Ogznet.com

TubeMate, YouTube videolarını Android telefonunuza indirmek için en popüler uygulamalardan biridir. Kullanımı gerçekten çok kolaydır ve sadece ihtiyacınız olan özelliklere sahiptir.

TubeMate, dahili medya oynatıcısı üzerinden izleyebildiğiniz videoları farklı çözünürlüklerde indirmenize imkan tanırken Mp3 formatına da dönüştürebilmektedir.

Uygulama Google Play Store'da yer almamaktadır. Çünkü Google, kuralları gereği YouTube videolarının indirilmesine izin vermediği için bu tür uygulamaların Play Store'da olmasına izin vermiyor ve genelde olanlarıda kaldırıyor. Play Store'da geriye kalan video indirme uygulamalarının çoğuda zaten genelde hiç bir işe yaramayan sahte video indirme uygulamaları olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu uygulama işini gerçekten çok iyi yapıyor. Video indiriken bağlantı hatası vs. gibi hatalarla karşılaşmıyorsunuz.

Uygulamayı yönlendirileceğiniz indirme sitelerinden Apk dosyası olarak indirmeniz gerekiyor. Bu nedenle öncelikle Android cihazınızın başka yerlerden indirilen uygulamaları yüklemesine ve çalıştırmasına izin vermeniz gerekir. Bu ayarı açtığınızda dikkatli olun, çünkü yalnızca güvenli olduğunu bildiğiniz uygulamaları indirdiğinizden emin olun.

tubemate

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi YouTube Video İndirme Uygulamaları

Uygulama içinde arama motoru mevcut. Arama yapıp istediğiniz videoyu köşedeki indirme butonuna tıklayarak dakikalar içerinde indirebilirsiniz.

320x240 çözünürlükten 1920x1080 Full HD çözünürlüğe kadar video indirme seçenekleri sunan program, hızlı video indirme performansına sahiptir. Ayrıca arka planda çalışarak aynı anda farklı işlemler yapabilmenize olanak tanımaktadır. Aynı anda birden fazla video indirmenizi mümkün kılan program indirme işlemlerinizi durdurarak kaldığınız yerden devam etmenize de izin vermektedir.

Türkçe dil desteğine sahip programın ayarlarından indirilen videoların kaydedileceği yeri ayarlayabilmeniz mümkündür. Böylece videoları telefonunuzun hafızası yerine hafıza kartına kaydedebilirsiniz. Program yeni güncellemeleri otomatik olarak haber verirken Türkçe ipuçlarını görüntüleyerek kolay bir kullanım sunmaktadır.

İlginizi
çekebilir
YouTube Video İndirme Araçları

Ücretsiz olarak sunulan TubeMate video indirme uygulaması en başarılı Android video indirme uygulamalarındandır.