Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin

Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin

/ Okuma süresi: 2 dk, 12 sn / Yorum (0)
A A A

Üniversiteye devam etmek öncelikli olarak eğitim ile ilgili iken, aynı zamanda gençlerin ilk kez özgür kalmasını da temsil eder. Tinder, öğrencilerin uygulama içinde daha fazla eşleşme yapmasına yardımcı olmak için hevesli, bu yüzden üniversite öğrencilerini genelden ayırmak için Tinder U'yu başlattı.

İlginizi Çekebilir
Tinder'da Eşleşme Oldu Ama Nasıl Devam Edeceksiniz?

Tinder'da Eşleşme Oldu Ama Nasıl Devam Edeceksiniz?

Harika haber! Tinder'da gerçek bir kişiyle eşleştirildiniz! Ama çok heyecanlanmadan önce, güvenli bir şekilde nasıl ilerleyeceğinizi öğrenmelisiniz. Potansiyel partnerinizin fake olmadığından emin olmanız gerekir. Dikkatli bir şekilde, ilerlemeniz ge..

Ve zaten Tinder’ın kullanıcı tabanının yarısından fazlasını oluşturan 18 ila 24 yaşındakiler, doğrudan öğrencilere hitap ediyor.

Tinder U Öğrencilerin Diğer Öğrenciler ile Tanışmalarını Sağlıyor
Tinder U esas olarak Tinder uygulamasında bir özelliktir. Sadece üniversiteye giden çocuklara açık olan bir özellik. Öğrenciler, Tinder ve Tinder U'yu kullanma arasında geçiş yapabilirler, ikinci bölümde ise sadece sizi alandaki diğer öğrencilerle eşleştirir.

Tinder U'ya kaydolmak için, kampüste bulunmanız ve .edu e-posta adresinizle Tinder'e erişim sağlamanız gerekir. Daha sonra, uygunluğunuzu doğrulamak için tıklamanız gereken e-posta yoluyla bir davetiye alacaksınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra, kullanıcılar uygulamayı bir sonraki başlatışlarında Tinder U deneyiminde olacaklar.

Öğrenciler bu şekilde giriş yaptıklarında okulun logosunun ekranın en üstünde olduğunu görecekler ve bireysel profil fotoğraflarının, kullanıcının okulu olduğunu göstermek için sol altta yetenekleri olacaktır. Tinder U, kullanıcıların kampüsten gitmesini engelleyemez. Ancak, ekranın üst kısmındaki bir geçiş düğmesi kullanarak, kullanıcılar yerine göre kaydırmayı seçebilirler.

Ancak, çoğu öğrencinin daha açık nedenlerle Tinder U kullanacağından şüpheleniyoruz. Tinder U, şu anda iOS kullanıcılarına “4 yıllık, akredite, kar amacı gütmeyen, ABD'de geleneksel yüz yüze öğrenme biçiminde kurslar veren okullarda” kullanılıyor. Ancak, kullanılabilirliğinin genişletileceğini düşünüyoruz ve ayrıca şirket, Android sürümü için bir zaman dilimi vermedi.

Daha fazla öğrenci, daha fazla eşleşme için Tinder'i kullanıyor. Tinder U doğal bir sonraki adımdı. Öğrencilerin kendilerini dünyanın geri kalanından ayrı tutmasına izin verir ve sadece aynı okula veya okullara yakın olan diğer insanlarla çıkabilirsiniz.
 

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 282 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder’in Son Özelliği, Tinder U, Sadece Üniversite Öğrencileri İçin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.