Ogznet.com
Ogznet.com

Temple Run Benzeri En iyi 10 Android Oyunu

Temple Run, Android tarihinin en popüler oyunlarından biridir. Hemen hemen herkes bu oyunu daha önce oynamıştır. Oyunu sevseniz bile, tekrarlayan doğası gereği artık sıkıcı olabilir. Bu yüzden işte Android için Temple Run benzeri en iyi oyunlar.

1. Alto's Odyssey

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ufuk çizgisinin hemen ötesinde geniş ve keşfedilmemiş bir çöl uzanır. Sırlarını keşfetmek için sonu olmayan bir kumkayağı yolculuğunda Alto ve arkadaşlarına katılın.

Rüzgarlı kumulların üzerinden uçun, nefes kesici kanyonların üzerinden geçin ve evinizden çok uzaktaki olağanüstü yerlerde saklı şehirler keşfedin.

2. Bendy in Nightmare Run

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Bendy in Nightmare Run, Temple Run benzeri muhteşem oyunlardan biridir. Görüntü koşucuyla karşı karşıyadır ve böylece oyun daha heyecan verici hale gelir. Bütün oyun, sonsuz koşucu tarzı oyunlara kıyasla oldukça benzersizdir. Oyun aynı zamanda patron dövüşleri, açılabilir eşyalar ve dört oyun dünyasına sahiptir. Güzel ve Play Store'daki Temple Run gibi yeni oyunlardan biridir.

3. Crossy Road

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Crossy Road, Play Store'daki en popüler sonsuz koşucu oyunlarından biridir. Bir tavuğu kalabalık yollarda, akarsularda ve diğer engellerde yönlendiriyorsunuz. Bu basit bir oyun, ama aslında oldukça eğlenceli. Oyuncular kazandıkları paralarla diğer oynanabilir karakterlerin kilidini açabilirler. Her şeyden önce, oyun yerel ve online çok oyunculu oynanabiliyor ve Android TV desteği sunuyor. Temple Run'a pek benzemiyor, ama yine de harika bir sonsuz koşucu oyunu.

4. Into the Dead 2

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Into the Dead 2, popüler zombi koşu serisinin en son versiyonudur. Mümkün olduğunca uzun bir zombi sürüsü ile koş. Oyun birden fazla son, yedi bölüm, 60 aşama, çeşitli silahlar ve hatta köpek arkadaşları içerir. Bu, çoğu Temple Run oyunundan biraz daha şiddet içeriklidir. Yine de çok eğlenceli. Oyun, uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir.

5. Jetpack Joyride

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Jetpack Joyride bir başka popüler sonsuz koşucu oyunudur. Barry olarak oynuyorsun. Barry'nin bir jetpack'i var. Toplanacak çok sayıda jetpack, kaçmak için engeller, başarılar, güçlendirmeler ve diğer şeyler var. Ailecek oynanabilir ve oynaması kolaydır. Tek dokunuşla kontrolleri öğrenmek de kolaydır. Bu türdeki çoğu oyun gibi freemium bir oyundur.

6. Sonic Dash 2: Sonic Boom

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sonic Dash 2, Temple Run benzeri popüler bir oyundur. SEGA oyunlarının benzersiz oyun mekaniği, yarış ve temalarına sahiptir. Birçok oynanabilir karakter içerir. Bunlar beklendiği gibi freemium oyunlardır.

Sonic Dash 1'e göre yeni ve şaşırtıcı 3D dünyalar ve zorluklar içeriyor. Sonic Kirpi, Tails, Amy, Knuckles ve Sonic'in yeni arkadaşı Sticks olarak oynayın.

7. Smash Hit

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Smash Hit olağanüstü bir sonsuz koşucu oyunudur. Çoğu oyunun aksine birinci şahıs görünümünde oynuyorsunuz. Oyun oldukça basit. Camın çarpmasını önlemek için topları cam bölmelerine fırlatırsınız. Bununla birlikte, cephane sayınız da hayatınızın toplamıdır, bu nedenle mümkün olduğunca fazla cephaneyi korurken vurulmayı önlemek için sürekli bir strateji geliştirmelisiniz. Oyun, oynamak ücretsiz değil ve istatistiklerin kilidini açmak ve kaydetmek için sadece tek bir uygulama içi satın alma işlemi vardır.

8. Spies in Disguise: Agents on the Run

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Spies in Disguise: Agents on the Run

Lance Sterling, Walter Beckett ve Marcy Kappel dahil olmak üzere filmdeki en sevdiğiniz karakterleri oynayın! Dünyayı dolaşacak, aksiyon dolu görevlerden geçecek ve kötü adamların hain planlarını engelleyeceksiniz. Disguise in Disguise film konumlarından esinlenerek güzel bir şekilde oluşturulmuş ortamlara sahip olan her koşu mücadelesi, kanat takımları, alev şemsiyeleri ve daha fazlası gibi heyecan verici casus araçlarının kilidini açacaktır. Bu aksiyon koşu oyunu ayrıca Blue Sky Studios'un hit filmi Spies in Disguise'daki karakterlerin oynadığı heyecan verici geçiş reklamı anlarına da sahiptir.

9. Subway Surfers

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Subway Surfers

Subway Surfers, tüm zamanların en popüler sonsuz koşucu oyunları arasındadır. Oyun çoklu seviyeler, vurgulu panolar ve daha fazlasını içerir. Çoğu sonsuz koşucu oyunu gibi oynanır. Ancak, aynı zamanda sağlam, aile dostu ve biraz rekabet için skor tabloları içeriyor. Aynı zamanda ücretsiz bir oyun.

10. Konuşan Tom Altın Peşinde

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Konuşan Tom Altın Peşinde

Oyuncular, soyguncuyu koşup kovalayarak Konuşan Tom Altın Peşinde'nin eğlenceli sonsuz koşu dünyalarını keşfeder. Bu harika koşu oyunu yarışmak, zıplamak, koşturmak ve çabucak efsanevi bir adrenalin patlaması yaşamak demek.

Oyuncular bu müthiş sonsuz koşu oyunuyla ücretsiz olarak efsanevi bir eğlence yaşayabilir. Altını çalan soyguncunun peşine düşüp yeni dünyaların kilidini açmak inanılmaz bir macera.

İlginizi
çekebilir

Android Telefonunuz için En İyi RPG Fantasy Oyunları

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz