TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android

TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android

TikTok (Musical.ly), komik videolar yapmayı seven insanlar için bir platformdur. Saçma film diyaloglarından çılgın dans adımlarına kadar, bu video paylaşım uygulaması kısa videoları kullanarak eğlence barını yavaş yavaş ve sürekli olarak yükseltti. TikTok videolarını doğrudan Android akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu makalede, bu videoları cihazınıza kolayca indirmek için üç seçeneği inceleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir Android için En İyi YouTube Video İndirme Uygulamaları 2018

Android için En İyi YouTube Video İndirme Uygulamaları 2018

Android akıllı telefonlardan YouTube videolarını indirmek ister miydiniz? Bu yazıda Android için en iyi YouTube video indirme uygulamalarını sunuyoruz ve ayrıca tüm bu uygulamalar ücretsizdir!

1. Dahi̇li̇ Seçenek

Bir videoyu tek seferde kaydetmek istiyorsanız, video indirmek için yerel seçenek iyi çalışır.

1. Adım: İndirmek istediğiniz videoyu açın.

2. Adım: Şimdi sağ alt köşedeki Paylaş simgesine dokunun. Bu herkese açık bir videoysa, Video Kaydet düğmesi görünür olacaktır. Tek yapmanız gereken, üzerine dokunun ve telefonunuzun galerisine kaydedilecektir.

tiktok video indir

Android telefonlarda TikTok videoları indirmek bu şekilde kolaydır ancak videoyu yükleyen, kitleyi yalnızca arkadaşları ve takipçileriyle sınırladıysa videoyu indiremezsiniz.
 
2. Ti̇ktok Vi̇deolarını Url İle İndi̇r

Yukarıdaki yöntem indirilen videolara bir filigran ekler. Ancak, videolarda filigran istemiyorsanız, üçüncü taraf video indiriciler gibi bir geçici çözüm var. Bu tür videoları indirdiklerini iddia eden Play Store'da birçok uygulama olsa da, çoğu çalışmaz. Daha da kötüsü, bazıları reklamlarla doludur.

Bunların arasında Tik tok için Video İndirici adlı uygulama iyi çalışır. Basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir ve işini iyi yapar. Tek yapmanız gereken bağlantıyı kopyala-yapıştır yapmak ve ilgili videoyu indirmek.

İndirmek için video bağlantısını videodan kopyalayın. Ardından, tik tok video indirme uygulamasını açın, kopyalanan bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın ve Download'a basın.

TikTok video indir
Galeri uygulamasını açın ve indirdiğiniz videolarınızı bulacaksınız, filigranı yoktur. Bu kadar kolay!

Uygulamının kullanımı ve indirme ücretsizdir ve en iyilerinden biridir. Ancak, kullanım sırasında bir reklam gösterimi olabilir.

Not: Video Downloader, TikTok'un gizlilik seçeneğini geçersiz kılabilir ve gizlilik seçeneği herkes için ayarlanmadığında bile videolar indirmenize izin verir.

3. Toplu Vi̇deo İndirme

Ancak, bu işlemi daha kısa yoldan yani ve kopyala yapıştır yapmadan veya videoları bir döngü içinde indirmek isterseniz, amacınız için en iyi uygulama Video Downloader for TikTok - No Ads.

Bu uygulama, manuel çalışmayı kaldırarak ve indirme seçeneğini doğrudan Paylaş menüsüne getirerek bu açığı kapatır.

Tik Tok Videoları İndir

Tek yapmanız gereken, Paylaş> Daha Fazla'ya dokunun ve Android Share menüsünden seçeneğini belirleyin. İndirme işleminin otomatik olarak başlayacağı uygulamanın ana sayfasına yönlendirilirsiniz.

Bu şekilde, istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Ayrıca, sizi rahatsız edecek hiçbir reklam yok. İndirilen tüm videolara uygulamanın Galeri bölümünden erişebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir Android'de Instagram Videoları Nasıl İndirilir

Android'de Instagram Videoları Nasıl İndirilir

Instagram platformda daha fazla içerik oluşturucu yer almaya başlıyor ve bunların çoğu yaptıkları işte gerçekten çok iyi, ancak paylaştıkları videoları arkadaş çevrenizle paylaşmak isterseniz ne yapacaksınız? Bu yazıda, Android'deki Instagram videolarını telefonunuza nasıl indireceğinize bakacağız.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 188 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın