Ogznet.com

Ücretli bilgisayar programlarını tamamen ücretsiz veya %60-70 lere varan indirimlerle satın alıp kullanabileceğiniz bir site topsoftbargains.com.

Sitede belli zaman dilimlerinde ve belli programlarda indirimler uygulanmaktadır. Program sayfasında görünen geri sayım sayacı bitene kadar o program ücretsiz veya belli yüzdelerde indirimle sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve istediğiniz programı sepete atmak.

%100 Discount yazan programlar tamamen ücretsizdir. Ama programın kullanım aralığı 6 ay vs. gibi sınırlıdır. Bende Avast Internet Security kampanyasını yakalamıştım %100 ücretsiz olarak ve indirip kullanıyorum. Ancak tabi 6 ay süreyle ve kullanım kısıtlaması olmaksızın.

İhtiyacınız olan programları indirimlerle sahip olabileceğiniz güzel bir site. Günlük takip etmek gerek. Devamlı yeni programlar ekleniyor. Mesela crack li antivirüs programları kullanacağınıza, buradan %100 ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Böylece programları hem yasal olarak hemde bilgisayarınız için tehlike olmadan kullanın. Süre bitince başka bir programın başka bir kampanyasını yakalar böylece yılı bitirirsiniz.

Neden bu programlar ücretsiz diyebilirsiniz. Firmalar bu platformda reklam yapıyor. 6 ay boyunca ürününü size denettiriyor. Eğer memnun kalırsan satın alırsın firma kazanır, memnun kalmazsan silersin kimse zararlı çıkmaz :)

topsoftbargains.com

http://www.topsoftbargains.com/