Ogznet.com
Göz Alıcı Kombinler İçin Doğru Takı Modelleri Paylaş:

Göz Alıcı Kombinler İçin Doğru Takı Modelleri

Göz Alıcı Kombinler İçin Doğru Takı Modelleri

Özel günlerde ya da şık davetlerde göz kamaştıran bir görünüm sergilemek isterseniz. Bu görünümü yakalamak için de harika kombinler hazırlamanız gerekiyor. Kombin dendiğinde akla genellikle kıyafet ve ayakkabı geliyor olsa da aslında takı tasarımları bu kombinlerin ne oranda şık göründüğünde belirleyici bir unsurdur. Dolayısıyla en az elbise ve ayakkabı kadar seçtiğiniz takı modellerinde de titizlikle davranmanız gerekir.

Takı tasarımlarının hem seçtiğiniz elbise ile uyumlu olması hem de modaya ve trendlere uygun görülmesi gerekir. Eğer straplez bir elbise tercihi yaptıysanız bu durumda seçtiğiniz küpe modellerinin sallantılı ve gösterişli olmasında herhangi bir sakınca bulunmayacaktır. Hatta olabildiğince hafif gösterişli bir modeli tercih ederek zarafetinize vurgu yapabilirsiniz. Straplez elbiseler ile mükemmel bir uyum yakalayan altın küpe modelleri için Altınbaş internet sitesine tıklayabilirsiniz.

Eğer renkli  ve yoğun desenli bir elbise modeli tercih ettiyseniz bu durumda seçtiğiniz takı tasarımlarının daha sade görünmesi gerekiyor. Aksi halde göz yoran  bir görünüm sergilemekten kurtulamazsınız. Olabildiğince sade ancak bir o kadar da şık takı tasarımlarını tercih etmeniz durumunda göz kamaştıran bir şıklık sergilemeniz o derece kolay olur. Bu özel tasarımları bulmak için uzun uğraşlar vermenize hiç gerek yok. Altınbaş internet sitesinde sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan onlarca farklı takı tasarımı bulabilirsiniz.

Altınbaş internet sitesi - altın küpe modelleri

Boyun ya da dekolte bölgesi kapalı bir elbise modeli tercih edenler ise seçimini minimal takı tasarımlarından yana yapmalıdır.  Küçük bir inci küpe  ya da çapı dar olan bir halka küpe ile  harika bir görünüm sergileyebilirsiniz.  Böylelikle elbisenizin güzelliğini gölgede bırakmamış olacaksınız.  Kombinlerinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz takı tasarımları elbette sadece küpe modellerinden ibaret değil. Bununla birlikte  bilezik, bileklik ve yüzük modelleri ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Yeni sezon küpeler göz kamaştırıyor!

Bu arada şık kombinlerden söz ederken yeni sezon altın küpelere değinmeden geçemedik. Yeni sezon tasarımlar görenleri kendine hayran bırakacak bir açıklık sergiliyor. Eğer kendi aksesuar koleksiyonunuza yeni parçalar eklemeyi düşünüyorsanız şimdi alışveriş yapmanın tam zamanı! Altınbaş internet sitesinde yeni sezon altın küpe modelleri başta olmak üzere tüm tasarımları gayet makul fiyatlarla satın alma fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!