Trafik'de araç kullanan milyonlarca insanın yaşabileceği talihsiz olayları tahmin etmek ne yazık ki mümkün olmuyor. Bu gibi talihsizlikler bizlerin sahip oldukları, mal olarak kabul edilen araçlarımızı tehlikeye sokuyor. İşte sigorta şirketleri de bunun için var. Aracımıza yaptırdığımız sigorta ile sahip olduğumuz arabamız güvence altına alınıyor. Kısaca verdiğimiz bu bilgilerden sonra sıkça karşılaştığımız Tramer nedir? hakkında bilgi verelim.

Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi'nin kısaltılması sonucu karşımıza çıkan Tramer, araçların sigorta bilgilerini toplayan bir veri deposudur. Tramer sorgulaması yaparak trafikteki araçların sigorta bilgilerine ulaşabilir, araçların trafikte yaşamış olduğu talihsizliklerden kaynaklanan hasar bilgilerine erişebilirsiniz. Araç alırken yapılan tramer sorgulaması mecburen yapılmalı ve dolandırıcılığa açık kapı bırakılmamalıdır.

Ahmet Maranki Alışveriş

Prof. Dr. Ahmet Maranki'yi neredeyse herkes biliyordur. Özellikle organik gıdalar ve bitkiler ile hastalarımıza şifa kaynağı olabilecek karışımların tarifini ve hazır olarak sizlere sunan Ahmet Maranki, her türlü hastalık için sizlere bir ürün sunuyor. Televizyon'da popüler olan Ahmet Maranki siz hastalar için websitesi üzerinden ihtiyacınıza göre kürlerini ve karışımlarını satışa sunmaktadır. Bitkisel ürünler, kişisel bakın ürünleri, Form ürünleri ve Kozmik Tuzlar gibi bir çok kategoride sizlere ilginç karışımları sunan Ahmet Maranki, faydası olduğu gibi zararı da olan ilaçların önüne geçebilmek için yeni ürünlerini sizlere sunuyor.

Ahmet Maranki alışveriş sitesinden sizlere bu başarılı ürünlerini sunuyor. Şifayı bitkilerden sağlamanız sizler için daha iyi olacak...

Kaynak: www.serkansamur.com.tr

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 415 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Tramer nedir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Tramer nedir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tramer nedir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "