Ogznet.com
Ogznet.com
Photo by Kon Karampelas on Unsplash

En İyi 5 TikTok Video Düzenleme Uygulaması

TikTok, takipçilerinizle paylaşmak için benzersiz videolar oluşturmanıza izin veren popüler bir video paylaşım uygulamasıdır. Videolarınızı filtreler, etiketler ve daha fazlasını kullanarak en iyi hale getirmek için bu en iyi TikTok video düzenleme uygulamalarını kullanabilirsiniz.

1. Zoomerang - Short Videos

 • Android · iOS
 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Zoomerang - Short Videos

Zoomerang, adım adım öğreticiler ile en basit video oluşturma uygulamasıdır. Videonuzu TikTok ve Instagram'da popüler yapmak için size yardımcı olacaktır. Basit adımları izleyerek harika videolar oluşturmak için 100'den fazla eğiticiyi kullanabilirsiniz. Kayıt veya hesap gerektirmez. Oluşturduğunuz videoyu doğrudan uygulamadan TikTok, Likee, Instagram, Snapchat veya diğer platformlarda paylaşın veya daha sonra paylaşmak için videonuzu galeriye kaydedin.

Öğretici seçeneklerinin ötesinde, uygulama görsel efektler, filtreler, müzik ve daha pek çok düzenleme aracı içerir. Ayrıca kolay paylaşım için TikTok hesabınızı, Instagram ve Snapchat'inizi uygulamaya bağlayabilirsiniz.

Ne yazık ki, premium olmayan düzenleme araçları çok az ve aboneliği olmayan reklamlar var.

2. Funimate Video Musical Editor

 • Android · iOS
 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Funimate Video Musical Editor

Funimate, kullanımı kolay ve eğlenceli video düzenleyicisidir. Uygulama ile daha önce hiç görülmemiş gerçek zamanlı efektler ve geçişlerle harika videolar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz videoyu TikTok, Instagram, Youtube, Facebook, WhatsApp'ta kolayca paylaşabilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Biraz daha yaratıcı şeyler yapmak istiyorsanız, Funimate kullanarak videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Video klibinizin belirli bölümlerine ayrı efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz. Videonuza fotoğraf, metin, şekiller ve parçacıklar (peri tozu gibi) da ekleyebilirsiniz.

Tabii ki, her efekt, geçiş ve animasyonun kilidini açmak için, premium bir aboneliğe ihtiyacınız olacak, ancak 7 günlük bir ücretsiz deneme süresi bulunmaktadır.

İlginizi
çekebilir

TikTok Videolarını Düzenlemek için En iyi 4 Android Uygulamalası

3. Lomotif- Müzik Video Editörü

 • Android · iOS
 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Lomotif- Müzik Video Editörü

Lomotif uygulamasını kullanarak mini müzik videoları oluşturabilirsiniz. TikTok videolarınıza müzik eklemek istiyorsanız, bu sizin için ideal bir uygulamadır. Lomotif, seçebileceğiniz milyonlarca şarkıyı barındırıyor. Şarkının kullanmak istediğiniz bölümünü seçemeseniz de, şarkı seçenekleri neredeyse sonsuzdur.

Bu uygulama, bu listedeki diğerleri kadar çok düzenleme aracına sahip olmasa da, videolarınıza eğlenceli GIF'ler ekleyebilir ve benzersiz "bumerang tarzı" klipler oluşturabilirsiniz.

Uygulama ile videolarınıza müzik ve fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Mini müzik videolarınızı 4 basit adımda oluşturabilirsiniz:

 1. Video kliplerinizi (ve fotoğraflarınızı) seçin
 2. Arkaplan müziği ekleyin - Milyonlarca popüler şarkı adı arasında arama yapın ve hepsini ücretsiz kullanın.
 3. Müzik videolarınızı hemen önizleyin, düzenlemeye gerek yoktur. (Fakat isterseniz, kolay anlaşılır editörü kullanarak daha iyi hale getirebilirsiniz.)
 4. Bunları popüler sosyal paylaşım sitelerinde doğrudan paylaşabilir veya telefona kaydedebilirsiniz.

Tüm özellikler tamamen ücretsizdir. Müzik videoları oluşturmaya başlamak için kaydolmanıza gerek yoktur.

4. Magisto - Fotoğraflardan Video Müzikli Yapma

 • Android · iOS
 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Magisto - Fotoğraflardan Video Müzikli Yapma

Sosyal medyada paylaşmak için mükemmel ve sıra dışı videoları dakikalar içinde oluşturmak için Magisto video editorünü kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınız ve kliplerinizi göz alıcı filmlere dönüştürerek sosyal medyada dikkatleri üzerinizde toplayın.

Magisto, klipler, fotoğraflar, müzik, metin, efektler ve filtreleri birleştirerek hikayenizi anlatmanıza yardımcı olur. Magisto'nun akıllı film yapımcısı, yalnızca fotoğrafları kullanarak gerçek film gibi görünen bir müzikli slayt gösterisi veya kolaj oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Magisto ile istediğiniz bir düzenleme stilini (film fragmanı, anılar vb.) seçersiniz, videolarınızı ve fotoğraflarınızı içe aktarırsınız ve uygulama AI (yapay zeka) kullanarak bir film oluşturur.

Ayrıca, uygulamanın kitaplığından müzik seçebilir veya mobil cihazınızdan yükleyerek kendi müziğinizi kullanabilirsiniz. Daha uzun videolar ve filmler oluşturmak istiyorsanız, premium bir hesaba ihtiyacınız olur.

İlginizi
çekebilir

TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android

5. InShot - Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

 • Android · iOS
 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

InShot - Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

InShot, video ve fotoğraf düzenleme ile profesyonel video kesme uygulamasıdır. Bu uygulama ile videoları kesebilir-birlestirebilir, videolara müzik ekleyebilir ve Youtube/Instagram gibi sosyal ağlar için video kırpma işlemi yapabilirsiniz.

Müzikli HD video editörü, kolaylıkla video oluşturmanıza yardımcı olur. InShot ile videoyu sanatsal bir şekilde kolayca yapabilirsiniz.

InShot, videolarınızı yükleme yapacağınız platfroma uyacak şekilde yeniden boyutlandırmak için mükemmel bir uygulamadır. Örneğin InShot, TikTok için belirli bir 9:16 boyut şablonu ve Instagram için 4:5 boyut şablonu içerir.

Kendi özel metninizi kolayca ekleyebilir ve seçtiğiniz videonuzun herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Diğer düzenleme özellikleri içinde çıkartmalar, filtreler, ses efektleri ve daha fazlası bulunur.

Ancak, tüm filtrelerin, efektlerin, çıkartmaların ve daha fazlasının kilidini açmak için premium bir aboneliğiniz olması gerekir.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz