Ogznet.com
Kaliteli ve Telif Hakkı İçermeyen Ücretsiz Stok Videolar için En İyi 6 Web site Paylaş:

Kaliteli ve Telif Hakkı İçermeyen Ücretsiz Stok Videolar için En İyi 6 Web site

Kaliteli ve Telif Hakkı İçermeyen Ücretsiz Stok Videolar için En İyi 6 Web site

En İyi Ücretsiz Stok Video Siteleri

Video içeriği online ortamda yaygınlaştıkça, ücretsiz HD video indirme ihtiyacı da artmaktadır. Bir video sunumu için kısa kliplere ihtiyacınız olabilir, ancak sinir bozucu telif hakkı sorunlarıyla uğraşmak istemezsiniz. Neyse ki, burada bir çok ücretsiz stok video sitesi var. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, mevcut en iyi ücretsiz stok video sitelerini görmek için okumaya devam edin!

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

1. Pexels Videos - Ücretsiz stok videolar

Pexels topluluğu tarafından paylaşılan en iyi ücretsiz stok videolar.

Pexels Videos, başarılı stok fotoğraf sitesi Pexels'in yapımcılarının yüksek kaliteli stok video çekimlerine ev sahipliği yapıyor. Hareketli nesnelerden manzaraya kadar her şeyi sunan, gerçekten etkileyici videolar var.

Ve bu listedeki diğer sitelerden videoları bir araya getirdiği için, başka bir yerde bulabileceğinizden daha geniş bir çeşitlilik bulabilirsiniz.

Videolar tamamen ücretsizdir.

Pexels Videos tamamen ücretsiz videolar sunuyor. Tüm videolar Creative Commons Zero (CC0) lisansı ile lisanslanmıştır. Bu, videoları düzenleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz ve bunları kişisel ve hatta ticari projeler için ücretsiz kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hepsi izin istemeden veya kaynağa bir bağlantı vermeden. Dolayısıyla bu atıf gerekli değildir.

2. Coverr - Güzel ücretsiz stok video görüntüleri

Coverr, kullanıcılara indirilebilecek güzel stok video görüntüleri sağlar.

Coverr, kullanıcılara indirilebilecek güzel stok video görüntüleri sağlar. Videoların web medyası olarak çalışması amaçlandığından, bir video indirmek size bir görüntü dosyasıyla birlikte birden fazla video biçimi sağlar. Ve hepsi ücretsizdir!

Coverr.co'da yayınlanan tüm videolar ücretsiz olarak kullanılabilir. Bunları ticari ve ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunda atıf yapabilirsiniz ancak, Videograf veya Coverr.co'dan izin istemenize veya atıf vermenize gerek yoktur.

3. Pixabay Videos - Ücretsiz videoları keşfedin ve indirin

Pixabay çeşitli ücretsiz stok videolara ev sahipliği yapıyor.

Pixabay çeşitli ücretsiz stok videolara ev sahipliği yapıyor. Pixabay’daki videoların kalibresi, fotoğraflarının kalitesiyle eşleşir: fantastik ve geniş kapsamlı.

Güzel manzaralardan şehir manzaralarına kadar, istediğiniz bir şeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Pixabay, telif hakkı olmayan ücretsiz resim ve videoları paylaşan canlı bir topluluktur. Tüm içerikler, Creative Commons CC0 kapsamında yayınlanıyor, bu da onları ticari amaçla bile olsa, izin istemeden veya sanatçıya atıf yapmadan kullanmayı güvenli hale getiriyor.

Pixabay'nın sunabileceği en iyi sonuçları görmek için Editörün Seçimi bölümüne de gidebilirsiniz.

4. Videvo - Ücretsiz Stok Video Görüntüleri 4K HD Klipleri İndirin

Videvo, indirebilmeniz için mümkün olduğunca çok sayıda yüksek kaliteli stok video barındırır.

Videvo, indirebilmeniz için mümkün olduğunca çok sayıda yüksek kaliteli stok video barındırır. Videoları etkileyici olmakla birlikte, kütüphane büyüklükleri ve kategori sayısı açısından da ihtiyacınız olanı bulmanızı sağlar.

Videvo’nun tüm kliplerini indirmek ve kullanmak ücretsiz olmakla birlikte, hepsinin aynı lisans türünü kullanmadığını unutmayın. Lisanslama hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfalarına bakın.

Videvo.net'te barındırdığımız tüm klipleri indirmek tamamen ücretsizdir. İstediğiniz kadar ücretsiz video klip indirebilir ve bunları projelerinizde kullanabilirsiniz. İstenilen tek şey, zorunlu olmasa da, deneyiminizi sosyal medya üzerinden paylaşmanızdır.

Bununla birlikte, bu kliplerin çoğu üzerinde çalıştığınız herhangi bir projeyi indirmek, kullanmak, düzenlemek ve paylaşmak için ücretsizdir.

5. Life of Vids - Ücretsiz Videolar, Klipler ve Döngüler

Ücretsiz Videolar, Klipler ve Döngüler

Life of Vids, videoyu web sitesinde barındırmak yerine harika video platformu Vimeo aracılığıyla şehir ve ülke manzaralarının muhteşem, yüksek kaliteli görüntülerini iyileştirir.

Ayrıca, haftalık olarak yeni videolar eklenir ve kullanıcıların siteye katkıda bulunmalarını sağlar. Life of Vids'in yaratıcıları ayrıca, videolarıyla aynı yüksek kaliteyi sunan Life of Pix adlı harika bir stok fotoğraf deposuna ev sahipliği yapıyor.

6. Distill Beta - Kişisel ve Ticari Kullanımınız İçin Ücretsiz olarak seçilmiş HD Video

Kişisel ve Ticari Kullanımınız İçin Ücretsiz olarak seçilmiş HD Video

Distile, beta modunda olsa da, kullanıcılara birkaç önemli türde harika bir video havuzu sunar. Bazı videolar oldukça yüksek kalitededir.

Ayrıca Distill’in küratörlüğünde yeni videolara da kaydolabilirsiniz, böylece her 10 günde bir 10 yeni HD video alırsınız. Distill Beta, en iyi ücretsiz video kliplerden bazılarına sahiptir ve gün geçtikçe büyümektedir.

Hala beta sürümündedir, bu nedenle sitedeki özellikler eksiktir ve belirli bir kullanım hakları beyanı yoktur. Yine de, bu şaşırtıcı stok video indirmek için en iyi sitelerden biridir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!