Ogznet.com
Hemen Oynamak için En İyi Tank Oyunları Paylaş:

Hemen Oynamak için En İyi Tank Oyunları

Hemen Oynamak için En İyi Tank Oyunları

Tank oyunları çok eğlencelidir ve farklı tarzlarda gelirler. Eğlenceli atari oyunlarından gerçekçi simülasyonlara kadar farklı platformlarda oynayabileceğiniz en iyi tank oyunları burada.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

1. World Of Tanks

 • Ücretsiz · Oyun içi satın alımlar mevcut
 • PC/Mac | Xbox | PS4

World of Tanks 20. yüzyıl ortasının tank savaşlarına adanmış, dünya çapında online oynanabilen çok oyunculu bir ücretsiz oyundur. World of Tanks, sunduğu gerçekçi araçlar ve ortamlarla oyuncuların tarihin en güçlü tanklarının başına geçebilmelerini ve savaşı daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyebilmelerini sağlıyor.

World of Tanks, tank türüne bir arcade yaklaşımı getiriyor.

Özellikler:

 • Stratejik, yüksek tempolu 15'e 15 çevrim içi aksiyon.
 • 12 ülke arasından seçebileceğiniz 700'den fazla özgün tank.
 • Farklı araziler ve hava koşullarıyla dolu 80'den fazla haritada çarpışın.
 • Sınırları zorlayan grafiksel gerçeklik.
 • Düzenli güncellemeler ile gelen yeni içerikler ve yaygın özel etkinlikler.

World of Tanks, tank türüne bir arcade yaklaşımı getiriyor.

World of Tanks PC, Xbox 360, Xbox One ve PS4 için mevcuttur. Bununla birlikte, konsol sürümleri 360'ın donanımı tarafından kısıtlandığı için PC sürümü daha fazla güncellenir. Ancak yinede PS4 ve Xbox'taki en iyi tank oyunlarından biridir.

2. Steel Armor: Blaze Of War

 • Ücretli
 • PC

Steel Armor: Blaze of War, taktik unsurlara sahip gerçekçi bir tank simülatörüdür. Oyun ayrıntılı olarak Sovyet T-62 tankı ve ABD M60A1 tankını modelliyor. Her tankın mürettebatlı etkileşimli kokpiti vardır. Oyuncu bir tankı kontrol eder ve 4 büyük ölçekli dinamik seferde bir tank takımına ve bağlı kuvvetlere komuta eder.

Steel Armor: Blaze of War, taktik unsurlara sahip gerçekçi bir tank simülatörüdür.

Bir tankın sıkışık kokpitine girmenin nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorsanız, Steel Armor oynanacak en iyi tank oyunlarından biridir.

Steel Armor iki farklı parçadan oluşmaktadır. İlk bölüm, savaş alanında birimleri konuşlandıracağınız, tedarik edeceğiniz ve onaracağınız operasyonel bir strateji oyunu olarak oynanır.

İkinci bölüm, tank savaşının yakın bir simülasyonudur. Farklı görevleri üstlenmek için topçular, sürücüler ve komuta istasyonları arasında hareket edebilirsiniz. Komuta istasyonundan birliklerinizin geri kalanına emir verebilirsiniz.

3. War Thunder

War Thunder, 2. Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş dönemi askeri uçakları, kara araçları ve savaş gemileri üzerine yapılmış bu araçların ortak muharebelerde çarpıştığı, çok kapsamlı, ücretsiz, çapraz platform, çok oyunculu bir savaş oyunudur.

War Thunder, 2. Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş dönemi askeri uçakları, kara araçları ve savaş gemileri üzerine yapılmış bu araçların ortak muharebelerde çarpıştığı, çok kapsamlı, ücretsiz, çapraz platform, çok oyunculu bir savaş oyunudur.
Image credit store.steampowered.com
 • Oldukça detaylı 1700'den fazla uçak, tank, savaş gemisi, helikopterler ve diğer muharebe aracı
 • Tarihsel muharebelere uygun 100 farklı konum
 • Onlarca farklı çok oyunculu ve tek oyunculu oyun modları, etkinlikler
 • Yeni araçlar, konumlar, görevler ve ülkeler de dahil olmak üzere düzenli içerik güncellemeleri
 • Hem çaylaklar, hem tecrübeli oyuncular için uygun, çeşitli gerçekçilik seviyeleri
 • Hayran bırakan grafikler, otantik sesler ve güzel müzik

Steel Armor'ın gerçekçiliğini World of Tanks'ın çevrimiçi rekabetçi doğasıyla birleştirirseniz, War Thunder elde edersiniz. Bu, bir dizi farklı savaş senaryosunda uçakların, tankların ve teknelerin kontrolünü ele geçirmenizi sağlayan, oynaması ücretsiz bir oyundur.

War Thunder, sıradan oyunlar için iyi olan bir arcade moduna sahiptir; ancak, War Thunder oyuncuları gerçekçi ve simülasyon modlarına yöneliyor. Bu iki mod, War Thunder'ın gerçekçilik için en iyi tank oyunlarından biri olarak öne çıktığı yerdir.

Gerçekçi mod, düşman tankların üzerindeki düşman göstergesini kaldırır, ancak müttefik göstergeleri tutar. Bu, düşman tanklarını bulmak için dikkatli tespit ve keşif yapmanız gerektiği anlamına gelir, ancak takım arkadaşlarınızın nerede olduğunu bilirsiniz.

Simülasyon modu ise sizi "tank içi" bakış açısına zorlar, hem düşman hem de takım arkadaşı göstergelerini ortadan kaldırır ve dost ateşi sağlar.

War Thunder'da hasar hesaplaması World of Tanks gibi oyunlardan farklıdır. Bir sağlık çubuğu yerine, her tankın gerçek dünyadaki muadiline benzer bir iç mekanı vardır.

4. World Of Tanks Blitz

Blitz, World of Tanks'ın mobil sürümüdür. Uygulama karmaşıklığı azaltır, ancak hızlı tempolu savaşı sürdürerek onu Android ve iOS için en iyi tank oyunu haline getirir.

ücretsiz 3B Tank Avı oyunu

250 tanktan birini seçin ve dünyanın her yerinden oyuncularla 7v7 savaşlara katılın. Oynama şeklinizi özelleştirmenize olanak tanıyan kilidini açabileceğiniz çok sayıda tank ve mürettebat yükseltmeleri var.

Oyun bir dokunmatik ekran arayüzü düşünülerek tasarlanmış olsa da, bunu bir telefon ekranında oynamakta zorlanabilirsiniz. Bir tablete geçmek biraz daha kolay hale getirecek, ancak birçok kişi telefonlarında sorunsuz bir şekilde oyunu oynuyor.

5. Armor Age: Tank Wars

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 • Android | iOS

Tek bir tank kullanmak yerine tüm tank filosunu kontrol etmek istiyorsanız, Armor Age: Tank Wars'u deneyin. Bu, World of Tanks gibi oyunlara benzer şekilde oynanır, ancak tüm takımı kontrol etmenizi sağlar.

 

Armor Age, 20. yüzyıl tank savaşları dünyasında geçen taktiksel bir RTS'dir. Bir takım savaş makinelerinin komutasını alın ve bir dizi savaş operasyonunda ona liderlik edin. Tanklarınızın ve mürettebatının seviyelerini yükseltin ve yeni teknolojiler için planlar alın.

Armor Age'in ana odağı tek oyunculu harekattır. Farklı ülkelerden, her biri dört sınıftan biri olarak hareket eden bir tank topluyorsunuz. Her tankın güçlü yönleriyle oynamanız ve her birinden en iyi şekilde yararlanmak için onları doğru şekilde konumlandırmanız gerekir.

6. Panzer Corps

 • Ücretli · Uygulama içi satın alma içeriyor
 • PC/Mac | iPad

Yüzlerce senaryoyu ve tüm genişletmelerini içeren Panzer Corps'un nihai sürümü. Panzer Corps Gold, dünyanın her yerinden milyonlarca hayranı büyüleyen savaş oyununun doruk noktası ve şimdi gerçek bir klasiği tam anlamıyla deneyimleme şansınız var.

Panzer Corps, strateji için en iyi tank oyunlarından biridir.

Panzer Corps, strateji için en iyi tank oyunlarından biridir. Tek bir tankı kontrol etmek yerine, onlardan oluşan bir lejyonun kontrolünü ele alacak ve sıra tabanlı strateji yoluyla onları zafere götüreceksiniz.

Becerilerinizi diğer insanlara karşı kullanan çok oyunculu modun yanı sıra ilerlemeniz için 26 senaryo var.

7. Pocket Tanks

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
 • Android | iOS

Pocket Tanks, öğrenmesi kolay ve ustalaşması eğlenceli, hızlı tempolu tank oyunudur. Arkadaşlarınız ve aileniz için mükemmel hızlı bir oyun, kendinizi saatlerce oyuna bağımlı bulacaksınız! Rakibinizi bir toprak yığınına gömün ya da bir mermi yağmuru ile ona saldırın. Mücadelede silahlanmak için savaştan önce Silah Dükkanını ziyaret edin veya tüm silahları ve kazanmak için en iyi taktikleri öğrenmek için Hedef Uygulama modunu deneyin.

Pocket Tanks, öğrenmesi kolay ve ustalaşması eğlenceli, hızlı tempolu tank oyunudur.

Pocket Tanks, bu listedeki diğer oyunlar kadar gerçekçi olmayabilir, ancak tank oyunlarının hayranları için yine de eğlencelidir.

Pocket Tanks, 2D bir haritada bir rakiple karşı karşıya gelirsiniz. Dağlar ve çukurlar önünüzde duruyor, bu yüzden rakibinizi vurmak için atışınızı açıp doğru cephaneyi seçmeniz gerekiyor. Napalm, toprak taşıyıcı, fisyon bombası, yıldırım çarpması ve yerçekimi kuyusu dahil olmak üzere 100'den fazla mühimmat türü ile deneyecek çok şeyiniz var.

Bu aptalca bir oyun, ancak arkadaşlarınızdan birine çılgın mermiler göndermek istiyorsanız, bu oyunu deneyin.

8. Tank Hero

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 • Android
 

Android telefonunuzda hızlı tempolu 3B tank oyunu. Düşmanlara karşı savaşın ve Tank Kahramanı olun!

Tankınızı farklı ortamlarda ve oyun modlarında sürerek, ayakta kalan son kişi olmak için duvarlardan atışlar yapıyorsunuz. Oyun basit olsa da, sizi devam ettiren o arcade ruhu var. Ayrıca, internet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz birkaç çevrimdışı tank oyunundan biridir.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!