Ogznet.com
TikTok Video İndirme Android Paylaş:

TikTok Video İndirme Android

TikTok Video İndirme Android

Filigran olmadan TikTok video indir

TikTok, komik videolar yapmayı seven insanlar için bir platformdur. Saçma film diyaloglarından çılgın dans adımlarına kadar, bu video paylaşım uygulaması kısa videoları kullanarak eğlence barını yavaş yavaş ve sürekli olarak yükseltti. TikTok videolarını doğrudan Android akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu makalede, bu videoları cihazınıza kolayca indirmek için üç seçeneği inceleyeceğiz.

1. TikTok uygulaması ile video indir

Bir videoyu tek seferde kaydetmek istiyorsanız, video indirmek için yerel seçenek iyi çalışır.

1. Adım: İndirmek istediğiniz videoyu açın.

2. Adım: Şimdi sağ alt köşedeki Paylaş simgesine dokunun. Bu herkese açık bir videoysa, Video Kaydet düğmesi görünür olacaktır. Tek yapmanız gereken, üzerine dokunun ve telefonunuzun galerisine kaydedilecektir.

Android telefonlarda TikTok videoları indirmek bu şekilde kolaydır ancak videoyu yükleyen, kitleyi yalnızca arkadaşları ve takipçileriyle sınırladıysa videoyu indiremezsiniz.

2. Ti̇ktok Vi̇deolarını Url İle İndi̇r

Yukarıdaki yöntem indirilen videolara bir filigran ekler. Ancak, videolarda filigran istemiyorsanız, üçüncü taraf video indiriciler gibi bir geçici çözüm var. Bu tür videoları indirdiklerini iddia eden Play Store'da birçok uygulama olsa da, çoğu çalışmaz. Daha da kötüsü, bazıları reklamlarla doludur.

Bunların arasında Tik tok için Video İndirici adlı uygulama iyi çalışır. Basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir ve işini iyi yapar. Tek yapmanız gereken bağlantıyı kopyala-yapıştır yapmak ve ilgili videoyu indirmek.

 

İndirmek için video bağlantısını videodan kopyalayın. Ardından, tik tok video indirme uygulamasını açın, kopyalanan bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın ve Download'a basın.

Galeri uygulamasını açın ve indirdiğiniz videolarınızı bulacaksınız, filigran yoktur. Bu kadar kolay!

Uygulamının kullanımı ve indirme ücretsizdir ve en iyilerinden biridir. Ancak, kullanım sırasında bir reklam gösterimi olabilir.

Not: Video Downloader, TikTok'un gizlilik seçeneğini geçersiz kılabilir ve gizlilik seçeneği herkes için ayarlanmadığında bile videolar indirmenize izin verir.

3. TikTok Toplu Vi̇deo İndirme

TikTok video indirme işini daha kısa yoldan yani ve kopyala yapıştır yapmadan veya videoları toplu olarak indirmek isterseniz, amacınız için en iyi uygulama Video Downloader for TikTok - No Ads.

Bu uygulama, manuel çalışmayı kaldırarak ve indirme seçeneğini doğrudan Paylaş menüsüne getirerek bu açığı kapatır.

Tek yapmanız gereken, Paylaş> Daha Fazla'ya dokunun ve Android Share menüsünden seçeneğini belirleyin. İndirme işleminin otomatik olarak başlayacağı uygulamanın ana sayfasına yönlendirilirsiniz.

Bu şekilde, istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Ayrıca, sizi rahatsız edecek hiçbir reklam yok. İndirilen tüm videolara uygulamanın Galeri bölümünden erişebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Android için En İyi YouTube Video İndirme Uygulamaları

Android akıllı telefonlardan YouTube videolarını indirmek ister miydiniz? Bu yazıda Android için en iyi YouTube video indirme uygulamalarını sunuyoruz ve ayrıca..

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!