Tinder Sık Bulunduğunuz Yerlere Göre Eşleşme Özelliğini Başlatıyor

Tinder Sık Bulunduğunuz Yerlere Göre Eşleşme Özelliğini Başlatıyor

Tinder, takıldığınız yerlere göre potansiyel tarihlerle eşleşen yeni bir özellik olan Places'i başlattı. Bu, mahallenizdeki yenilikçi kafeteryaya sık gidiyorsanız, diğer kahve seven biriyle tanışmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Tinder, çevrimiçi arkadaşlık uygulaması olarak haklı bir üne sahiptir. Birçok insan Tinder'de tanıştılar ve mutluluğa adım attılar, ancak çoğu Tinder kullanıcısı kısa süreli eğlence peşinde. Şimdi, belki de Places, Tinder’in son özelliği, tüm bunları değiştirecektir.

Konum Tabanlı Sağdan Sönme
Tinder Blog'a göre, Places “takıldığınız yere takılan yeni insanları keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır”. esasen,
Yerler'i kullanmak, ister bir bar, ister restoran, isterse de bir spor salonu olsun, sizinle aynı yerleri ziyaret eden kişilerle Tinder eşleştirecektir.

Tek yapmanız gereken, Keşif ekranınızın üstündeki iğneye dokunun ve ardından “Yerleri Açın” seçeneğine dokunarak etkinleştirin. Sonra, sadece hayatınızı gözden geçirin ve sizinle aynı yerleri ziyaret etmiş olası eşleşmelerin bir listesini hazırlayın. Daha sonra normal olarak hızlıca kaydırabilirsiniz.

Potansiyel gizlilik sorunlarını fark eden Tinder, bazı koruma önlemleri kurdu. Bu amaçla, uygun gördüğünüz gibi dahil olmayı veya devre dışı bırakmayı tercih ederseniz, ayrıldığınız ana kadar bir yerde görünmezsiniz ve her zaman ziyaret olarak listelediğiniz yerleri kontrol edersiniz.

Tinder şu anda yalnızca üç şehirde Yerleri test ediyor: Avustralya'da Sydney ve Brisbane ve Şili'de Santiago. Uygulama, başka bir yerde kullanıma sunmadan önce bu şehirlerden geri bildirim toplayacak, ancak ABD’de daha önce bulunabileceğini varsayalım.

Tinder Places Karışık Bir Çanta Gibi
Tinder’in, kullanıcıların Rehber’i kullanırken güvende kalmalarını sağlamaya yönelik çabalarına rağmen, hala sorun yaşanabilir. Basitçe, gerçek hayatta potansiyel eşleşmelerinize denk gelme olasılığınız artacağından, en azını söylemek zor olabilir.

Yine de, eğer siz ve potansiyel eşleşmeniz her gün aynı kafeyi ziyaret ederseniz, belki de Tinder Places, birbirinize hayran olduğunuz ve aslında bir konuşma başlattığınız arasındaki fark olacaktır. Ve eğer iyi giderse, kimin nereye gidebileceğini biliyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 400 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Tinder Sık Bulunduğunuz Yerlere Göre Eşleşme Özelliğini Başlatıyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Tinder Sık Bulunduğunuz Yerlere Göre Eşleşme Özelliğini Başlatıyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder Sık Bulunduğunuz Yerlere Göre Eşleşme Özelliğini Başlatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "