Ogznet.com
Bilgisayar ve Telefon için En İyi Ücretsiz Wallpaper İndirme Siteleri Paylaş:

Bilgisayar ve Telefon için En İyi Ücretsiz Wallpaper İndirme Siteleri

Bilgisayar ve Telefon için En İyi Ücretsiz Wallpaper İndirme Siteleri

Bilgisayar ve telefon için en güzel ekran duvar kağıtları indir

Bazı insanlar telefonlarının duvar kağıdına, sevdikleri birinin fotoğrafını koymayı severler. Bu size göre değilse, o zaman bu duvar kağıdı indirme siteleri ve uygulamalar, size tarz katacak ve hoşunuza gidecek ücretsiz ve en güzel duvar kağıdını sağlayacaktır. Android duvar kağıdınızı otomatik olarak değiştiren uygulamaların yanı sıra bir iPhone duvar kağıdı bulmak için bir çok tam ekran duvar kağıdı indirme sitesi var.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Bilgisayar veya telefon için en iyi ücretsiz duvar kağıdını indirmek için doğru yere geldiniz. İnternette bulunan en iyi ücretsiz duvar kağıdı sitelerinin bir listesini inceledik ve bir araya getirdik.

Masaüstü bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz, telefonunuz ve diğer mobil cihazlarınız için ücretsiz duvar kağıdı bulacaksınız. Soyuttan doğaya kadar hemen hemen her türde duvar kağıdı kategorisi mevcuttur.

Bu ücretsiz duvar kağıdı siteleri, ücretsiz duvar kağıdı indirmek söz konusu olduğunda göz atmanız gereken yer olabilir.

Ücretsiz duvar kağıtları, sonbahar duvar kağıtları, tatil duvar kağıtları, okyanus duvar kağıtları, yaz duvar kağıtları ve çok daha fazlası gibi kategorilerde her türlü ücretsiz duvar kağıdını bulabilirsiniz.

1. Movie Mania - Herhangi bir yazı olmadan film ve dizi temalı duvar kağıtları

Movie Mania - İnternetteki en büyük yazısız yüksek çözünürlüklü film duvar kağıtları veritabanı.

En sevdiğiniz film veya TV dizilerinden birinin posterini indirdiğinizde genellikle üzerinde yazılar olur. Bu da duvar kağıdı olarak kullanmayı engeller. Film Mania, herhangi bir telefon veya tablet için film veya dizi temalı duvar kağıtlarını üzerinde herhangi bir yazı olmadan sunar.

Film Mania, en yeni filmlerden özel posterlere kadar, Avengers: Infinity War serisinin tüm serileri gibi çok çeşitli filmleri kapsar. Aynı zamanda Halloween veya minimalist ve basit duvar kağıtları gibi bir konu veya kategoride aynı temaya sahip duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. İstediğinize tıklayın, istediğiniz çözünürlüğü seçin ve duvar kağıdını ücretsiz indirin.

Movie Mania'daki duvar kağıdının çoğu dikeydir, bu da daha çok telefonlar için uygun oldukları anlamına gelir, ancak masaüstü bilgisayarlar için de duvar kağıtları vardır. Sağ üst köşeden, telefon ya da masaüstü arasında geçiş yapabilirsiniz; bunun seçim ile dizüstü bilgisayarınızda daha iyi görünen geniş ekran duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

2. Wallcoo.net - Yüksek kaliteli duvar kağıtları ve geniş ekran duvar kağıtları

Wallcoo.net - Yüksek kaliteli duvar kağıtları ve geniş ekran duvar kağıtları

Wallcoo.net'te manzaralardan animeye kadar her şeyi içeren 60.000'den fazla ücretsiz güzel duvar kağıdı bulacaksınız.

Tarzınıza ve kişiliğinize uyan bir sonraki ücretsiz duvar kağıdını bulmak için Wallcoo.net'teki benzersiz duvar kağıdı galerilerinde arama yapın.

3. WallpaperStock - Ücretsiz masaüstü duvar kağıtları ve ücretsiz stok fotoğraflar

WallpaperStock - Ücretsiz masaüstü duvar kağıtları ve Ücretsiz stok fotoğraflar

WallpaperStock, akla gelebilecek her kategoride sahip oldukları yüksek kaliteli duvar kağıtları nedeniyle en iyi ücretsiz duvar kağıdı siteleri listesinde yer alıyor.

Orijinal duvar kağıtlarından oluşan bu geniş koleksiyon ve kullanımı kolay gezinme sayesinde, WallpaperStock'ta istediğiniz ücretsiz duvar kağıdı türünü kolayca bulabilirsiniz.

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, rastgele duvar kağıdı sayfasını deneyebilirsiniz.

4. Desktop Nexus Wallpapers - Arka plan resimleri, Duvar kağıdı, Masaüstü duvar kağıtları, Bilgisayar arka planları

Desktop Nexus Wallpapers - Arka plan resimleri, Duvar kağıdı, Masaüstü duvar kağıtları, Bilgisayar arka planları

DesktopNexus'taki yüzbinlerce ücretsiz duvar kağıdı o kadar güzel düzenlenmiştir ki, beğendiğiniz bir duvar kağıdını bulmayı çok kolaylaştırır.

Gerçek sürpriz ise ücretsiz duvar kağıtlarından birini bilgisayarınıza indirmeye hazır olduğunuzda gelir ve duvar kağıdı ekranınıza sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırılır.

İlginizi çekebilir

Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirici Wallpaper Master

Wallpaper Master ile bilgisayarınızın duvar kağıdını otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Arka plan duvar kağıdınızı çok çeşitli seçeneklerle otomatik olarak de..

5. DeviantArt - En büyük çevrimiçi sanat galerisi ve topluluğu

DeviantArt - En büyük çevrimiçi sanat galerisi ve topluluğu

DeviantArt, ücretsiz bir duvar kağıdı sitesinden çok daha fazlasıdır.

DeviantArt'ta çok benzersiz ve orijinal ücretsiz duvar kağıdı bulabilirsiniz, ancak aslında onları bulmak oldukça zor olabilir.

6. HD Wallpapers - Yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları indirin (1080p 4K'ya kadar)

HDwallpapers.net - HD Duvar Kağıtları ve Masaüstü Arka Planları

HDwallpapers.net, harika görünen ve çok çeşitli farklı konular üzerinde olan çok sayıda HD duvar kağıdına sahip ücretsiz bir duvar kağıdı sitesidir.

Cihazınız için ideal çözünürlük otomatik olarak seçilir veya farklı bir çözünürlük seçmek için açılır düğmeyi kullanabilirsiniz.

7. Wallhaven.cc - Güzel duvar kağıtları

Wallhaven.cc - Güzel duvar kağıtları

Wallhaven, çoğunlukla başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz çarpıcı ve benzersiz görüntüler nedeniyle favori bir ücretsiz duvar kağıdı sitesidir. Gerçekçilikten tamamen soyuta kadar herkes için bir şeyler var.

Duvar kağıtlarını anahtar kelimeye göre arayarak, en son eklenenleri görüntüleyerek, rastgele bir duvar kağıdı sayfası getirerek veya sadece bir renk seçerek daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Burada yatay, dikey, birden çok monitör ve her tür çözünürlük için her tür boyut seçeneği vardır.

WallpaperCave - WallpaperCave, masaüstü duvar kağıtları meraklılarından oluşan çevrimiçi bir topluluktur.

Wallpaper Cave, beğeneceğiniz bir şey bulmanıza yardımcı olacak 20'den fazla kategoriyle birçok ücretsiz duvar kağıdına sahip başka bir web sitesidir.

Wallpaper Cave ana sayfası, bu hafta hangi arama terimlerinin trend olduğunu gösterir, öne çıkan duvar kağıtlarını ve albümleri gösterir ve en son beğenilen duvar kağıtlarının tümünü listeler. Trend olanları görmek için bugün en çok indirilen duvar kağıtlarını görebilirsiniz.

İndirme sayfasına ulaştığınızda, bir indirme bağlantısıyla duvar kağıdının büyük bir önizlemesini görürsünüz. Duvar kağıdının belirli bir boyutunu indiremezsiniz, bu yüzden size verdikleri boyutla uğraşmanız gerekir, ancak bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmez ve indirmeler hemen başlar.

Simple Desktops - Dikkatinizi dağıtmadan bilgisayarınızı güzelleştirmek için tasarlanmış duvar kağıtları koleksiyonu.

Simple Desktops, tam olarak göründüğü gibi, herhangi bir minimalist tarzı benimseyen insanın seveceği basit ve temiz tasarımlara sahip bir duvar kağıtları koleksiyonudur.

İlginizi çekebilir

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2021

Telefonunuzun kilit ekranını ve ana ekranını özelleştirmek muhtemelen hepimizin sık sık yaptığı şeylerden biridir. Bir haftada 2-3 farklı duvar kağıdı arasında ..

Vladstudio - en iyi ücretsiz duvar kağıdı sitesi için en iyi seçimlerden biridir.

Vladstudio, en iyi ücretsiz duvar kağıdı sitesi için en iyi seçimlerden biridir. Çünkü duvar kağıtlarının hepsi benzersiz ve orijinal duvar kağıtlarıdır. Alışılmışın dışında farklı tarz duvar kağıtları arıyorsanız mutlaka göz atın.

Bing Wallpaper Archive - Bing'in ana sayfasında bulunan duvar kağıtları

Her gün, Bing'in ana sayfasında yeni bir görsel bulunur. Bu site hepsini duvar kağıdı biçiminde bir araya getirir, böylece hepsine geçmiş yıllara göre bakabilirsiniz.

Burada o kadar çok güzel resim var ki, en güzel duvar kağıdını seçmekte zorlanacaksınız.

12. InterfaceLIFT - Akıllı telefon, Tablet, Dizüstü bilgisayar, Masaüstü ve HDTV ücretsiz duvar kağıtları

InterfaceLIFT - Akıllı Telefon, Tablet, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü ve HDTV Ücretsiz Duvar Kağıtları

Manzara ve doğal duvar kağıtları için tartışmasız en iyi duvar kağıdı sitelerinden biri. Kullanıcılar, akıllı telefonlara veya daha büyük ekranlara uygun çözünürlükte duvar kağıtları bulabilir.

13. Wallpaper on 9GAG - Anime duvar kağıtları, Film duvar kağıtları, HD duvar kağıtları

Wallpaper on 9GAG - Anime duvar kağıtları, Film duvar kağıtları, HD duvar kağıtları

Memleri duvar kağıdı olarak kullanmayı tercih eden biriyseniz, 9GAG'den başkasına bakmayın. Doğru çözünürlüğü bulmak en büyük sorundur, ancak daha küçük, daha düşük çözünürlüklü ekranları olanlarda herhangi bir sorun olmamalıdır.

14. Reddit

Reddit - Reddit, seçici duvar kağıdı meraklıları için, ana ekranınızı süslemeye adanmış bir dizi aboneye sahiptir.

Reddit, seçici duvar kağıdı meraklıları için, ana ekranınızı süslemeye adanmış bir dizi aboneye sahiptir. r/amoledbackgrounds'dan r/S10 duvar kağıtlarına ve genel r/duvar kağıtlarına kadar, aklınıza gelen her konuda muhtemelen bir alt bölüm vardır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!