Telefonlar veya Bilgisayarlar için Ücretsiz Duvar Kağıtları

Telefonlar veya Bilgisayarlar için Ücretsiz Duvar Kağıtları

Bazı insanlar telefonlarının duvar kağıdına sevdikleri birinin fotoğrafını koymayı severler. Bu size göre değilse, o zaman bu siteler ve uygulamalar size tarz ve hoşunuza gidecek ücretsiz bir duvar kağıdı sağlayacaktır. Android duvar kağıdınızı otomatik olarak değiştiren uygulamaların yanı sıra bir iPhone duvar kağıdı bulmak için bolca yer vardır.

Bu listeyi benzersiz yapan nedir? Metin olmayan film posterlerinden tasarımcı tarafından oluşturulan arka planlara kadar, duvar kağıdı çalışmalarının çeşitlerinden biraz farklıdır.

Movie Mania (Web): Herhangi Bir Metin Olmadan Film ve Dizi Görselleri

En sevdiğiniz film veya TV dizilerinden oluşan bir posteri genellikle indirdiğinizde, üzerinde başlık var. Arka plan olarak harika görünmüyor, değil mi? Film Mania herhangi bir telefon veya tablet için size muhteşem duvar kağıtları vermek için bu başlıkları kaldırır.

Film Mania, en yeni filmlerden özel posterlere kadar, Avengers: Infinity War serisinin tüm serileri gibi çok çeşitli konuları kapsar. Aynı zamanda Halloween veya minimalist ve basit duvar kağıtları gibi bir konu veya kategoride aynı temaya sahip posterleri de paketler. İstediğinizi tıklayın, istediğiniz çözünürlüğü seçin ve ücretsiz indirin.

Movie Mania'daki duvar kağıdının çoğu dikeydir, bu da telefonlara uygun oldukları anlamına gelir, ancak masaüstü için de bir şey vardır. Sağ üst köşede, telefon ya da masaüstü arasında geçiş yapabilirsiniz; bunun ikincisi, dizüstü bilgisayarınızda daha iyi görünen geniş ekran duvar kağıtları sunar.

Wllppr (Web): Duvar Kağıdı Meraklıları Topluluğu

Sadece sevdiğiniz bir arka plan bulmak için yüzlerce duvar kağıdına ve ücretsiz stok görüntü sitelerine bakmak zorunda kalmazsınız. Bunu yapan ve tek bir yerde en iyi görüntüleri bulan insanlar var.

Wllppr, farklı sanatçılar, tasarımcılar ve fotoğrafçılar için bilgisayar veya cep telefonu için arka plan olarak mükemmel olabilecek yüksek kaliteli görüntüler bulmak isteyen bir duvar kağıdı tutkunları topluluğu. Koleksiyonun birçoğu geniş ekran ve dolayısıyla masaüstü bilgisayarlar için daha iyi olsa da, telefonlara da yeter. Ayrıca, telefonunuzun en boy oranı ve çözünürlüğü için herhangi bir görüntü otomatik olarak kırpılabilir.

Göz atmaya başlamadan önce, hayatı kendiniz için daha kolay hale getirin. Sol kenar çubuğunda, indirmek istediğiniz cihazı seçin ve Wllppr buna göre sonuçları gösterecektir. Ayrıca, seçimleri beğendiğiniz kategorilere göre filtreleyebilirsiniz.

21 Wallpaper: Sanatçılar, Her Üç Ayda 21 Yeni Duvar Kağıdı

21 Wallpaper, sanatçılar tarafından tasarlanan özel ücretsiz duvar kağıtlarına sahiptir.

21 Wallpaper, arka planınız olarak size yeni bir şey vermeye çalışan havalı bir projedir. Proje, dünyanın en iyi çizer ve tasarımcılarından yedisini alır ve üç eserini ekran duvar kağıdı olarak ücretsiz olarak sunmalarını ister.

Tahmin edebileceğiniz gibi, her sanatçının kendi stili vardır. Bu, bu görüntüleri çok sayıda duvar kağıdını indirebileceğiniz sitelerde gördüğünüz her şeyden farklı kılar. Bu havalı vektörleri, piksel resimleri ve diğer sıkıcı şeyleri unutun. Bu, sana yasal olarak ücretsiz olarak verilen gerçek sanattır.

Tasarımcılar ayrıca, bilgisayarlar için bir yatay versiyonun yanı sıra telefonlara yönelik bir portre sürümü sunmaya da özen gösterirler.

Atlas Wallpaper (iOS) ve Mapapers: Haritaları Muhteşem Arkaplanlara Dönüştür

Evet, dünya haritasının herhangi bir bölümünü arka plan olarak ayarlayabilirsiniz. Ve bu da karmaşık bir Google Haritası gibi görünmeyecek.

Atlas Duvar Kağıdı ve Mapapers aynı şekilde çalışır, ancak sırasıyla iOS ve Android'de. Dünyadaki herhangi bir yere göz atın veya arama yapın. Herhangi bir harita uygulamasında yaptığınız gibi tarama yapın ve yakınlaştırın veya uzaklaştırın. Ardından görüntüyü düzleştiren ve ona güzel tonlar ekleyen bir dizi renk stilinden birini seçin. Sokak haritası görünümünden veya kullandığınız arazi görünümünden çok daha iyi görünüyor.

Haritayı bulduktan sonra, telefonun belleğine kaydedin. Ardından, duvar kağıdınız olarak ayarlamanız basit bir konudur.

Atlas Duvar Kağıdı bedava olsa da, Mapapers değil. Ayrıca görüntüye “Google” filigranı ekler.

  • İndir: Atlas Wallpaper iOS (Ücretsiz)
  • İndir: Mapapers Android (Ücretli)

Pattern Cooler (Web): Desenleri Özelleştirin

Pattern Cooler, duvar kağıtları için özel desenler oluşturmanızı sağlar.

En iyi duvar kağıtlarından bazıları muhteşem bir manzara fotoğrafı ya da bir sanatçının klas resmi değildir. Bu, bir kalıp oluşturmak için sonsuzca ve basit bir renk çizgisi ile basit bir görüntüdür. Pattern Cooler amacı budur.

Dikkat edin, bu sitedeki çok sayıda desen koleksiyonunda çok miktarda zaman harcayacaksınız. Stil veya renge göre göz atabilir veya özellikle aradığınız bir şeyi bulabilirsiniz.

Hoşunuza giden bir şey bulduğunuzda, Pattern Cooler'ın devreye girdiği yer burası. Her desen tamamen özelleştirilebilir. Farklı öğelerin renklerini, dokusunu ve opaklığını değiştirebilirsiniz. Birbirini tamamlayan farklı renk temaları öneren rastgele bir renk teması üreteci bile var.

Ama ne istediğini bulduktan sonra, biraz el emeğine ihtiyacın olacak. Ücretsiz indirme için maksimum boyut 300 × 300 piksel şeklindedir.

Wallpaper Master - Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirici
İlginizi Çekebilir

Wallpaper Master - Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirici

Android için HD ve QHD Duvar Kağıtları Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

Android için HD ve QHD Duvar Kağıtları Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile