Telefon Görüşmelerine Hazır Metin Yanıtları Nasıl Gönderilir

Telefon Görüşmelerine Hazır Metin Yanıtları Nasıl Gönderilir

Hiç en kötü zamanda bir telefon geldi mi? Belki de özgürce konuşabileceğiniz veya konuşma havasında olmayan bir yerdesinizdir. Neyse ki, hem Android hem de iOS, kısa mesajla, gelen telefon çağrılarına cevap vermenizi sağlar.

Gelen çağrıları reddetmeyi ve bunun yerine metin mesajı yoluyla yanıtlamayı tercih ederseniz veya herhangi bir nedenden ötürü kullanamayacağınız telefon çağrıları alırsanız; burada, hazır yanıtları nasıl kullanacağınız ve özelleştireceğiniz açıklanmaktadır.

Android'de Hazır Hızlı Yanıtlar Nasıl Kullanılır?

Hızlı yanıtlar listenize erişmek için, Telefon uygulamasını açın ve sağ üstteki üç noktalı Menü düğmesine dokunun. Bu menüden Ayarlar> Hızlı yanıtlar'ı seçin.

İşte, şimdi metin tabanlı dört genel yanıt göreceksiniz. Naber? ve sonra seni ararım. Bu sesler istediğiniz şekilde değilse, birine dokunmanız yeterlidir ve istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yalnızca dört yanıtı ayarlayabilirsiniz, bu yüzden en sık kullandığınız yazıları seçin.

Şimdi, birisi aradığında, sol alttaki Mesajlar simgesini sağa kaydırın.
Bu hızlı cevaplarınızla bir panel açacaktır; göndermek için birine dokunun. Yeni bir cevap girmek için Kendin yaz'ı seçin.

iPhone'da Reddedilen Telefon Yanıtları Nasıl Kullanılır

iOS'ta, karşılaştırılabilir ayarları Ayarlar> Telefon> Metinle Yanıtla bölümünde bulabilirsiniz. Düzenlemek için üç varsayılan iletiden birine dokunun. Çağrı aldığınızda bunları göndermeye hazır olursunuz.
Sadece spam arama olmadığından emin ol!

Bir telefon araması aldığınızda cevap veremezsiniz, Kabul et ve Reddet komutları üzerindeki Mesaj simgesine dokunun. Buradan, göndermek için metinlerden birine dokunabilirsiniz. Özel'e dokunursanız, Mesajlar uygulamasını açarsınız ve bunun yerine benzersiz bir yanıt yazabilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 211 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Telefon Görüşmelerine Hazır Metin Yanıtları Nasıl Gönderilir konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Telefon Görüşmelerine Hazır Metin Yanıtları Nasıl Gönderilir ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefon Görüşmelerine Hazır Metin Yanıtları Nasıl Gönderilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al