Ogznet.com

Tiny Scanner, Android cihazınızı taşınabilir bir belge tarayıcıya dönüştüren ve her şeyi görüntü veya PDF olarak tarayabilen küçük bir tarayıcı uygulamasıdır. Tiny Scanner telefonunuzun kamerasını kullanarak dökümanlarınızı PDF formatına dönüştürebiliyor.

Bu pdf belge tarayıcı uygulamasıyla, belgeleri, fotoğrafları, makbuzları, raporları veya hemen hemen her şeyi tarayabilirsiniz. Bu pdf belge tarayıcı uygulaması hem telefon hem de tablet için hızlı ve mükemmel bir scanner uygulaması.

Tiny Scanner, cep telefonunuzu taşınabilir bir tarayıcıya dönüştüren bir pdf belge tarayıcı uygulamasıdır. Taramalar cihazınıza görüntü veya PDF olarak kaydedilir. Taramalarınızı klasörler halinde adlandırın ve düzenleyin ve paylaşın.

Bir evrakın normal resim olarak fotoğrafını çekip sonra çıktı aldığınızda çok kötü çıkabiliyor genelde. Çünkü çektiğiniz resim loş bir ortamda çekilirse karanlık, aydınlık bir ortamda çekilirse parlayabilir. Ayrıca evrakın karşısına geçip çektiğiniz için çıktı aldığınızda görünüş açısından açı farkı oluşacak. Bu da evrak çıktısında evrakın huni gibi görünmesine yol açacak.

Kısaca size bir evrakın resminin çekilip çıktı alınmasında nasıl bir durumla karşılaşacağınızı anlatmaya çalıştım. Bir evrakı özellikle de resmi bir evrakı birine göndermek istiyorsanız mutlaka tarayıcı özelliği olan bir uygulama ile fotoğrafını çekip PDF formatında gönderin. Bu daha profesyonel bir yol olacak ve gönderdiğiniz kişide daha güzel bir çıktı alma şansı yakalacaktır. Zaten uzun zamandır Whatsapp PDF formatında dosya alıp-gönderiyor. Mail adresi ile de uğraşmanıza gerek kalmıyor. Direkt olarak dökümanın fotoğrafını çekip, otomatik olarak PDF formatına dönüştürün ve Whatsapp ile kolayca gönderin.

Tiny Scanner uygulamasıda, çektiğiniz resimleri PDF formatına dönüştüren bir uygulama. Bu konuda yapılmış diğer uygulamalar arasında en iyisi diyebilirim.

İlginizi
çekebilir
5 Ücretsiz Online PDF Düzenleme Sitesi

Uygulama ile ister tek bir sayfayı, isterseniz 50-100 sayfayı PDF formatında çekebilirsiniz. Scanner programı isterseniz çektiğiniz resimleri otomatik olarak birleştirip tek bir pdf dosyası olarak kaydediyor.

Örneğin kitapları dışarı çıkarmanın yasak olduğu, gittiğiniz bir kütüphanede, aradığınız kitabın ilgilendiğiniz sayfalarını cep telefonunuz ve bu uygulama yardımı çekip PDF formatında kaydedebilir ve fotokopi kuyruklarında beklememiş olursunuz. Yada acil bir şekilde bir evrakın fotokopisi lazım olduğunda profesyonel bir şekilde evrakı cep telefonunuza tarayıp daha sonra çıktı alabilirsiniz. Evrakın veya sayfanın resmini almaktan daha akıllıca bir yol.

İlginizi
çekebilir
Android için en iyi PDF Uygulamaları 2018

Evrak işleri ile uğraşıyorsanız veya öğrenci iseniz mutlaka bu ücretsiz uygulamayı cep telefonunuza yükleyin. İllaki lazım olur :)

Dosyayı İndir (Ücretsiz)
Daha önce 42 kez indirildi.