Ücretli Programları Ücretsiz Olarak İndirmek İçin En İyi 11 Web Sitesi

Ücretli Programları Ücretsiz Olarak İndirmek İçin En İyi 11 Web Sitesi

Torrent ve kötü amaçlı web sitelerinin karanlık sokaklarında dolaşmak yerine, tam sürüm programları ücretsiz ve yasal olarak indirmek için güvenli program indirme siteleri listemize bir göz atın.

1. SharewareOnSale

SharewareOnSale en iyi ücretsiz program indirme sitelerinden biridir ve her gün ücretsiz olarak birçok ücretli program sunar. Site sadece tam sürüm yazılımı ücretsiz sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda program indirimlerini de sunuyor. Ücretli programlar hem Windows PC hem de Mac için ücretsizdir.
Ayrıca Android ve iOS tam sürüm uygulamalarını ücretsiz veya indirimli fiyatlarla sunarlar. Ürün hediye sayfasında, indirmeniz ve denemeniz için büyük bir ücretsiz program listesi bulunmaktadır.

2. GiveAwayOfTheDay

GiveAwayOfTheDay, 5 yıldan fazla bir süredir kullanıcılarına ücretsiz bilgisayar programları sağlamaktadır. Her gün bir veya iki yazılım sunarlar. Burada sunulan programlar 24 saatlik bir süre için yüklenebilir ve bu süre için tamamen ücretsizdir; yani, sunulan programlar deneme sürümü değil, tam sürümdür. Bu web sitesi, belirli bir programa ihtiyaç duyduğunuzda faydalı olabilir.

Web sitesi ayrıca sundukları yazılımların ve o yayıncının diğer yazılımlarının incelemelerini de sağlar. Abone olursanız günlük bültenlerinden hediye program bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca Andriod ve iOS uygulamalarını da ücretsiz sunuyorlar.

3. Giveaway Radar

Giveaway Radar, 2019’da ücretsiz PC programı arıyorsanız, güvenli indirme sitelerinden ve farklı sağlayıcılardan yazılımlar bulabilirsiniz. Bununla birlikte, antivirüs ve VPN hizmetlerini kapsamazlar.

Bu nedenle, Giveaway Radar kendi başına ücretsiz bir yazılım sitesi değildir, ancak web üzerindeki hediye bağlantılarını ve açıklamalarını gösterir. Size çeşitli ücretsiz program indirme sitelerinde devam eden tüm hediyeleri hızlı bir şekilde görebildiği için favorilerinize kaydedin. Web sitesinde ayrıca, kontrol edebileceğiniz uzun süreli bir hediye kategorisi vardır.

4. Giveaway Club

Giveaway-club, lisanslı Windows programlarını ücretsiz olarak sunan ancak teknik destek sağlamatan bir başka en iyi ve ücretsiz bilgisayar programı indirme sitesidir. Programlar sadece bir veya iki gün gibi sınırlı bir süre için ücretsiz sunulmaktadır. Yazılımın lisansını ancak doğru tarihte kurulduysa etkinleştirebilirsiniz. Tüm yazılımlar üç kategoriye ayrılır: Windows, Oyunlar ve Mac. İhtiyacınıza bağlı olarak, seçenekleri seçebilir ve ihtiyacınız olan yazılımı alabilirsiniz.

5. TopWareSale

TopWareSale tam sürüm programaları ücretsiz veya günlük indirimlerle sunuyor. En iyi programları en düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz ve hatta ücretsiz premium programlar sağlarlar. Program hem Windows hem de Mac OS için kullanılabilir. Bu yazılımlar multimedya, tasarım, antivirüs, internet, ofis, iş vb. gibi farklı kategorileri kapsar. Günlük ücretsiz programlar dışında, ayrıca diğer indirimli araçları da inceleyebilirsiniz.

6. Tickcoupon Giveaway

Güvenlik, Yardımcı Programlar, Ses / Video / Fotoğraf, Yedekleme ve Kurtarma, Sunucular ve Geliştirmeler şeklinde sınıflandırılmış ücretsiz programlar sunar. Windows ve mobil cihazların yanı sıra, “Mac için Giveaway” bölümüne de sahiptir.

Tickcoupon, programlar ve hediye teklifleri için indirim sağlayan kupon kodları sağlar.

7. Techno360

Techno360 ücretsiz tam sürüm programlar sunar. Windows ve Mac için yazılım sunan güvenli indirme sitelerinden biridir. Genellikle yazılım için bir yıla kadar tek kullanıcılı bir lisans sağlarlar.

8. TechTipLib

TechTipLib ücretsiz tam sürüm programlar sağlar ve indirimler günlerden bir aya kadar sürebilir. Ancak tekliflerinden yararlanmak için TechTipLib'in sosyal hesaplarını beğenmeniz gerekir. Sadece ücretsiz bir program indirme sitesi değil aynı zamanda Windows, Apple, iPhone, iPad, MS Office, ücretsiz yazılım, SEO, WordPress temaları, e-kitaplar ve daha fazlası gibi konularda 6.700'den fazla makaleye sahiptir.

9. Download.hr

Öncelikle ücretli yazılımı ücretsiz olarak veya indirimli bir fiyatla bulabileceğiniz bir yazılım ve oyun hediye sitesidir. Android, Mac, Windows ve iOS için hediye sunarlar. Kullanıcılar forumlarını hediye ve tekliflerle ilgili tartışmalar için kullanırlar.

10. Most I Want

Ücretli programların iyi bir listesini sunan başka bir ücretsiz program indirme sitesidir. Web sitesi, sistem programları, video ve görüntü yazılımı, güvenlik yazılımı, oyunlar ve daha fazlası gibi farklı türde Windows ve Mac ücretli yazılımlara sahiptir.

Site ayrıca programlar için ücretsiz lisans hediye kampanyaları düzenlemektedir. Örneğin, en son, web sitesinin 1 yıllık ücretsiz abonelik sunduğu AVG Internet Security yazılımıydı.

Gezinme ve arabirim kullanıcı dostu olsa da, arama sorguları için Google’ın özel bir aramasına sahiptir ve kullanıcıların belirli ücretsiz programları aramasını zorlaştırır.

11. MalwareTips

MalwareTips, Windows PC'ye program indirmek için ücretsiz ve en iyi web sitelerinden biridir. Diğer sitelerin aksine, MalwareTips, Teknik Haberler, İncelemeler, kötü amaçlı yazılım örnekleri ve daha fazlası gibi farklı türde içerikleri içeren bir forum sitesidir.

Birkaç kayıtlı kullanıcının güvenlikle ilgili yazılımlar ve daha fazlası için bir hediye vermeye başladığı bir fırsat forumunu yeni başlattılar.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.