Bir sonraki Steam indirimleri ne zaman? Steam Yaz İndirimleri 2018 tarihleri ​​ve saatleri sızdırıldı.

Steam Summer Sale 2018 ile ilgili en son haberler, söylentiler ve sızıntılar dahil olmak üzere bir sonraki Steam indirimine ilişkin rehberiniz, ayrıca Cadılar Bayramı İndirimi, Black Friday İndirimi ve Kış İndirimi ile ilgili en güncel bilgiler. Bilmeniz gereken her şey burada.

Yıl boyunca düzenli olarak uygulanan Steam İndirimleri, yılın en iyi PC oyun fırsatlarını sunuyor. 2018, Bahar, Yaz ve Cadılar Bayramı, Black Friday ve Noel için tam zamanında inecek yeni bir mevsimlik indirimli satış yılı anlamına geliyor.

Valve, Steam indirimlerinin detaylarını önceden nadiren bildirirken, internet yaklaşan indirimlerin detaylarını bulmakta oldukça kullanışlıdır ve başlangıçtan önce Yaz İndirimi ile ilgili büyük bir sızıntıya sahibiz.

Steam Yaz İndirimi 2018 ne zaman?
Yıl boyunca bir dizi Steam indirimi var, ancak profesyonel PC oyuncuları Summer Sale'in daha büyük bir indirim olduğunu biliyor. Normalde Haziran ayında gerçekleşir ama kesin tarihler, zamana daha yakın olana kadar gizemli bir şekilde örtülür.

2018'de internet, Steam Summer Sale'in 21 Haziran'da başlayacağını tahmin ediyor. Bu teyit edilmese de, 2017 Yaz İndirimi 22 Haziran'da başladı, bu yüzden anlaşmaların ne zaman başlayacağına dair iyi bir fikir. Steam Yaz İndirimi fiyatları genellikle 18:00 BST / 1pm EST / 10am PST saatlerinde olur.

Steam Yaz İndirimleri 21 Haziran 2018'de geliyor?

Yakın geçmişte satışların başlangıcını sık sık ve doğru olarak tahmin eden Steam Veri Tabanı Twitter hesabı, etkinliğin 21 Haziran Perşembe günü başlayacağını bildirdi.

PC oyuncuları hafta sonu boyunca popüler oyunlarda ve indirilebilir içeriklerde yüzlerce önemli indirim bekleyebilir.
Fiyatların hafta sonu en iyi oyunlarda %75'e düştüğünü görmek olasıdır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 367 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Steam Yaz İndirim Tarihleri ​​ve Saatleri Açıklandı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Steam Yaz İndirim Tarihleri ​​ve Saatleri Açıklandı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam Yaz İndirim Tarihleri ​​ve Saatleri Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "