Ogznet.com

icon Teknoloji

Teknolojik gelişmeler ve bunların sosyal, genel yaşam ve internet ortamındaki yansımları, ürün incelemeleri, en güncel teknolojik haberler hakkında bilgi sahibi olmak için bu kategoriyi takip edin.

Hızlı Şarj Zararlı mı?

Hızlı şarj teknolojisi yani İngilizcesi ile quick charge ya da fast charging, mobil cihazların batarya dolma hızını artırmak için geliştirilen bir teknoloji olarak bilinmektedir. Li-Ion batarya teknolojisi için geliştirilen hızlı şarj, özellikle de a..

Bitcoin Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Kripto Para Rehberi

Bu kılavuz, Bitcoin ve kripto para dünyalarına girerken size rehber olacaktır. Kripto madenciliğin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Kripto cüzdanın ne olduğunu anlamadın mı? Bitcoin'in sizin için uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Bu makale..

Manyetizma Nedir? Tanım, Örnekler, Gerçekler

Manyetizma, elektrik yükünün hareket ettirilmesiyle üretilen çekici ve itici bir kuvvet olarak tanımlanır. Hareketli bir yükün etrafındaki etkilenen bölge hem bir elektrik alanından hem de bir manyetik alandan oluşur.

Android TV vs. Google Chromecast: Hangisi Daha İyi?

Bir Google Chromecast'i mi yoksa Android TV cihazı mı satın almanız gerektiğini merak ediyorsanız okumaya devam edin. Bu yazıda, hangisini satın almanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olmak için Google Chromecast'e ve Android TV'yi inceliyoruz...

Dünyanın En İyi Akıllı Telefonları 2021

Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kaliteli akıllı telefon var ama hangisi en iyisi? Hatta bir birinci var mı? Gerçekte, herkes için ortak bir en iyi akıllı telefon seçimi yoktur, bu nedenle sizin için en iyi telefonun listemizde bi..

Eski akıllı telefon nasıl değerlendirilir?

Eski akıllı telefonu atmaya kıyamıyor ancak ne yapacağınızı da bilmiyor musunuz? Gezegene bir iyilik yapın ve onları öylece çöpe atmayın. Geri dönüşüme vermeyi planlamıyorsanız, eski cep telefonlarını değerlendirin.

Her Bütçeye Uygun En İyi Android TV Box Modelleri

Android TV Box, istediğiniz videoyu, canlı IPTV'yi ve yerel Tv kanallarını televizyonunuzdan izlemenin en iyi yollarından biridir. Bu tip cihazlar Roku ve Apple TV gibi ürünlerden daha fazla özelleştirilebilir ve fiyatları, herkesin ihtiyaçlarına uyg..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!