TikTok Videolarını Düzenlemek için En iyi 4 Android Uygulamalası

TikTok Videolarını Düzenlemek için En iyi 4 Android Uygulamalası

TikTok uygulaması videolara son rötuşlar yapılmak istendiğinde kendi kendine yeterlidir. İnce animasyon efektleri eklemekten onları hızlandırmaya kadar, ikincil bir video düzenleyiciye gerek duymadan birçok şey yapabilirsiniz. Bu ayar özellikle tek çekimli videolar yayınlarsanız güzel çalışır. Ancak, birden fazla çekim gerektiren videolar için, yalnızca yerleşik düzenleyiciye güvenmek biraz zor görünüyor. O zaman üçüncü parti video editörleri devreye giriyor.

Bu uygulamalar videolarınıza farklı bir dizi efekt ve filtre uygular. Ayrıca, TikTok videolarınızı daha çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz çeşitli düzenleme araçlarını da beraberinde getiriyorlar.

1. InShot

InShot, video editörleri dünyasında oldukça iyi tanınan bir uygulama. Videoları hızlandırma ya da yavaşlatma, müzik ve filtre ekleme ve daha pek çok özellik içeren çeşitli özellikler sunar.

Bu uygulama basit bir arayüz sunuyor. Neredeyse her şey kendini tarif eder. Tüm temel video düzenleme özelliklerini ana sayfada bulabilirsiniz. Metin ve çerçeveler ekleyebilir ve videonuzu diğerlerinden biraz farklı yapabilirsiniz. Eklemek için, farklı efektleri ve filtreleri kullanarak farklı videoları birleştirebilirsiniz.

TikTok'un aksine, InShot'un büyük bir müzik koleksiyonu yok. Değişen şarkıları veya ses parçalarını pleybek senkronizasyonunda bulamazsınız. Ancak, videonuza ekleyebileceğiniz bir sürü yumuşak ton ve parça göreceksiniz.

Sonuçlardan memnun olabilirsiniz, ama burada bitmiyor. Shot'da, videolarınızı geliştirmek için ekleyebileceğiniz çeşitli efektler bulunur. Öyleyse, güzel bir neon filtresi veya çılgın bir ayna efekti eklemek istiyorsanız, özelliği buradan alabilirsiniz. InShot, sağ alt köşeye küçük bir filigran ekler. Ancak, pro sürümünü satın alarak kaldırabilirsiniz. Ayrıca, bazı filtreler ücretlidir.

2. Timbre

Timbre'nin temel gücü, birden fazla videoyu birbirine bağlayabilmesidir .

Arayüz basit ve anlaşılması kolaydır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı açmak, ilgili seçeneği seçmek ve uygulama sizin için işin geri kalanını yapacak.

Ayrıca, belirli bir şarkının sesini değiştirmek istemeniz durumunda ses ayarlarıyla çalmanıza izin verir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Timbre sadece videoları kesmek ve birleştirmek içindir. Dolayısıyla, yukarıdaki özelliklerin dışında fazla bir şey bulamazsınız.

Timbre'nin en kötü özelliği, indirmeden önce dosyaları önizlemenize izin vermemesi. İlk seferinde her şeyi doğru yapmalısınız ya da her şeyi sıfırdan tekrarlamalısınız.

3. Funimate

Funimate, popülerlik sıralamasında önümüze çıkan bir başka harika uygulama. İlginç efektler ve mükemmel geçişlerle, muhtemelen TikTok için en iyi editör. Çok fazla efekt ve sesle oynayabilir ve hatta videonuza bir dizi özel etiket uygulayabilirsiniz.

Yukarıdaki uygulamaların aksine, arayüzü biraz dağınık bulabilirsiniz. Ancak, yalnızca birkaç dakika içinde uygulamaya alışık olunacağından emin olabilirsiniz.

Bu şaşırtıcı editör hakkında ilginizi çekecek şey efekt koleksiyonu. Düz görünümlü bir videoyu etkileyici bir videoya dönüştürmeye yardımcı olan iki düzineden fazla efekt var. Yukarıdakilerin dışında, farklı metin animasyonları ekleyebilir veya metinleri parçacık efektlerine dönüştürebilirsiniz.

Funimate, Google Play Store'dan indirmek ücretsizdir, ancak özellikleri tamamen ücretsiz değildir. Etkilerin çoğunun kilidini açmak için yaklaşık aylık ödeme yapmanız gerekir.

İpucu: TikTok uygulaması ayrıca, videonuzda istediğiniz şarkının bölümünü seçmenize de izin verir. Bunu yapmak için, kayıt penceresinin sağ tarafındaki makas simgesine dokunun.

4. Vizmato

InShot'ın şık özelliklerini ve Funimate'in güzel efektlerini birleştiren bir uygulama arıyorsanız, Vizmato en iyi seçimdir. Mevcut videolarınızı kesmenize ve kırpmanıza olanak tanır. Ayrıca, birden çok klibi birlikte işleyebilisiniz.

En iyi şey, ana videoya eklendikten sonra kliplerin kırpılabilmesidir. Tek yapmanız gereken, klipleri eklemek ve ihtiyacınıza göre her bir klibin sonunu ve başlangıcını ayarlamak.

Temel düzenleme özellikleri dışında, deneyebileceğiniz bir sürü ton var. Efektin kalmasını istediğiniz noktaya kadar simgeye tıklamanız yeterlidir. Sessiz videolarınızı harika ses parçalarıyla da canlandırabilirsiniz.

Yine, bazı ses parçaları ücretlidir ve aylık bir ücret ödeyerek bunların kilidini açabilirsiniz. Buradaki iyi nokta, satın almadan önce parçaları dinleyebilmenizdir.

Sonuç
TikTok hakkında en iyi şey video düzenleme özellikleri açısından zengin olmasıdır. Güneşin altındaki harika efektlerin bulunduğu bir video kaydedin ve ardından bu editörlerle daha da geliştirin. Akılda tutmanız gereken tek şey, etkilerle aşırıya kaçmamak, böylece hikayeyi altüst etmemek.

Önemli olan, hikaye anlatımı ile sunum arasındaki doğru dengeyi sağlamaktır. Sonuçta amaç, öne çıkmak ve benzersiz olmak, değil mi?

TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android
İlginizi Çekebilir

TikTok (Musical.ly) Video İndirme Android

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile