Ogznet.com
Ücretli Programları ve Uygulamaları Ücretsiz Olarak İndirin Paylaş:

Ücretli Programları ve Uygulamaları Ücretsiz Olarak İndirin

Ücretli Programları ve Uygulamaları Ücretsiz Olarak İndirin

Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirin

Torrent ve kötü amaçlı web sitelerinin karanlık sokaklarında dolaşmak yerine, tam sürüm programları ve uygulamaları ücretsiz ve yasal olarak indirmek için güvenli program indirme siteleri listemize bir göz atın.

SharewareOnSale en iyi ücretsiz program ve uygulama indirme sitelerinden biridir ve her gün ücretsiz olarak birçok ücretli program ve uygulama sunar. Site, sadece tam sürüm programları ücretsiz indirmenizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bazı indirimler de sunuyor. Ücretli programlar hem Windows hem de Mac için ücretsizdir.

Ayrıca Android ve iOS ücretli uygulamalarını ücretsiz veya indirimli fiyatlarla size sunuyor.

GiveAwayOfTheDay, uzun süredir kullanıcılarına ücretsiz program indirmeleri sağlamaktadır. Her gün bir veya iki ücretli program ücretsiz sunulur. Burada sunulan programlar 24 saatlik bir süre içinde ücretsiz yüklenebilir ve yani bu süre içinde programı indirip yüklemeniz gerekmektedir. Sunulan programlar deneme sürümü değil, tam sürümdür. Bu web sitesi, belirli bir programa ihtiyaç duyduğunuzda faydalı olabilir.

Web sitesine mail adresiniz ile abone olursanız günlük bültenlerinden hediye program bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca ücretli Andriod ve iOS uygulamalarını da ücretsiz sunuyorlar.

Ücretsiz program indirmek istiyorsanız, Giveaway Radar, güvenli program indirme sitelerinden ve farklı sağlayıcılardan programlar bulup sizinle paylaşıyor. Ancak bu sitede antivirüs ve VPN gibi programları bulamazsınız.

Giveaway Radar, doğrudan program indirme sitesi değildir. İnternette bulduğu ücretsiz program indirme linklerini sizinle paylaşan bir sitedir. Size çeşitli program indirme sitelerinde devam eden tüm ücretsiz program indirme linklerini hızlı bir şekilde gösterdiği için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Web sitesinde ayrıca, kontrol edebileceğiniz uzun süreli ücretsiz indirme linkleri bulunan bir kategorisi var.

TopWareSale tam sürüm programaları ücretsiz veya günlük indirimlerle sunuyor. En iyi programları en düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hem Windows hem de Mac OS için programlar bulunmaktadır. Bu programlar multimedya, tasarım, antivirüs, internet, ofis, iş vb. gibi farklı kategorileri kapsar. Günlük ücretsiz programlar dışında, ayrıca diğer indirimli programları da inceleyebilirsiniz.

Güvenlik, Yardımcı Programlar, Ses / Video / Fotoğraf ve Yedekleme ve Kurtarma gibi kategorize edilmiş ücretsiz programlar sunar. Windows ve mobil cihazların yanı sıra, “Mac için ücretsiz uygulamalar” bölümüne de sahiptir.

Tickcoupon, programlar için indirim sağlayan kupon kodları da sağlar.

Techno360 ücretsiz tam sürüm programlar sunar. Windows ve Mac için programlar sunan güvenli indirme sitelerinden biridir. Genellikle programlar için bir yıla kadar tek kullanıcılı ücretsiz bir lisans sağlanır.

Ayrıca ücretli Android uygulamalarını ücretsiz indirebilceğiniz bir kategoriye de sahip

TechTipLib ücretli tam sürüm programları ücretsiz indirmenizi sağlar ve ücretsiz kullanım lisansları günlerden bir aya kadar sürebilir. Ancak tekliflerinden yararlanmak için TechTipLib'in sosyal hesaplarını beğenmeniz gerekmektedir. Sadece ücretsiz bir program indirme sitesi değil aynı zamanda Windows, Apple, iPhone, iPad, MS Office, ücretsiz yazılım, SEO, WordPress temaları, e-kitaplar ve daha fazlası gibi konularda 6.700'den fazla makaleye sahiptir.

Öncelikle ücretli yazılımı ücretsiz olarak veya indirimli bir fiyatla bulabileceğiniz bir program ve oyun indirme sitesidir. Android, Mac, Windows ve iOS için ücretsiz uygulama indirmeleri sunarlar. Kullanıcılar forumlarını ücretsiz program indirme ve indirim teklifleri konusunda yardımlaşmalar için kullanırlar.

Kaliteli ücretli programların ücretsiz indirildiği bir başka ücretsiz program indirme sitesidir. Web sitesi, sistem, multimedya, güvenlik programları, oyunlar ve daha fazlası gibi farklı türde Windows ve Mac için ücretli programların ücretsiz indirme linklerine sahiptir.

Site ayrıca programlar için ücretsiz lisans kampanyaları düzenlemektedir. Örneğin, web sitesinin en son kampanyası 1 yıllık ücretsiz AVG Internet Security lisansıydı.

MalwareTips, Windows yüklü bilgisayarlara program indirmek için ücretsiz ve en iyi web sitelerinden biridir. Diğer sitelerin aksine, MalwareTips, teknik Haberler, incelemeler, kötü amaçlı yazılım örnekleri ve daha fazlası gibi farklı türde içerikleri içeren bir forum sitesidir.

Birkaç kayıtlı kullanıcının güvenlikle ilgili programlar ve daha fazlası için bir hediye lisans vermeye başladığı bir fırsat forumunu yeni başlattılar.

İlginizi çekebilir

Ücretli PC Oyunlarını Ücretsiz İndirmek İçin En İyi 10 Web Sitesi 2019

Bilgisayar oyunlarına çok para vermek istemeyenlerde misiniz? Ancak çok nadiren iyi bilgisayar oyunları ucuz veya ücretsizdir. Peki ya ücretli bilgisayar oyunla..

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!