Technews basit, temiz, minimalist, son derece profesyonel, hafif, modern tarayıcılar ve mobil uyumlu, blog veya haber sitesi açmak için uygun bir web template.

Teknoloji haberleri web sitesi şablonu, teknoloji, haber, gazete ve inceleme sitesi açmanızı sağlayan harika bir web template. Teknoloji sitesi açmak isteyen herkes için iyi bir başlangıç. Sıcak haberler, en çok görüntülenen haberler, popüler haberler, kategori haberleri, çarpıcı sosyal takipçi düğmeleri, derecelendirmelerle incelemeler, en çok yorumlanan haber, editör köşesi, reklam alanları, okuyucu köşeleri ve çok daha fazlası bu web şablonunda yer almaktadır.

Technews, Bootstrap HTML5 magazine web sitesi şablonunu ile herhangi bir kodlama becerisine gerek duymadan şık ve ustalıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olan şık ve güzel bir tasarımla donatılmış bir site elde edebilirsiniz.

Website Template, Masaüstü, Notebook, iPad, iPhone, tablet ve yüksek çözünürlüklü ekranlar gibi modern görüntüleme aygıtlarına hızla uyum sağlayabilir. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge ve daha fazlasıyla uyumludur.

Açmak istediğiniz teknoloji, spor, moda, inşaat, otomobil ve haber sitesi gibi uyarlayarak kullanabilirsiniz. Template en son teknoloji ile inşa edilmiş, böylece herhangi bir ortamda teknoloji web siteleri hızlı bir şekilde yüklenir.

HTML5 Magazine Website Template Temel Özellikleri

 • Bootstrap 3 Framework ile Yapılmıştır
 • Mobil Uyumlu
 • SEO Dostu ve Güvenli Kod Tabanı
 • Creative Ortak Lisans
 • Hafif ve Hızlı Sahne Alanı
 • Yüksek Crossbrowser Uyumluluğu
 • Tam Okunabilir Tipografi ve Google Fontları
 • Geniş Reklam Alanı
 • Popüler Haberler Sidebar
 • Sosyal Paylaşım Bağlantı Düğmesi

Demo: https://uicookies.com/demo/#technews


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1652 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Technews - HTML5 Haber/Blog Web Sitesi Şablonu konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Technews - HTML5 Haber/Blog Web Sitesi Şablonu ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Technews - HTML5 Haber/Blog Web Sitesi Şablonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "