Ücretli Android Uygulamalarını Ücretsiz İndirin

Ücretli Android Uygulamalarını Ücretsiz İndirin

Ücretli Android uygulamalarını ücretsiz almanın bir yolunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Google ve Amazon’dan gelen promosyonların yanı sıra, birçok üçüncü taraf web sitesi ve uygulaması ücretsiz veya ağır indirimler için uygulamalar sunmaya devam ediyor.

Akıllı telefonlarda; arama yapmamıza, mesaj göndermemize, fotoğraf çekmemize, video izlememize, sağlığımızı izlememize yardımcı olacak mobil uygulamalara ihtiyacımız var. Birçok yerleşik Android uygulaması bu görevleri kolayca yerine getirse de, genellikle üçüncü taraf uygulamalara da ihtiyaç duyarız.

Bu üçüncü parti uygulamalar ücretli olduğu gibi ücretsiz de olabilirler. Ancak ücretsiz uygulamalar genellikle bir sürü reklam ve uygulama içi satın alımlarla birlikte gelir. Bu yüzden, mümkün olduğunda insanlar ücretli uygulamaları tercih ediyor. Ancak bu herkes için mümkün değil. Çoğumuz Android uygulamaları için para harcamak istemiyoruz.

Bu yazıda, ücretli Android uygulamalarını ve oyunlarını ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi göreceksiniz.

İşte ücretli Android uygulamalarını ücretsiz indirme yöntemleri:

1. myAppFree - App of The Day - Free Apps Everyday

Her gün yeni bir ücretli uygulamayı ücretsiz almanın kolay bir yolunu arıyorsanız cevap bu uygulama. Bu her gün yepyeni bir kaliteli ücretsiz uygulama anlamına gelir myAppFree uygulamasında ücretsiz olan ücretli uygulamayı indirmek için 24 saat süreniz var. Sonra uygulama yine ücretli olacak.

2. Google Ödüllü Anketler

Google Ödülü Anketler uygulaması ücretsiz Play Store kredisi kapmak için bilinen bir yöntemdir. Google Play Store'dan ücretsiz Android uygulamaları ve oyunları indirmek ve para harcamamak için bu kredinizi kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı Android cihazınıza kurmanız ve bazı anketleri cevaplamanız gerekiyor. Her hafta bir ankete katılabileceğinizi unutmayın.

3. Freapp - Free Apps Daily

Tıpkı myAppFree gibi, Freapp ücretli Android uygulamalarını ücretsiz indirmenin başka bir yoludur. Bu uygulama, her gün ücretsiz bir uygulama indirmenizi sağlar ve ayrıca diğer uygulamalarda büyük indirimler sunar.

4. Amazon’s Underground

Amazon Underground programı yakında sona eriyor, 31 Mayıs'ta kapanıyor. Ücretsiz olarak binlerce Android uygulaması ve oyunu sunuyor. Amazon'un tabletlerine sahip olanlar için bu ücretsiz program 2019'un sonuna kadar devam edecek. Diğer Android cihazlarının sahiplerinin hızlı davranması ve 31 Mayıs'tan önce uygulamaları kapması gerekiyor.

5. Play Store Sales

Play Store Sales, ücretli Android uygulamalarını ücretsiz olarak indirmenin ve bazılarında indirimler elde etmenin başka bir yoludur. Sık kullandığınız uygulamaları bulmak için bu web sitesini yer imlerine ekleyebilir ve düzenli olarak inceleyebilirsiniz.

6. Haftanın Google Play Ücretsiz Uygulaması

Geçen yıl, Google Play Store'a haftanın ücretsiz uygulaması şeklinde bir bölüm eklendi. Play Store'un Aile bölümünden erişilebiliyor. Hala test aşamasında olduğundan, bazılarınız bu menüye erişemeyebilir.

2018'in En İyi Android Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Android Uygulamaları

Android'e Market Dışından Uygulama Yükleme
İlginizi Çekebilir

Android'e Market Dışından Uygulama Yükleme

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile