Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin

Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin

Üniversiteye devam etmek öncelikli olarak eğitim ile ilgili iken, aynı zamanda gençlerin ilk kez özgür kalmasını da temsil eder. Tinder, öğrencilerin uygulama içinde daha fazla eşleşme yapmasına yardımcı olmak için hevesli, bu yüzden üniversite öğrencilerini genelden ayırmak için Tinder U'yu başlattı.

İlginizi Çekebilir Tinder'da Eşleşme Oldu Ama Nasıl Devam Edeceksiniz?

Tinder'da Eşleşme Oldu Ama Nasıl Devam Edeceksiniz?

Harika haber! Tinder'da gerçek bir kişiyle eşleştirildiniz! Ama çok heyecanlanmadan önce, güvenli bir şekilde nasıl ilerleyeceğinizi öğrenmelisiniz. Potansiyel partnerinizin fake olmadığından emin olmanız gerekir. Dikkatli bir şekilde, ilerlemeniz gerekir. İşte bizim tavsiyemiz.

Ve zaten Tinder’ın kullanıcı tabanının yarısından fazlasını oluşturan 18 ila 24 yaşındakiler, doğrudan öğrencilere hitap ediyor.

Tinder U Öğrencilerin Diğer Öğrenciler ile Tanışmalarını Sağlıyor
Tinder U esas olarak Tinder uygulamasında bir özelliktir. Sadece üniversiteye giden çocuklara açık olan bir özellik. Öğrenciler, Tinder ve Tinder U'yu kullanma arasında geçiş yapabilirler, ikinci bölümde ise sadece sizi alandaki diğer öğrencilerle eşleştirir.

Tinder U'ya kaydolmak için, kampüste bulunmanız ve .edu e-posta adresinizle Tinder'e erişim sağlamanız gerekir. Daha sonra, uygunluğunuzu doğrulamak için tıklamanız gereken e-posta yoluyla bir davetiye alacaksınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra, kullanıcılar uygulamayı bir sonraki başlatışlarında Tinder U deneyiminde olacaklar.

Öğrenciler bu şekilde giriş yaptıklarında okulun logosunun ekranın en üstünde olduğunu görecekler ve bireysel profil fotoğraflarının, kullanıcının okulu olduğunu göstermek için sol altta yetenekleri olacaktır. Tinder U, kullanıcıların kampüsten gitmesini engelleyemez. Ancak, ekranın üst kısmındaki bir geçiş düğmesi kullanarak, kullanıcılar yerine göre kaydırmayı seçebilirler.

Ancak, çoğu öğrencinin daha açık nedenlerle Tinder U kullanacağından şüpheleniyoruz. Tinder U, şu anda iOS kullanıcılarına “4 yıllık, akredite, kar amacı gütmeyen, ABD'de geleneksel yüz yüze öğrenme biçiminde kurslar veren okullarda” kullanılıyor. Ancak, kullanılabilirliğinin genişletileceğini düşünüyoruz ve ayrıca şirket, Android sürümü için bir zaman dilimi vermedi.

Daha fazla öğrenci, daha fazla eşleşme için Tinder'i kullanıyor. Tinder U doğal bir sonraki adımdı. Öğrencilerin kendilerini dünyanın geri kalanından ayrı tutmasına izin verir ve sadece aynı okula veya okullara yakın olan diğer insanlarla çıkabilirsiniz.
 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 232 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın