Instagram üzerinde çok fazla zaman geçiriyorsanız, hiç şüphesiz canlı videolarla karşılaşmışsınızdır. Canlı bir videoyu bilgisayarınızda izlemeyi tercih ediyorsanız, Instagram hesabınızda oturum açmak yeterli olmaz. Bunun yerine, tarayıcınızda Instagram canlı videolarını görüntülemek için bir Chrome uzantısına ihtiyacınız olacak.

İlginizi Çekebilir Instagram Bio Profili İçin Hileler ve İpuçları

Instagram Bio Profili İçin Hileler ve İpuçları

Bir kullanıcının Instagram profilini ziyaret ettiğinde gördüğü ilk şeylerden biri biyografinizdir. "İlk izlenim son izlenim" dedikleri gibi, Instagram biyografiniz sizin hakkınızda bir görüntü oluşturur. Peki, neden daha iyi yapmıyorsunuz? Bu yazıda,..

Instagram hesaplarından canlı videoları izlemek için özellikle Chrome eklentisi Chrome IG Story'ye ihtiyacınız olacak.

Takip ettiğiniz bir kişinin yayına girdiğini biliyorsanız Chrome tarayıcınızda Chrome IG Story'yi açın ve canlı video hemen görünecektir. Takip ettiğiniz hesaplar yayında değilse belirli bir zamanda Instagram'da popüler videoların bazılarını kontrol edebilirsiniz.

Canlı videoları izlemenin yanı sıra arkadaşlarınızın Instagram hikayelerini takip edebilirsiniz. Ekstra bir uzantıya ihtiyaç duymadan Instagram web sitesindeki Stories'i kolayca görüntüleyebilmenize rağmen, bu uzantıyı kullanmanın bazı avantajları vardır.
Otomatik olarak bir sonraki yayına geçmedikleri için, yayınları manuel geçerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun yerine, sonraki içeriğe geçmek için sonraki düğmesine basarsınız.

Ayrıca anonim olarak hikayeleri ve canlı videoları görüntüleyebilirsiniz. Geliştiriciye göre, hikayeyi veya videoyu görüntüleyen kullanıcıların listesinde görünmeyeceksiniz.

Uzantının diğer özellikleri arasında hashtag veya yer ile arama bulunur.
Hikayeleri veya videoları indirme ve takip etmediğiniz kullanıcıların hikayelerini ve videolarını görüntüleme olanağı.

Chrome IG Story, fotoğraf paylaşım uygulamasından daha fazlasını elde etmek için Instagram ile birlikte kullanabileceğiniz birçok uygulamadan sadece biridir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 3 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 20680 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Tarayıcıda Instagram Canlı Yayınları Nasıl İzlenir konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Tarayıcıda Instagram Canlı Yayınları Nasıl İzlenir ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tarayıcıda Instagram Canlı Yayınları Nasıl İzlenir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "