Twitter Takipçileriniz Neden Azalıyor?

Twitter Takipçileriniz Neden Azalıyor?

Twitter bir bahar temizliği ile milyonlarca hesabı temizliyor. İyi haber, bu Twitter'daki ölü hesapların bazılarını temizleyecektir. Kötü haber, özellikle de popülerseniz, takipçi sayınızda önemli bir düşüş yaşanacağıdır.

İlginizi Çekebilir Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Merhaba, Twitter hesabını nasıl sileceğimizi paylaşacağımız ile ilgili yeni bir yayınla geri döndük. Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız ve twitter hesabını silme adımlarını bilmiyorsanız, bu yazıyı okuyun.

Twitter Bir Bahar Temizliği Var

Twitter'ın şu anda 330 milyon aktif kullanıcısı var. Bu sağlam bir sayıdır. Ancak, Facebook’un milyarlarca kullanıcısıyla kıyaslandığında aktif kullanıcıların ötesinde, uzun zaman önce Twitter'dan vazgeçen milyonlarca aktif kullanıcı var.

Evi temizlemek için, Twitter şu anda milyonlarca hesabı siliyor. Geçtiğimiz günlerde, bot ya da spam olduğu rapor edilen 70 milyon hesap askıya alındı. Ve şimdi Twitter, kilitli hesapları takipçi sayımlarından kaldırıyor.

Kilitli Hesaplara Hoş Geldiniz
Kilitli hesaplar, Twitter'ın çeşitli nedenlerle önceden kilitlenmiş olduğu hesaplardır. Muhtemelen gerçek insanlara aittir (botlar yerine),
Ancak Twitter, şüpheli bir oyun olmadığından (hackerlardan ve benzerlerinden) emin oluncaya kadar şüpheli davranışlar nedeniyle kilitledi.

Bir Twitter blog yayınında Twitter, bir hesabı kilitleme nedenlerinin “büyük miktarda istenmeyen yanıt veya tweet atma, yanıltıcı bağlantılar tweet atma veya çok sayıda hesap söz konusu olduktan sonra hesabı engelliyorsa” ifadesini içerir.

Bir hesabı kilitlediğinde, Twitter sahibiyle iletişim kurar ve erişimi yeniden kazanmak için şifresini sıfırlamasını ister. Maalesef, bu genellikle olmaz, dolayısıyla bu kilitli hesaplar etkin değil. Dolayısıyla Twitter’ın bunları kaldırır.
Twitter, çoğu insanın ortalama dört takipçi kaybettiğini iddia ediyor. Bununla birlikte, takipçi sayısı arttıkça, kayıp sayısı da o kadar yüksektir. Bu, ünlülerin ve politikacıların binlerce takipçisinin toplu olarak bir anda silindiğini gösterir.

Burada hatırlanması gereken önemli nokta, bu hesapların zaten bir şey yapmadığıdır. Bu nedenle, Twitter bunları temizleyebilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 295 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Twitter Takipçileriniz Neden Azalıyor? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Twitter Takipçileriniz Neden Azalıyor? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Takipçileriniz Neden Azalıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Nedir?

21 Oca 2019 / Web Araçları & Script İndir
İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

21 Oca 2019 / Program İndir & İnceleme
Migren Profiliniz Nedir?

Migren Profiliniz Nedir?

19 Oca 2019 / Genel & Yaşam
Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

19 Oca 2019 / Site Tanıtım
Vuubi Kadın