım özelliği bulunmuyor. Gönderi bağlantısını diğer uygulamalarla paylaşabilirsiniz, ancak t..

Snapchat Şifrenizi Hemen Güncelleyin

Snapchat kullanıcıları devamlı 2FA giriş uyarıları alıyor ve kimse nedenini bilmiyor. İki faktörlü kimlik doğrulama veya kısaca 2FA, herhangi bir hesabı daha güvenli tutmanın kolay bir yoludur.

Twitter üye olmadan giriş nasıl yapılır?

Twitter, üye olmak zorunda kalmadan herkesin mikroblog sosyal ağını kontrol etmesine izin veriyor. Üue olmadan Twitter'da nelerin trend olduğunu görmek veya bir kullanıcının tweet'lerine göz atmak istiyorsanız, size Twitter'ı hesap olmadan nasıl kull..

TikTok için En İyi 8 Alternatif

TikTok, birçok nedenden ötürü çok popüler oldu. Sadece inanılmaz derecede popüler hale gelmekle kalmadı ve platformu kullanan çok sayıda sosyal medya yıldızı doğdu. Aynı zamanda TikTok, güvenlik ve gizlilik endişelerinin de odak noktası oldu. Bazı ül..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!