Taşınabilir Harddisk

Taşınabilir Harddisk

Taşınabilir Harddisk. Kolay ulaşabilir özelliklere sahip taşınabilir harddiskler, günümüzde farklı özelliklerle satışa sunuluyor.

Taşınabilir Harddisk

Kolay ulaşabilir özelliklere sahip taşınabilir harddiskler, günümüzde farklı özelliklerle satışa sunuluyor. USB yardımı ile dosyalarınızı ve verilerinizi kayıt altına alabileceğiniz bu cihazlarda ki bilgileri dilediğiniz zaman bilgisayar ya da telefonunuza yine USB yardımı ile alabilirsiniz. Günümüzde kapasite özellikleri bakımından birçok marka ve model taşınabilir harddisk bulmak mümkün olup, sizde bu cihazları satın almak istediğinizde mutlaka internet üzerinden araştırma yaparak sipariş etmelisiniz.

Taşınabilir Harddisk Özellikleri Nelerdir?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz taşınabilir harddisk modelleri marka ve özellikleri bakımından farklılık gösteriyor. 150 tl’ den tutunda 2500 TL’ ye kadar birçok taşınabilir ve de ulaşılabilir harddisk bulmak mümkün olup, sizde bu cihazları satın alırken, ihtiyaçlarınızı belirleyerek seçim yapabilirsiniz. İnternet üzerinden aynı gün teslimat ve birkaç günde teslimat garantisi ile satışa sunulan cihazları sizde internet üzerinden sipariş ederek satın alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz onlarca cihaz arasından sizde kapasitesine ve özelliklerine bakarak seçim yapmak isterseniz, TB ve CB kapasitesine bakarak tercihlerinizi yapabilirsiz. 10 GB kapasiteden tutunda 96 TB kapasiteye kadar siz de birçok model ve özelliğe internet üzerinden göz atarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Aktarım Hızına Göre Taşınabilir Harddisk Modelleri

Veri depolama hizmeti sunan Taşınabilir Harddisk modelleri sadece kapasitelerine göre değil aynı zaman da yüksek hızlı aktarım gücüne göre de değerlendirmek gerekir. Günümüz de farklı markalar tarafından tasarlanan bu cihazların kapasitesi dışında aktarım hızları da farklılık gösterebiliyor. Bunu anlamak için ve de ürünleri karşılaştırmak için sizde internetin gücünden yararlanabilirsiniz. Yüksek aktarım gücünden yararlanmak ve en ideal cihazları tercih etmek için İnce Hesap sitesine girerek sizde onlarca model arasından dilediğinizi araştırarak sipariş ederek satın alabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen adresler arasında öne çıkan site kurumsal hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Ürün gönderimi konusunda hızlı ve kusursuz hizmet kalitesinden taviz vermeyen firmanın web sitesi üzerinden sizde harddisk almak isterseniz, kolay taşınabilir bu cihazları https://www.incehesap.com/tasinabilir-harddisk-fiyatlari/ adresine girerek inceleyebilir ve sipariş ederek satın alabilirsiniz.

 

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.