Ogznet.com

icon Teknoloji

Teknolojik gelişmeler ve bunların sosyal, genel yaşam ve internet ortamındaki yansımları, ürün incelemeleri, en güncel teknolojik haberler hakkında bilgi sahibi olmak için bu kategoriyi takip edin.

Eski akıllı telefon nasıl değerlendirilir?

Eski akıllı telefonu atmaya kıyamıyor ancak ne yapacağınızı da bilmiyor musunuz? Gezegene bir iyilik yapın ve onları öylece çöpe atmayın. Geri dönüşüme vermeyi planlamıyorsanız, eski cep telefonlarını değerlendirin.

Her Bütçeye Uygun En İyi Android TV Box Modelleri

Android TV Box, istediğiniz videoyu, canlı IPTV'yi ve yerel Tv kanallarını televizyonunuzdan izlemenin en iyi yollarından biridir. Bu tip cihazlar Roku ve Apple TV gibi ürünlerden daha fazla özelleştirilebilir ve fiyatları, herkesin ihtiyaçlarına uyg..

En İyi Fiyat Performans Tablet Önerileri 2021

Android tabletler, üç yaşındaki çocuklardan büyük annelere kadar herkes için iyi bir seçimdir. Piyasada o kadar çok seçenek var ki, paranızın karşılığını alabileceğiniz en iyi Android tableti bulmak giderek zorlaşıyor. Endişelenmeyin, çoğu Samsung ta..

Telefon nasıl icat edildi? Telefonu kim buldu?

1870'lerde Elisha Grey ve Alexander Graham Bell, elektriksel olarak sesleri iletebilen cihazları, birbirinden bağımsız olarak tasarladılar. Her ikisi de, bu kendi tasarımları olan prototip telefonlara patent almak için saat farkı ile patent ofislerin..

iPhone için en iyi Bluetooth Kulaklıklar 2021

Apple tüm yeni iPhone'larda kulaklık jakını kaldırıyor. Bu yüzden, iPhone için artık kablosuz kulaklık kullanmanız gerektiğini akılda tutarak, iPhone için birkaç kablosuz Bluetooth kulaklığa göz atalım.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!