Taşınabilir Harddisk

Taşınabilir Harddisk

Okuma süresi: 2 dk, 31 sn / Yorum (0)
A A A

Taşınabilir Harddisk

Kolay ulaşabilir özelliklere sahip taşınabilir harddiskler, günümüzde farklı özelliklerle satışa sunuluyor. USB yardımı ile dosyalarınızı ve verilerinizi kayıt altına alabileceğiniz bu cihazlarda ki bilgileri dilediğiniz zaman bilgisayar ya da telefonunuza yine USB yardımı ile alabilirsiniz. Günümüzde kapasite özellikleri bakımından birçok marka ve model taşınabilir harddisk bulmak mümkün olup, sizde bu cihazları satın almak istediğinizde mutlaka internet üzerinden araştırma yaparak sipariş etmelisiniz.

Taşınabilir Harddisk Özellikleri Nelerdir?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz taşınabilir harddisk modelleri marka ve özellikleri bakımından farklılık gösteriyor. 150 tl’ den tutunda 2500 TL’ ye kadar birçok taşınabilir ve de ulaşılabilir harddisk bulmak mümkün olup, sizde bu cihazları satın alırken, ihtiyaçlarınızı belirleyerek seçim yapabilirsiniz. İnternet üzerinden aynı gün teslimat ve birkaç günde teslimat garantisi ile satışa sunulan cihazları sizde internet üzerinden sipariş ederek satın alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz onlarca cihaz arasından sizde kapasitesine ve özelliklerine bakarak seçim yapmak isterseniz, TB ve CB kapasitesine bakarak tercihlerinizi yapabilirsiz. 10 GB kapasiteden tutunda 96 TB kapasiteye kadar siz de birçok model ve özelliğe internet üzerinden göz atarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Aktarım Hızına Göre Taşınabilir Harddisk Modelleri

Veri depolama hizmeti sunan Taşınabilir Harddisk modelleri sadece kapasitelerine göre değil aynı zaman da yüksek hızlı aktarım gücüne göre de değerlendirmek gerekir. Günümüz de farklı markalar tarafından tasarlanan bu cihazların kapasitesi dışında aktarım hızları da farklılık gösterebiliyor. Bunu anlamak için ve de ürünleri karşılaştırmak için sizde internetin gücünden yararlanabilirsiniz. Yüksek aktarım gücünden yararlanmak ve en ideal cihazları tercih etmek için İnce Hesap sitesine girerek sizde onlarca model arasından dilediğinizi araştırarak sipariş ederek satın alabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen adresler arasında öne çıkan site kurumsal hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Ürün gönderimi konusunda hızlı ve kusursuz hizmet kalitesinden taviz vermeyen firmanın web sitesi üzerinden sizde harddisk almak isterseniz, kolay taşınabilir bu cihazları https://www.incehesap.com/tasinabilir-harddisk-fiyatlari/ adresine girerek inceleyebilir ve sipariş ederek satın alabilirsiniz.

 

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 207 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Taşınabilir Harddisk konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Taşınabilir Harddisk ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Taşınabilir Harddisk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.