Ogznet.com
Tangle Teezer Ürünlerini Denediniz mi? Paylaş:

Tangle Teezer Ürünlerini Denediniz mi?

Tangle Teezer Ürünlerini Denediniz mi?

İngiltere’de kurulan saç bakım markası Tangle Teezer, günümüzde 60’dan fazla ülkeye ihraç ettikleri saç taraklarıyla tanınmaktadır. Farklı tasarımı ve teknolojisi ile hazırlanan saç tarakları kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Günlük hayatta saç için kullandığımız birçok bakım ürünü mevcuttur. Bu ürünlerden biri de taraktır. Duş aldığımızda karışan saçları açmak veya şekillendirmek amacıyla saç tarakları kullanılmaktadır. Saç taraklarında doğru ürünü seçmek de oldukça önemlidir. Çünkü yanlış tarak seçiminde saç kırılabilir veya dökülmelere sebep olabilir. Saç taramayı keyifli hale getiren Tangle Teezer markası saçlarınızı acıtmadan pratik bir şekilde taramak için geliştirilmiştir. Her saç yapısına özel olarak tasarlanan ürünlere ve genel olarak özelliklerine birlikte göz atalım…

  • Saçları elektriklendirmeden tarar.
  • Kısa-uzun dişleri sayesinde karışan saçları acıtmadan açar.
  • Taramadan kaynaklı olarak oluşabilecek saç kırılma ve dökülmelerini önler.
  • Ergonomik yapısı tutuş kolaylığı sağlar.
  • Saçlara daha canlı ve parlak görünüm kazandırır.

Salon Elite Serisi

Saçlarınızda profesyonel bir görünüm sunan Tangle Teezer Salon elite serisi, saçınızda iki aşamalı bir bakım sağlar. Çift katman teknolojisi ve kısa-uzun dişleri sayesinde saçlarınızı acıtmaz, kolayca taramanıza yardımcı olur. Özel tasarlanmış ergonomik yapısı tutuş kolaylığı sağlar. Saçlarınızı elektriklendirmez, saçlardaki kırılmayı en aza indirger.

Compact Styler Serisi

Bu seri tarağını çantasında taşımak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Saçlarınızın ışıltılı ve kolayca açılmasını sağlar. Çantayla uyumlu boy seçeneğiyle gün içerisinde her an yanınızda taşımanızı sağlar.

Siz de Tangle Teezer tüm tarak, fırça çeşitlerini ve farklı tasarımlarını Dermokozmetika sitesinden bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!