Ogznet.com
Tinder Hesabı Nasıl Sıfırlanır? Paylaş:

Tinder Hesabı Nasıl Sıfırlanır?

Tinder Hesabı Nasıl Sıfırlanır?

Tinder’de yeni bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız veya ELO puanınızı sıfırlamak istiyorsanız bu kılavuz size yardımcı olacaktır. Ne yazık ki, Tinder hesabınızı ”geleneksel” şekilde sıfırlayamazsınız. İşler artık değişti..

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Silinen veya Sıfırlanan Tinder Hesabı, Nasıl Yeniden Etkinleştirilir?

Tinder hesabınızı silmenin ve yeniden yüklemenin kolay olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak Tinder, insanların hesaplarını serbestçe sıfırladığını ve artık bunu çok zorlaştırdığını söyledi.

Öncelikle, Tinder hesabınızı sıfırlamak için kaldırırdınız, yeniden yüklerdiniz. Şimdi, Tinder sizi birkaç faktöre dayanarak tanır ve hesabınızı sıfırlarken sizi yakalarlarsa, gölge bir yasak kazanabilirsiniz. Bu, esasen profilinizin görünmez olacağı anlamına gelir.

Tinder'in sizi tanımasını sağlayan bu faktörler:

 • Facebook hesabı
 • Telefon numarası
 • Bağlantılı Instagram hesabı
 • Bağlantılı Spotify hesabı
 • Google Hesabınızdaki veya Apple Kimliğinizdeki önceki satın alımlarınız

Bunu aşmanın kesinlikle birkaç yolu var, ama aynı zamanda, dibe çökmeninde da birçok yolu var. Bu yüzden size bunların tam olarak nasıl çözüleceğini anlatacağım, ama önce hesabınızı neden sıfırlamak isteyebileceğinize bir bakalım.

Neden Tinder Hesabınızı Sıfırlıyorsunuz (Tinder Hesabını Silmek Değil)

Muhtemelen Tinder hesabınızı silerken bu yazıya tıkladınız. Bunun yanı sıra, Tinder hesabınızı kendiniz silmek ve yepyeni bir hesap edinmek istemeniz için birçok neden var.

Ne yazık ki, ELO puanınızı gerçekten düzeltmenin tek yolu hesabınızı sıfırlamak. Bunu yapmak puanınızı tamamen yenileyerek temiz bir sayfa oluşturur. Eğer habersizseniz, ELO puanınız, Tinder'ın hangi profillere gösterilip gösterilmeyeceğinizi belirleyen bir puanlama sistemidir. Temelde gizli bir sıralama. ELO puanınızı sıfırlamak isteyebilecek olmanızın nedeni, puanınızı oldukça dramatik bir şekilde düşürebilecek birçok faaliyetin olmasıdır.

Evet, daha iyi fotoğraflar yükleyebilir, biyografi ve puanınızı geliştirmek için kimi kaydırdığınız konusunda gerçekten seçici olabilirsiniz, ancak gelişme aylar alabilir.

Hesabınızı sıfırlamayı önerdiğim diğer sebep, 'Yeni Kullanıcı Desteği' olarak adlandırmayı sevdiğim şeydir. Bu, genellikle ödeyeceğiniz 'yükseltme' işlevinden farklıdır. Bu organik.

Temel olarak, yeni ELO puanınızı belirlemek için, Tinder profilinizi 2 günlük bir süre içinde çok çeşitli insanlara gösterecektir.

Bu nedenle, hesabınızı başarıyla sıfırladığınızda önceki ELO puanınız tamamen iptal olur ve yeni ve gelişmiş profilinizi bir kaç yeni insana gösterir, bu da kaçınılmaz olarak daha fazla eşleşme elde etmenizi sağlar.

Bu nedenlerden başka, bölgenizde dolaşmak için eşleşme seçenekleri tükenmiş, bir profil makyajı yapmış ya da sadece yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyebilirsiniz. Sebep ne olursa olsun, tam olarak aynı ELO'yu almadığınızdan veya gölge yasağı almadığınızdan emin olmak için bazı adımlar atacağız.

Sadece unutmayın, bu adımları takip etmek sizin için bir risk olabilir. Hesabınızı sıfırlamak için izlenmesi gereken belirli adımlar vardır, ancak bu adımların niteliği nedeniyle, bunu yaparken yalnızca birkaç çekim yapabilirsiniz.

Tinder Hesabınızı nasıl sıfırlayabilirsiniz

Bu sizin için biraz baş ağrısı olabilir, ancak Tinder hesabınızı başarılı bir şekilde sıfırlamanın tek yolu eski hesabınızın izini kaldırmaktır. Bu yepyeni bir Facebook hesabı ve / veya telefon numarası kullanılarak yapılır.

'Yeni' derken, hiçbir zaman Tinder hesabınızla ilişkilendirilmemiş olanı kastediyorum. Öyleyse, farklı bir numaraya sahipseniz ve daha önce Tinder'da hiç kullanılmamışsa, bunu kullanın!

Hesabınızı sıfırlarken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta:

 • Eski hesabında kullandıysan Instagram hesabını bağlayamazsın.
 • Spotify'ınızı önceki hesabınızda kullandıysanız bağlayamazsınız.
 • Yeni bir e-posta adresi kullanmanız gerekecek.
 • Daha önce Tinder Plus veya Gold dahil bir şey satın aldıysanız, yeni bir Apple kimliğine veya Google Play Hesabına ihtiyacınız olacak.
 • Hesabınızı sıfırlamadan önce Tinder Plus veya Gold etkinse, satın alımların geri alınması sizi hemen tanımaya ve eski ELO puanınızı geri vermenize veya hesabınızı yeniden silmenize neden olur.
 • SMS onayı almak için yeni telefon numarasına erişiminiz olması gerekir.

Daha önce de belirttiğim gibi, bu biraz riskli olabilir, bu nedenle hesabınızı yenilemeye karar verirseniz bu adımları tam uyguladığınızdan emin olun.

Facebook Kullanarak Tinder Hesaplarını Sıfırla:

 1. Tinder hesabınızı ve uygulamayı telefonunuzdan silin (Eğer Tinder hesabınız silindiyse bu adımı atlayın).
 2. Henüz yapmadıysanız, yeni bir Facebook hesabı oluşturun - Facebook uygulamasında veya telefonunuzun web tarayıcısında bu yeni hesaba (ve eski hesabınızdan çıkmış) giriş yaptığınızdan emin olun.
 3. Tinder'i tekrar indirin ve yeni bir hesap oluşturun.
 4. Kayıt işleminde yeni telefon numarası kullanın.

Sadece Telefon Numarasını Kullanarak Tinder Hesabını Sıfırla:

 1. Tinder hesabınızı ve uygulamayı telefonunuzdan silin (Eğer Tinder hesabınız silindiyse bu adımı atlayın).
 2. Tinder'i tekrar indirin ve yeni bir hesap oluşturun.
 3. Kayıt işleminde yeni telefon numarası kullan.

Tinder Hesabınızı Başarıyla Sıfırladığınızı Nasıl Bilebilirsiniz?

Eğer Tinder hesabınızı sildiyse, anlamak oldukça kolay olacaktır - Tinder şimdi çalışıyorsa, hepsi bu kadar!

Sadece ELO puanınızı sıfırlamak istemeniz durumunda, yeni kullanıcı artırma işleminiz başlatılmışsa işlem başarılı demektir. Bunun normalden daha fazla eşleşme sağladığından başka işe yaramadığını bilmenin somut bir yolu yok.

Öyle görünüyorsa, tebrikler, işe yaradı!

Şimdi bu işe yaradığı için, devam edip Instagram ya da Spotify'ınızı bağlayabileceğiniz anlamına gelmediğini unutmayın, aksi takdirde Tinder sizi çözecek ve eski puanınıza geri döneceksiniz veya hesabınızı tekrar sileceksiniz.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!