Sunexpress Havayolu Firması ve Avantajları

Sunexpress Havayolu Firması ve Avantajları

Sunexpress havayolu firması Antalya merkezli olup 1989 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Lufthansa ve Türk Havayollarının ortak kuruluşu olarak günümüze kadar kendini geliştirerek Türkiye ve Almanya arasındaki en büyük havayolu firmaları arasında yerini almıştır. 2011 yılında alt kuruluşu olarak SunExpress Deutschland GmbH  kurmuş ve merkezi Frankfurt Uluslararası Havalimanı’ndadır. Firma kurulduğu zamandan itibaren hizmet ağını sürekli geliştirmekte ve şuanda Türkiye’de 21 Almanya da ise 15 den fazla havaalanında seyahat severlere hizmet etmektedir.

SunExpress kalite, çevre, sağlık ve güvenlik, müşteri memnuniyeti yönetim sistemleri ve bilgi güvenliği yönetimi bakımından birçok sertifikaya sahiptir. Bunlar; ISO 9001,ISO 14001, OHSAS 18001,ISO 1002,ISO 27001 sertifikalardır. Ayrıca IATA’nın IOSA (yüksek güvenlik standartları) onayına da sahip bir havayolu firmasıdır. Firmanın toplamda 75 adet uçağı bulunmaktadır ve kapasiteleri toplam 15.022 koltuk olup Avrupa’nın en modern havayolu firmaları arasında yerini almaktadır.

Sunexpress Avantajlı Dünyası

Günden güne gelişen havayolu firması, kendi bünyesinde müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajları SunExpress bonus ve payback olarak müşterilerine sunmaktadır.

Sunexpress bonus ile bedava uçuşlar, ekstra bagaj hakkı veya koltuk gibi hizmetlerini kazanabilir uçuşunuzu konforlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca aile bireyleri ile birlikte aile hesabı açabilir böylece hep beraber Bonus puan toplayabilirsiniz. Uygulamada ayrıca arkadaşlarınızı davet ettiğinizde de bonus kazanabilir ve bonuslarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

SunExpress Payback ise yurtdışına yapılan her uçuş ve her rezervasyon için bile puan topladığınız bir sistemdir. Payback ile size özel tanımlanan kodunuz ile istediğiniz zaman Payback mağazalarından puanlarınızın karşılığında hediyelerinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu sistem ile çok puan kazanıp Sunexpress uçak biletlerinizi daha uygun hale getirmenizi sağlamaktadır.

Sunexpress Bagaj Hakları

Yurtiçi yurtdışı fark etmeksizin kabine sadece 8 kilogram el bagajı kabul edilmektedir. El bagajında çakı, bıçak, tırnak makası, örgü şişi vb. malzemelerin taşınması yasaktır. Ayrıca 20-30kg arasında alt kabin için haklarınız bulunmaktadır. Bu haklar yurtiçi & yurtdışı tarifelere ve SunExpress ’in sunduğu seyahat sınıflarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca evcil hayvan taşınması için özel rezervasyon alan firma, AB seyahat hükümlerine göre yolcu eşliğinde 55x40x23 ebatlarında hayvan taşınmasına izin vermektedir.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.