Gizlilik odaklı internet sörfçüleri için artık Brave web tarayıcısı, Tor'un açık ağına özel göz atma bileşeninin desteği ile bütünleştirdi. Chromium web tarayıcısı, 0.23 sürümündeki "Tor ile Özel Sekmeler" özelliğinin beta sürümünü yayınladı.

İlginizi Çekebilir Güvenli Web Tarama için En İyi Tor Alternatifleri

Güvenli Web Tarama için En İyi Tor Alternatifleri

İnternet kullanıcıları güvenli tarama deneyimlerine devam edebilmek için en iyi Tor alternatiflerine göz atmaya başladılar. Bu Tor alternatifleri, eksiksiz anonimlik ile derin internete erişim sağlar.

Brave’ın bu özelliği açıklandığı gibi, Web tarayıcısı tarafından sağlanan standart güvenlik özelliklerine ek olarak, Tor'un eklenmesi özel tarama işlevlerinin internet servis sağlayıcıları, genel internet ağları (açık Wi-Fi servisleri) tarafından takip edilmesini çok daha zor hale getirmektedir.

Bu aynı zamanda web sitelerinin kullanıcıların IP adreslerine göre takip edememelerini sağlar.

Tor ile Özel Sekmeler özelliği, web araması için DuckDuckGo özelliğine sahiptir ve 19 diğer arama sağlayıcısı arasından seçim yapılabilir.

Tor'un Brave'ın kullanıcılarına bu özelliği sağladığı işlevsellik karşılığında, Brave, Tor'un ağına bant genişliği katıyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 351 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Tor Destekli Brave Web Tarayıcı Çıktı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Tor Destekli Brave Web Tarayıcı Çıktı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tor Destekli Brave Web Tarayıcı Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "