Spotify'da Çalan Şarkı Sözlerini Görme

Spotify'da Çalan Şarkı Sözlerini Görme

Spotify, yararlı ve çok sevilen özellikleri kaldırmak için tamamen haklı bir üne sahiptir. Kullanıcılar arasında en çok ses çıkaran kayıp özelliklerden biri, şarkı sözlerinin kaldırılmasıydı. Onun yerine Spotify, Behind the Lyrics tanıttı. Bir parçanın sözlerini göstermek yerine, artık sadece “şarkı sözlerini” görebiliyorsunuz.

Bu özelliğin kötü yanı, bu özellik tüm şarkılarda mevcut değildir ve sadece İngilizce olarak mevcuttur.

Söylediğimiz gibi, etkileyici değil.

Ama şarkıların sözlerini dinlemenin bir yolu olduğunu biliyor muydun? En azından, bir Android cihazında dinliyorsanız var. Sadece QuickLyric uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.
Hadi daha yakından bakalım.

Spotify Üzerinde Çalan Şarkının Sözlerini Görme

Başlamak için QuickLyric uygulamasını Google Play Store'dan indirmeniz gerekir. Cihazınıza yükledikten sonra, Spotify'ı doğru şekilde kurmak için aşağıdaki basit adım adım talimatları izleyin.

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Ayarlar menüsüne gidin.
  3. Cihaz Yayını Durumuna ilerleyin.
  4. Geçişi Açık konumuna kaydırın.

Ardından, şarkı çalmaya başlamak ve QuickLyric uygulamasına geri dönmek için Spotify'ı kullanın. Şarkının sözleri anında ekranda görüntülenmelidir. Bazı şarkıların canlı şarkı sözleri bile var. Bir şarkı bittiğinde, şarkıyı yeni parçaya değiştirmek için yenileme düğmesine basmanız gerekebilir.

QuickLyric, Google Play Müzik, Apple Müzik ve VLC gibi çeşitli Android müzik çalma uygulamalarıyla çalışır. Ve unutmayın, internette şarkı sözü almak için başka yollar da var.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 4 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 594 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Spotify'da Çalan Şarkı Sözlerini Görme konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Spotify'da Çalan Şarkı Sözlerini Görme ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify'da Çalan Şarkı Sözlerini Görme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın