Telefon Dinleme, Türkiye’nin En Kaliteli Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme, Türkiye’nin En Kaliteli Telefon Dinleme Yazılımı

/ Okuma süresi: 3 dk, 1 sn / Yorum (0)
A A A

Uyarı: Ogznet.com özel hayatın gizliliğine saygı duymakta ve bu konudaki yasalara uymaktadır. Aşağıda tanıtımı yapılan sitenin veya programın/uygulamanın kullanımından doğabilecek yasal sorumluluk ile maddi veya manevi zararlar tamamen son kullanıcıya yani size ait olacaktır.

Telefon Dinleme, Türkiye’nin En Kaliteli Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme denildiği zaman insanların aklına direkt polisler tarafından yapılan dinlemeler ya da filmlerde görülen sahneler gelmektedir. Fakat teknolojinin hızla gelişmesine bağlı olarak artık sıradan kabul edilen insanlar da bu işlemi çok rahat bir şekilde yapabilir. Özel olarak geliştirilen casus yazılım adı verilen programlar sayesinde yapılan bu işlemler, insanların farklı ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Buna bağlı olarak da insanların casus program noktasındaki talepleri her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Telefon dinleme yapanların farklı nedenleri bulunmakta ve bunlar genellikle kişilerin direkt olarak özel hayatını ilgilendirmektedir. Aldatılma şüphesi duyan insanların bu işlemi yaptığı bilinen bir gerçektir. Çünkü böyle bir durumda kişiler gerçeği öğrenme adına eşlerine direkt sorular soramıyor. Bunun nedenlerinden birisi güven kaybı, diğeri de yalan söylenerek gerçeğin gizlenme ihtimalidir. Söz konusu durumların olumsuz sonuçlarına katlanmama adına insanlar telefon dinleme yöntemini kullanmaktadır.

Bu işlemin yapılmasının bir başka nedeni ise çocuklardır. Bilindiği gibi çocukların karakterlerinin gelişimi ve alışkanları üzerinde arkadaş çevresinin etkisi azımsanmayacak kadar fazladır. Bundan dolayı da insanların çocuklarının arkadaş çevresini çok fazla dikkat etmektedir. Öyle ki bu noktada gereken özenin gösterilmemesi durumunda, insanlardan bazıları çocuklarını uyuşturucu batağında bulmuştur. Böylesine bir durumun yaşanması telefon dinleme programı ile çok rahat bir şekilde engellenebilir. Buna bağlı olarak kişilerin bu noktada gereken özeni göstermesi gerekiyor.

Telefon Dinleme Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme işleminin yapılabilmesi için insanların özel olarak geliştirilen yazılımları kullanması yeterlidir. Bu programlar sadece Android sisteme sahip olan cep telefonlarında işlevini yerine getirmektedir. Kullanmadan önce bu hususun dikkate alınması ve buna göre hareket edilmesi gerekir. Bunların haricinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise bu yazılımların sadece fiziki olarak kurulmasıdır. Uzaktan arama, Whatsapp ve SMS gibi yöntemlerle kurulum söz konusu dahi değildir. Dolayısıyla da insanlar istedikleri herkesi değil, sadece telefonlarına ulaşabilecekleri yakınlarını dinleyebilir.

Telefon dinleme yazılımı özellikleri arasında bulunan gizlilik, insanların fark ettirmeden uzun süreli dinlemeler yapmasını sağlar. Buna bağlı olarak da kişilerin elde edecekleri bilgiler çok fazla olmaktadır.

Detaylı bilgi ve yazılımı satın almak için https://www.spykontrol.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 1
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 445 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Telefon Dinleme, Türkiye’nin En Kaliteli Telefon Dinleme Yazılımı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Telefon Dinleme, Türkiye’nin En Kaliteli Telefon Dinleme Yazılımı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefon Dinleme, Türkiye’nin En Kaliteli Telefon Dinleme Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.