Ogznet.com
Tek Bir Telefonda İki WhatsApp Hesabını Kullanma - YoWhatsApp Paylaş:

Tek Bir Telefonda İki WhatsApp Hesabını Kullanma - YoWhatsApp

Tek Bir Telefonda İki WhatsApp Hesabını Kullanma - YoWhatsApp

Tek telefonda 2 WhatsApp çalıştırmak için YoWA

YoWhatsApp aslında WhatsApp’ta bulamayacağınız bazı gelişmiş ve benzersiz özelliklere sahip bir WhatsApp modudur. Tek telefonda 2 WhatsApp çalıştırmak isteyenlerdensiniz, YoWhatsApp’ı Android telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

YOWA APK, temelde şu anda mevcut olan en iyi WhatsApp MOD uygulamaları arasındadır. WhatsApp uygulamasının modifiye edilmiş bir versiyonunu arıyorsanız, YOWA apk'yı indirmelisiniz. Bu uygulama Yousef Al Basha tarafından geliştirilmiştir, bu nedenle “Yousef Al Basha YoWhatsApp” olarak da adlandırılır.

En gelişmiş özelliklere sahip bir mesajlaşma uygulaması olan YoWhatsApp, artık yüklemek için root gerektirmez. Bu sayfada, Android ve güncellenmiş özellikleri ile YoWhatApp APK hakkında tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Aşağıda YOWhatsApp apk indirme dosyası için doğrudan linki paylaştık.

YoWhatsApp nedir?

YOWhatsApp, tüm kullanıcılarının herhangi bir kısıtlama olmaksızın gerçek zamanlı olarak mesajlaşma uygulamasına erişmesini sağlayan, WhatsApp'ın değiştirilmiş sürümüdür. Yukarıda bahsettiğimiz gibi önemli Android geliştiricilerden biri olan Yousef Al Basha tarafından geliştirilmiştir.

Normal WhatsApp'taki gibi mesajlaşma, video, resim, GIF, ses dosyaları, konum, sesli notlar gönderme/alma gibi normal özellikleri bulacaksınız. Ancak, Yo WhatsApp APK daha çekici ve şaşırtıcı özellikleri ile geliyor. YoWhatsApp'ın harika özellikleri arasında, tek telefonda 2 WhatsApp çalıştırma, sohbet temaları, stiller, uygulama kilidi, konuşma kilidi, gizlilik ayarları vb. vardır. YoWhatsApp tamamen ücretsizdir. Çevrimiçi durumu gizleme, ikinci tiki gizleme, durum görüntüsünü veya videoyu kaydetme, desen kilidi gibi özellikler bu uygulamayı çok özel kılar.

YO Whats App hiçbir reklam ve uygulama içi satın alımları olmayan ücretsiz bir uyygulamadır. GBWhatsApp, WhatsApp+, WhatsApp Prime, WAP WhatsApp, Geek WhatsApp vb. gibi birçok değiştirilmiş WhatsApp modu vardır. Ancak, YoWhatsApp, WhatsApp'ın en iyi modlanmış sürümüdür. WhatsApp uygulamasını özelleştirmek istiyorsanız, YO WhatsApp'ı kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile birlikte, resmi WhatsApp ve GBWhatsApp da kullanabilirsiniz. Böylece, tek bir Android cihazında üç WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz. YoWhatsApp'ın en son sürümüne eklenen birçok özellik var ve bu özellikler aşağıdaki gibidir.

YoWhatsApp Özellikleri

1. YoThemes

WhatsApp'ın rahatsız edici yeşil kullanıcı arayüzünden kurtulmanın zamanı geldi. YoThemes özelliği, WhatsApp'ınız için harika bir tema seçmenize olanak tanır. Tek bir tıklamayla uygulanabilecek birçok harika tema var. YoWa'yı cihazınıza yükledikten sonra, YoThemes adlı bir seçeneği görebilirsiniz. Temayı istediğiniz zaman değiştirmenize yardımcı olur.

2. Emoji Varyantı

YoWa, varsayılan olarak pek çok harika emojiye sahip Emoji Varyantı ile birlikte gelir. Bu varyant aracılığıyla kişilerinize yüzlerce emoji gönderebilirsiniz.

3. Daha Uzun Videolar Gönderin

WhatsApp, yalnızca maksimum 100 MB'a kadar video göndermenize izin verir. 100 MB'tan daha büyük bir videoyu WhatsApp'ta gönderemezsiniz, başka bir yere yüklemeniz ve ardından bağlantıyı birine göndermeniz gerekir. Ancak YoWhatsApp tek seferde 700 MB'a kadar video göndermenize izin verir.

4. Uygulama Kilidi

WhatsApp sohbetlerini güvenli hale getirmek için Android'inize herhangi bir üçüncü taraf Kilit uygulaması yüklemenize gerek yok. YoWa, sohbetlerinizi bir PIN, Desen veya Parmak İzi kilidi ile korumanıza izin veren varsayılan bir kilitle gelir. Resmi WhatsApp Uygulamasındayken böyle bir özellik mevcut değildir. Kilitlemek için başka bir App Locker uygulaması yüklemeniz gerekir. Bu, her YoWa kullanıcısı tarafından sevilen şimdiye kadarki en iyi özelliktir.

5. Son Görülmeyi Dondur

WhatsApp durumunuzu çevrimiçi göstermek istemiyorsanız, Son Görülmenizi tek bir tıklama ile dondurabilirsiniz. WhatsApp kullanıyor olsanız bile, bu özellik bir kez etkinleştirildiğinde, artık sizi çevrimiçi göstermeyecektir. Son görülmenizi istediğiniz zaman dondurabilir, istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

6. Özel Gizlilik

Çok fazla gizlilik özelliği var. WhatsApp son görülmenizi gizleyebilirsiniz, mavi tik (Mesaj Görülen Tick), ikinci tik (mesaj teslim edilen tik) istediğiniz zaman gizleyebilirsiniz. Endişelenmeyin, mesajı alan kişi yaptığınız hiçbir şey hakkında bilgi almayacak. Bunlar özel gizlilik özellikleri olarak bilinir. Resmi WhatsApp uygulamasında bunlardan teki bile mevcut değildir.

7. Tek Telefonda 2 WhatsApp Çalıştırmak

Tek telefonda 2 WhatsApp çalıştırmak istiyorsanız YoWhatsApp ikinci bir WhatsApp olarak kullanılabilir. Bu, her iki uygulamayı da aynı Android telefonda kullanabileceğiniz anlamına gelir. YoWA'nın farklı paketlerini kullanarak telefonunuzda toplam 3 WhatsApp kullanabilirsiniz.

8. Root Gerektirmez

WhatsApp MOD'larının çoğu, sorunsuz çalışması için rootlu bir Android telefon gerektirir. Ancak YoWa, root olmayan cihazlarda da iyi çalışır. Telefonunuzu rootlamanıza gerek yoktur. YoWa, hem root'lu hem de root olmayan telefonlarda sorunsuz çalışıyor.

Bunlar YoWa Son Sürüm Apk'nin özellikleriydi. Şimdi eski sürüm özelliklerini paylaşacağız. Yaptığımız şey, her yeni sürüm çıktığında bu özellikleri aşağıdaki listeye kesip yapıştırıyoruz ve ardından bu listedeki yeni özellikleri güncelliyoruz. Gelelim eski ve kullanışlı özelliklerine.

YoWa diğer özellikleri

 • Durum başlığını tıklayarak kopyalayın
 • Profil resimlerini kaydedin
 • Uçak modu (ihtiyacınız olduğunda sadece uygulamayı devre dışı bırakın)
 • Yeni emojiler
 • Gizli sohbetler için titreşim özelliği
 • Gruplarda özel olarak yanıt verme
 • Hikaye/durum silme önleme özelliği
 • Güvenli sohbetler için varsayılan kilit
 • Renkli kişiler ekranı
 • Whatsapp'ta aynı anda 100 görsel gönderin
 • Yothemes mağazası (whatsapp temasını değiştir)
 • Sizi kimin arayabileceğini seçin (çağrı engelleyici özelliği)
 • Son görülmenizi açma/kapatma, okunmamış mesajları sayma (yowa widget)
 • Yeni mesaj baloncukları
 • Medyayı galeriden gizle (en sevilen özellik)
 • Aynı telefonda üç whatsapp kullanın
 • Sohbet ettiğiniz kişinin adını gizleyebilirsiniz
 • Gıf videoları için limiti 30 saniyeye kadar arttır
 • Hikayeyi/durum metni sadece üzerine tıklayarak kopyalayın
 • Ana ekranda ad ve durum yazı tipi stilini değiştirme
 • Ana ekranda kişi adı rengini değiştirin
 • Türkçe dil desteği
 • Dosya yöneticisinden her türlü dosyayı gönder
 • 10 mb'a kadar (yüksek kalite) tam çözünürlüklü resim gönder
 • Durum videolarını 5 dakikaya kadar ayarlayın
 • Profil resmini sohbet ekranı duvar kağıdı olarak ayarla
 • Bağlatıların rengini değiştirin
 • Reklamsız (reklamsız mod)

YOWhatsApp için birçok indirme adresi bulunmaktadır. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var. Sonuçta Google Play harici bir kaynaktan uygulama yüklediğiniz için gizlilik ve güvenlik ihlalleri oluşabilir.

YOWhatsApp uygulamasının resmi WhatsApp uygulaması ile hiçbir ilişkisi yoktur, dışarıdan kaynaklı kişilerce geliştirilmiş bir moddur. Resmi olmayan WhatsApp uygulamaları yukarıda belirttiğim gibi gizlilik ve güvenlik zaafiyetine neden olabilir. Burada tanıtılan uygulamayı (YoWA) indirirken ve kullanırken sorumluluk kullanıcıya aittir, Ogznet.com sorumluluk kabul etmez. Ayrıca WhatsApp modlarını kullanmaya başlamadan önce verilerinizi yedeklemeniz tavsiye edilir.

YoWA
Daha önce 149 kez indirildi.
Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!