Ogznet.com
Duvar Kaplamada Yeni Moda: Strafor Duvar Paneli Paylaş:

Duvar Kaplamada Yeni Moda: Strafor Duvar Paneli

Duvar Kaplamada Yeni Moda: Strafor Duvar Paneli

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Kurulduğu günden bugüne yapı malzemeleri sektöründe öncüler arasında olan Dekorcum ile dilerseniz internet sitesinden iletişime geçerek dilerseniz de almak istediğiniz ürünü görüp yapısını ve duruşunu canlı olarak denemek istediğinizde ziyaret edebilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerden biri olan strafor duvar paneli de son teknolojik ürünler ve en yeni trend desenler ile müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Yeni Nesil Strafor Duvar Paneli Modelleri

Strafor duvar paneli kullananların en çok sahip olduğu avantajlardan biri dışarıdan gelen seslerin yalıtılması ve ısı yalıtımının gerçekleştirilmesidir. İçerisinde strafor sayesinde kışın evinizin ısısının korunmasını sağlar. Dekorcum bünyesindeki uzman ekip tarafından kurulumu gerçekleştirilen ürünler doğal görünümlüdür. Evinizin içerisinde kullandığınızda ısı yalıtımını sağladığı için faturalarınıza da olumlu yansır.

Fiyatları uygun olan ürünlerin uygulanacak alana ve kaç m3 ürün kullanılacağına göre değişiklik gösterir. Dış ortamlara kullanımlarda daha kalın katmanlı modeller seçilirken iç mekanlara daha ince katmanlı modeller seçebilirsiniz. Kalınlığın ve nasıl uygulama yapılacağının bilgisi uzman ekip tarafından önceden size verilir.

Strafor Duvar Paneli

Evinize, bahçenize ya da ofisinize strafor duvar paneli yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatları Dekorcum web sitesinden bulabilirsiniz. Dilerseniz üretimi ziyaret edebilir ve beğendiğiniz modelin duruşunu ve yapısını bizzat kontrol edebilirsiniz.

Her bütçeye uygun ve kaliteli ürünler için doğru adres olan firma verdiği hizmet ile rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır. Eğer piyasadaki oldukça ucuz ve kalitesiz ürünleri tercih ederseniz uygulanan duvar kısa sürede deforme olacak ve daha fazla maliyet harcamış olacaksınız. Birbirinden farklı indirim fırsatları için de siteyi ziyaret edebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Kaliteli ve ısı, ses yalıtımlarını düzgün bir biçimde yapan ürünler sizi maddi olarak artıya geçirecektir.

Tuğla Desenli Strafor Duvar Paneli

Klasik ev görünüşünden sıkılan insanlar genellikle daha otantik görünüme sahip olan tuğla desenli strafor duvar paneli tercih ederler. Dekorcum kalitesiyle birbirinden güzel desenlere sahip olan strafor duvar paneli ürünümüzün maliyeti de oldukça uygundur.

Gerçek tuğla duvar görüntüsü veren paneller dilerseniz evinizin bir köşesine ya da ofisinize uygulanabilir. Paneller hem ısı ve ses yalıtımlı hem de su geçirmez olduğundan dolayı genellikle mutfak bölümünde de tercih edilirler. Küçük bütçelerle evinizde hoş bir değişiklik yapabilir ve evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Doğal Taş Desenli Strafor Duvar Paneli

Evinde doğallığı yakalamak isteyen müşterilerin tercih ettiği doğal taş desenli paneller üç boyutlu özelliği sayesinde gerçek doğal taş görünümü sağlarlar. İster evinizde ister iş yerinizde güvenle kullanabileceğiniz modeller uzun süre dayanıklıdır ve su geçirmezler. Kendiliğinden desenli oldukları için kurulum sırasında boyaya ihtiyaç duymazlar. Dekorcum sitesinden sipariş vererek siz de evinize modern ve doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap ve Mermer Desenli Strafor Duvar Paneli

Modern zamanların beton binalarında doğallık yakalamak adına evinizin bir bölümünü döşeyebileceğiniz ahşap ya da mermer desenli duvar panelleri istediğiniz farklılık için birebirdir. Boya olmadığı için istediğiniz zaman temizlemek için kolayca silebilirsiniz.

Strafor duvar paneli ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dekorcum.com/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!